Daiwa Whisker SS 2600

fotky ,zkusenosti - vse o tehle retro masinkach
Autor diskuse: Gazza - Profil , 12.2.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Burák86 - Profil | Út 23.6.2026 19:06:38

Nechystá se někdo prodávat 2 kusy SS 2600?

    Bousis - Profil | Čt 24.4.2025 11:07:07

    Ahoj, jedna volná cívka na esesáčka vel.1600. Kdyby měl někdo zájem .

      Majo86 - Profil | St 2.12.2020 14:56:42

      Pripadne link na nahradne cievky SS2600 alebo niekomu neležia doma nevyužite?

        Majo86 - Profil | St 2.12.2020 14:55:04

        Ahoj vedel by niekto odporučit dobrý tuning servis na DAIWU ? klučky ložiska atd
        Dik

          Greysmen - Profil | Út 6.10.2020 22:04:59

          Hubens >> myslím, že bych asi měl mít dva kousky krytek někde zahabané mezi díly zítra to brohrábnu a dám vědět

            Hubens - Profil | Út 6.10.2020 17:52:56

            Zdarec pánové .Potřeboval bych poradit! Povedlo se mi strávit krytka klíčky. Ten malej klobouček na druhé straně klíčky. Nevíte kde bych pořídil novej?

              Rudina - Profil | Po 31.8.2020 10:43:25

              Stajfus >>Vypadá to, že ano. Měl jsem Ultegru 4000FB a vešlo se tam 180 m 0,30. A Whisker 2600 uvádí 190 m 0,30.

                Stajfus - Profil | Po 31.8.2020 8:48:22

                Ahoj, pro představu, jaké velikosti pro srovnání s Shimanem odpovídá ten Whistker SS2600 - velikost 4000? Tím že to je značené 2600 tak to asi nebude jako 2500ka od Shimana, co ? Dík

                  Mike - Profil | Po 8.6.2020 18:34:08

                  Vaňas-Carp >> asi tak

                    Vaňas-Carp - Profil | Po 8.6.2020 17:37:09

                    berlinan >> Nie, nie som lenivý. To isté som našiel aj ja. Len tie údaje sú v iných jednotkách lb/yards a chcel som to vedieť približne v mm/m. Nakoľko nikde neviem nájsť nejaký prevodník.

                      berlinan - Profil | Ne 7.6.2020 21:22:26

                        Vaňas-Carp - Profil | Ne 7.6.2020 21:15:38

                        Vedel by mi niekto povedať, akú kapacitu má 1300 a 1600 ?

                          tvistr - Profil | St 26.2.2020 23:25:32

                          wagimir90 >> myslím , že šikovný truhlář jej na soustruhu zvládne za chviličku.. jen chce udělat ze dřeva které je vhodné do mokra což je v našich podmínkách nejdostupnější dřevo teakové....))))

                            berlinan - Profil | St 26.2.2020 22:15:43

                            Vaňas-Carp >> 2600 s plne namotanou civkou 425 gramu, 1600 musi zvazit nekdo jiny...

                              Vaňas-Carp - Profil | St 26.2.2020 21:42:36

                              A inak čo sa týka hmotnosti : rozdiel medzi 1600 a 2600??

                                Specialista - Profil | St 26.2.2020 21:13:38

                                Teď jsou v bazaru dvě oflákaný šlupky za velmi výhodnou cenu!

                                  tvistr - Profil | St 26.2.2020 19:05:58

                                  A ještě jeden originál ... Daiwa Tournament - S 5000T.....šlape na jedničku .)))

                                    tvistr - Profil | St 26.2.2020 19:02:35

                                    Staré Daiwa Whisker SS 5000 . SS1000 ....plně funkční i po tolika letech ..prostě Made In Japan.)))

                                      Specialista - Profil | St 26.2.2020 16:48:46

                                      Mike >> jj, jen jedno z kritérií, ale důležité a nikdo to nezmínil

                                        Vaňas-Carp - Profil | St 26.2.2020 16:43:36

                                        Chcem tie pruty využívať pri love s Bread Bomb :-).

                                          Mike - Profil | St 26.2.2020 15:53:56

                                          Specialista >> tak to každopádně. Jen by ten prut mohl být s navijákem nějak v souladu. Ačkoli i na 6ft prut by šel dát i big pit naviják... jen by to asi vypadalo dost zvláštně.

                                            Specialista - Profil | St 26.2.2020 15:47:52

                                            Tak ono jde také zásadně o to, jak s těmi pruty bude chytat..

                                              berlinan - Profil | St 26.2.2020 15:18:47

                                              Vaňas-Carp >> ahoj, ja mam dve Daiwy 2600 a pouzivam je na 11ti stopove pruty. Na 9ti stopem to jeste jde, ale pripada mi to zbytecne velike...
                                              Ty 1300 jsem v ruce nemel, ty 1600 jo a nakonec se rozhodl pro vetsi... jak uz nekdo psal, zas takovy rozdil tam neni. Kupoval jsem pres anglingdirect. Jeste furt maji oba typy, stoji neco kolem 100 liber.

                                                Mike - Profil | St 26.2.2020 15:04:07

                                                Vaňas-Carp >> tak já jich mám asi 5:-). Jsou fakt malý.... ale na ty 180 cm dlouhý pruty by asi stačily.
                                                Někde dole mám fotku všech velikostí, ale chtělo by to zkusit v reálu.

                                                  Bobin83 - Profil | St 26.2.2020 14:47:04

                                                  ted jsoubna bazaru 850ky

                                                    Vaňas-Carp - Profil | St 26.2.2020 14:24:25

                                                    Mike >> Tie by boli idealne. Len neviem kde tie 1300 zohnat...