Je RS oprávněna zadržet povolenku k lovu?

Pokud RS používá měřidlo (metr) které nemá atest od příslušné zkušebny údajně porušuje zákon a vyhlášku. Co vy na to???
Autor diskuse: kakr - Profil , 10.8.2020 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NFRANK71 - Profil | Pá 4.9.2020 20:24:27

Dědek >> já vím, že jsi mě chtěl šťouchnout.🤗

    NDědek - Profil | Pá 4.9.2020 19:36:27

    FRANK71 >> jen vtip...

      NFRANK71 - Profil | Pá 4.9.2020 18:45:14

      Dědek >> nejsem. Vidím jak to u vod vypadá.

        NDědek - Profil | Pá 4.9.2020 18:13:02

        FRANK71 >> nejsi ty náhodou zblblý z těch policejních statistik? Čím více pokut a alkoholu, tím líp? :-)))

          NFRANK71 - Profil | Pá 4.9.2020 18:03:49

          Hm 190 povolenek, tak to je celková činnost Rs opravdu bídná. To v našem ÚS, je to teda velká bída, ale tohle musí být ještě více tristní.

            NHeykal - Profil | Pá 4.9.2020 16:50:31

            k aplikaci selského rozumu bezpodmínečně potřebujeme sadu důkazů vyplývajících z pozorování a ze zkušeností s danou problematikou. K závěru na základě selského rozumu je třeba dojít stejným způsobem, jako kdysi došel člověk, který pozoroval jiné lidi, jak šťouchají klackem medvěda a vyvodil, že v absolutní většině případů to končí rozsápáním držitele klacku. Vytvářet tak vlastní nepodložený názor na problematiku, kterou dotyčný nijak neprobádal, není selský rozum.

            https://bezfaulu.net/clanky/o-manipulaci/co-je-sels​ky-rozum/

              NBacha San - Profil | Pá 4.9.2020 16:21:00

              Theendisnear >> No, neber to zle, ale je zajímavé, že na více fórech jsem se různých lidí, co argumentovali selským, nebo zdravým rozumem, ptal, co to je a nikdo mi to zatím neřekl, nepopsal, nevysvětlil...Já samozřejmě vím, o co jde, ale nikdo to zatím nepopsal.
              Tak proto se ptám, protože věty typu "dříve bylo víc ryb, to ví každý, kdo má zdravý rozum" jsou neprůkazné hovadiny:-)

                Nkakr - Profil | Pá 4.9.2020 14:36:49

                sven >>
                Nevím.

                  Nsven - Profil | Pá 4.9.2020 13:48:21

                  kakr >> Ahoj při dnešku .-)
                  Jen technický dotaz. Doličných 11 povolenek bylo RS zadrženo pro nedodržení míry platné na revíru nebo pro nedodržení zákonné míry ?

                    Nsven - Profil | Pá 4.9.2020 13:44:51

                    Theendisnear >> To je pravda..ale dá to fušku.. :-)

                      Nkakr - Profil | Pá 4.9.2020 13:36:45

                      Vrátíme se do reality. Loni bylo v MRS zadrženo cca 190 povolenek, 12 z nich patřilo členům ČRS. Z celkového počtu bylo 11 povolenek zadrženo pro nedodržení míry platné na revíru. Zda bylo měření prováděno mírou cejchovanou či ne, nevím.

                        NTheendisnear - Profil | Pá 4.9.2020 10:36:54

                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 4.9.2020 10:05:50 >> No jo no. Holt pořádný chlap je vzácnost a baby se o ně perou. :-)

                          Npetrikveprik - Profil | Pá 4.9.2020 10:05:50

                          Theendisnear >> nedávno jsem četl pěkný vtip......věřím že chlap, který dokáže pochopit ženskou logiku, umí aji dřevo svařovat..:-))

                            Npepa-č - Profil | Pá 4.9.2020 9:50:28

                            Theendisnear >> 👍🏻

                              NTheendisnear - Profil | Pá 4.9.2020 9:22:33

                              Honza7 >> Že pokud chlap není trouba, tak se dá pochopit každá ženská. Tedy pokud si chlap myslí, že je alfasamec, tak ten ženskou opravdu nepochopí.

                                NTheendisnear - Profil | Pá 4.9.2020 9:20:40

                                Bacha San >> Pokud nemáš ponětí, co je selský rozum, tak zřejmě patříš do té větší skupiny. Tedy nemá smysl ztrácet čas. Petrův zdar!

                                  NMžík - Profil | Pá 4.9.2020 9:07:12

                                  Chlapci, v diskusi o kalibrovaném metru vytahovat ptáky a poměřovat si kdo má větší selský rozum, to je druh humoru, za který vám děkuji...

                                    NNed - Profil | Pá 4.9.2020 9:02:33

                                    Bacha San >> přesně jsi mne popsal 😂

                                      NBacha San - Profil | Pá 4.9.2020 5:28:07

                                      Ned >> Nemusím. Naprostá většina vulgárních klávesnicových náfuků jsou v reálu maličcí zamindrákovaní zbabělci neschopní komunikace:-P

                                        NNed - Profil | Čt 3.9.2020 23:23:56

                                        Bacha San >> i ty brepto 😜
                                        S argumenty si můžeš vytřít prdel 🤑

                                          Červené karty: cechura09