Žermanky a bivakovani

Zdravím všechny, jak je to na Žermankach s bivakováním? Toleruje se to mimo kemp ?
Kdysi se toto vůbec neřešilo ale už dlouho jsem tam nebyl tak zjišťuju. Díky.
Autor diskuse: Sefetin - Profil , So 20.6. kaprařina - revíry, cestování
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nkorpss - Profil | Po 22.6.2026 19:20:24

Prý netolerují bivakovaní.

    NKreja - Profil | Ne 21.6.2026 9:35:40

    Myslím že se tam zákaz bivakování dost hlídá.Nejlépe si najdi pokec ÚN Žermanice 2009 tam ti to místní kluci řeknou.

      NJaro-mir - Profil | Ne 21.6.2026 0:47:27

      Beerotzutz >> muzes to trochu rozvést?

        NBeerotzutz - Profil | So 20.6.2026 21:08:54

        To se začne řešit a militantně zakazovat až teď 😉