Rybářské cestovní kanceláře a agentury, služby průvodců, dovolená v zahraničí

TT Fishing

Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.

Safra-go

Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i jednotlivce. Vyberete již připravený program nebo spolu vytvořme nový. Pomůžeme s leteckou přepravou vybavení. Zajistíme i program pro váš ne-rybářský doprovod. Těšíme se na vás.https://safra-go.cz/

PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy, Namibie a další rybářsky atraktivní destinace. Doprava autem, autobusem nebo letecky. Komplexní sortiment služeb pro jednotlivce i skupiny. Expedice pro náročné rybáře, rybářské pobyty pro rodiny i semináře a firemní akce s rybářským programem. Jsme plně koncesovaná a pojišťená cestovní kancelář s tradicí od roku 1992. Mnozí nás kopírují, ale jsme vždy o krok vpřed. DNES LOVÍME RYBY TAM, KDE JINÍ ZÍTRA MOŽNÁ NAHODÍ.

SAF

Nabízíme pronájem chat a lodí v atraktivních lokalitách středního Norska. Naše destinace jsou vhodné pro rybáře, aktivní sportovce i rodiny s dětmi. Kromě klasického mořského rybolovu poskytujeme zázemí i pro lov lososů a mořských pstruhů. Využít můžete i službu rybářského průvodce nebo nakoupit vše potřebné pro úspěšný rybolov ve specializovaném internetovém obchodě.

Penzion Soroya

Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v severnom Norsku. Jedna sa o lokalitu, kde sa daju chytat velke tresky, halibuty, vlkoše prakticky celoročne, pstruhy a sivone v letnych mesiacoch na niekolko stoviek jazier.

SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!

CA RYBOLOV NORSKO

Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP, KVALOYA. Nezabýváme se masovými zájezdy. Nenabízíme stovky chat po celém pořeží Norska, ale spíše jen osobně prověřená místa s dobrou rybí populací daleko od civilizace. Naše lokality každoročně navštěvujeme, takže dokážeme poskytnout kopmlexní informace o rybolovu v dané oblasti.Upřednostňujeme individuální přístup ke každému klientovi a doporučíme vhodnou lokalitu pro úspěšný rybolov.

CK Varga

CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní lístek tak i rybářský lístek, vše na základě dohody a požadavků.

CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových revírech. Jezdíme do Finska na souostroví Aland, do Slovinska a Švédska. Nezabýváme se masovým turismem, chceme našim zákazníkům nabídnout nevšední zážitky spojené s kvalitními službami a osobním přístupem. Zároveň chceme pro naše zákazníky objevovat stále nové, rybářsky zajímavé místa, které určitě poskytnou mnoho krásných a nevšedních zážitků.

lovtour.cz

Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.

CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově HITRA, v kempu GREFSNESVAGEN, kde je ubytování na vysoké úrovni s rychlými a bezpečnými loďmi. Dále nabízíme březnový zájezd do Španělska na kemp Rancho rio Ebro.

DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING

Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře za ostrovem Sal je magnetem pro velkého mečouna modrého ... Úlovky obrovských mečounů, vážících až téměř 500 kg, v hloubkách kolem souostroví, vybudovaly ostrovům Cape Verde reputaci jedné z nejžhavějších nových rybářských destinací na světě.....

CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských zájezdů po celém světě, se specializací na lov dravých ryb. Zajišťuje individuální rybářské zájezdy a pobyty na míru, rodinné dovolené spojené s rybolovem nebo potápěním, VIP servis, cestovní pojištění, letenky online, víza, ubytování, pronájmy automobilů a obytných vozů.
Chcete do této sekce zařadit i Vaši firmu?