ATTs hlásiče a ATTx příposlech

Ahoj,nemáte někdo s těmito hlásiči zkušenosti v praxi?Díky za odpovědi.
Autor diskuse: Máda - Profil , 3.12.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

clarence - Profil | Pá 26.6.2026 20:45:04

Jamessonn >> jako co lepí

    Jamessonn - Profil | Pá 26.6.2026 16:57:29

    clarence >> .. a lepí jako prase.

      $ - Profil | Pá 26.6.2026 12:33:45

      clarence >> s těma vlajkama Anglichátu 🌚 si zájemce nedovedu představit.. 🤔

        clarence - Profil | Pá 26.6.2026 12:25:35

        Kdyby měl někdo zájem jsou volné. Náhradní baterie, náhradní kolečka a voděodolné pouzdro na příposlech. J

          honza271 - Profil | St 24.6.2026 16:03:57

          Ahoj, tak jen pro informaci, pres Hobby-g jsem se dotazoval na reciever V2ATTx all red, ktery Gardner nemaji standartne v nabidce (modry, ruzovy a zeleny) a nemaji problem ho zakazkove vyrobit. Takze se budu tesit na all red a moje dusicka muze byt v klidku spokojena, ze to bude mit stejne barvicky jako nepípáčky 🤣

            $ - Profil | St 24.6.2026 10:28:03

            To s tou modrou tak nějak víme všichni už dlouho 😅
            Na stejné žárovce byla nejtmavší

              drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:00:08

              Martin M. >> 👏Já prostě naskočil na vlnu barev pípàků.🤔😭🙉😭🙉

                Karhu - Profil | Út 23.6.2026 19:26:40

                drvoštěp >> Tady jsem měl na mysli příposlech a tam má větší odběr reprák a v případě vibrací ten vibrační motorek než samotná dioda.

                  Martin M. - Profil | Út 23.6.2026 19:11:30

                  drvoštěp >> pak ano, zrejme se tam upravilo i napeti a narostla spotreba. Ale na ted 3 rozsvicenych zaberech do roka to nepoznas :)

                    drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 17:06:57

                    Martin M. >> Já si nechal onehdá předělat hlásiče na modrou a bylo to znát . Teda nebyla to velká tragédie, stejně jsem měnil baterie co rok. Takový malý poloviční tužkovky to byly.

                      Martin M. - Profil | Út 23.6.2026 16:00:08

                      drvoštěp >> hm, obecne nema, ale bude ve stejnem obvodu svitit slabeji, protoze potrebuje vyssi napeti nez treba zelena a take proto, ze lidske oko modrou vnima mene intenzivne. Kdyz budes trvat na stejne subjektivni svitivosti (nejaky potenciometr tam je?), tak modra bude zrat vice energie, ale nevim, jestli to v tom hlasici jde nejak ovlivnit.

                        drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 14:37:48

                        Karhu >> Modrá má vyšší spotřebu. Osobně jsem si tím prošel🤔

                          Karhu - Profil | Út 23.6.2026 10:30:38

                          honza271 >> Kdyby bylo nejhůř tak ty diody jsou snadno vyměnit,tak mužeš dát modré .

                            honza271 - Profil | Po 22.6.2026 20:21:58

                            A co izotopy dobra vec nebo na prd ? Koukam ze nekdo je ma a nekdo ne ?

                              honza271 - Profil | Po 22.6.2026 20:20:47

                              No uvidime zkusil jsem poptat u Hobby-G zda mi jej nebudou umet sehnat pak se rozhodnu jestli objednam delux a vymenim si krytky nalebo objednam multicolora a bude mi to jedno 😆 ne nebude mi to jedno bude me to stvat 😆 ale budu si muset zvyknout.

                                Karhu - Profil | Po 22.6.2026 19:23:10

                                honza271 >> Hele zvykneš si snadno,já mám na jedné hrazdě zelenou a modrou a stejný barvy na příposlechu a na druhé hrazdě 2x modrá a na příposlechu je to červená a fialová a je to naprosto v pohodě,jen vidím jestli levý nebo pravý,barva na příposlechu je mi jedno.

                                  Rybkin - Profil | Po 22.6.2026 18:48:55

                                  Já mám tři modré hlásiče a nějak je mi jedno že mi na připoslechu jeden svítí červeně,druhej modře a třetí ani nevím jak páč ho nepoužívám:-)

                                    Praseodym - Profil | Po 22.6.2026 18:42:33

                                    honza271 >> třeba já to mám uložené do kapsy batohu nebo v kapse u lehátka. Ony už ty samotné vibrace bez zvuku jsou dost hlasité.

                                      honza271 - Profil | Po 22.6.2026 18:15:43

                                      Pindˇa >> aha tak to ja prave myslel ze je to ten V2ATTx multicolor, no jo tak me to bude svitit ruznobarevne co se da delat treba si zvyknu 😆

                                        Pindˇa - Profil | Po 22.6.2026 17:59:50

                                        honza271 >> Už tě chápu, on tam předvádí i ty jednobarevné s označením All red, All purple apod. Ty se u nás asi neprodávají, jinak jsou tuším v šesti nebo sedmi barvách v UK nebo Amazon, Ebay apod.
                                        https://www.hakatackle.nl/att-alarms/att-recievers/deluxe-attx-v2-receiver-onlykopiekopiekopie

                                          honza271 - Profil | Po 22.6.2026 15:28:42

                                          Pindˇa >> tohle chapu ale myslel jsem ten reciever V2TTx multicolor. https://youtu.be/OVw-4KUu114?is=b5gJDuITgo4f6mKn nesel mi predtim zkopirovat odkaz je to 0:28s.

                                            Pindˇa - Profil | Po 22.6.2026 14:22:04

                                            honza271 >> Jj musíš ho rozdělat a sjednotit barvy krytkama jinak to nejde uvnitř ty diody svítí bílé deluxe má v balení i nějaké krytky navíc kvůli možné výměně
                                            https://youtu.be/m4aLGp8ki-8?is=Gr9DU43L5xtEOeh9

                                              honza271 - Profil | Po 22.6.2026 12:57:32

                                              Pindˇa >> priposlech ma diody a ty jsou bud multicolor nebo jsem videl na videu ze se daji prepnout na vsechny cervene nebo modre nebo ruzove ? Kdyz budu mit 4x hlasic cerveny tak bude 4x cervena dioda

                                                Pindˇa - Profil | Po 22.6.2026 12:50:34

                                                honza271 >> Nechápu jak to myslíš? U toho deluxe, kde se dají dát stejně barevné krytky na diody

                                                  Pindˇa - Profil | Po 22.6.2026 12:47:06

                                                  $ >> Možná tady něco o ťukání v připoslechu https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=773436#bottom

                                                    honza271 - Profil | Po 22.6.2026 12:30:33

                                                    Pindˇa >> a je pravda z videa ze muze byt zapnut jako multicolor, vsechny cerveny, modry nebo ruzovy diody ?

                                                      $ - Profil | Po 22.6.2026 12:09:18

                                                      Pindˇa >> 😄 to je v pohodě
                                                      Já ale taky něco mám
                                                      Tenkrát jsi odkazoval na diskusi o nich, kde verze deluxe měla nějaký technický zádrhel a nevýhodu. Jedna věc byla štelování hlasitosti, něco bylo špatně. A k tomu ještě jedna zjevná nevýhoda... ale to už nevím

                                                        Pindˇa - Profil | Po 22.6.2026 10:36:43

                                                        $ >> A asi nikdy nebudeš😆
                                                        Promiň musel jsem 😁

                                                          $ - Profil | Po 22.6.2026 9:04:43

                                                          honza271 >> poradili mi zde dobře, multicolor. Jsou někde i důvody, ale to nedám, nejsem Pinďa 😆