Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já. | MRK.cz

Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !
    7219 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

    Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 12:59:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    1Mara >> dnes na obed taká čína , kuracie prsia na rezance,chilli a med , ryža, uhorkový šalát so smotanou , aby to nebolo suché 🤣🤣🤣👍😉

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.6.2026 12:48:46

      1Mara >> Díky. Mám ale plnej mrazák🤔

        N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 12:13:26

        kubas. >> ty voe naši psi žraly všechno i okurky a nikdy jim nic nebylo, bys koukal jak jim chutnalo jídlo, dnešní čoklové jsou rozmazlený, za komunistů žádný granule nebyli., pes žral to co my :-))

          Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 11:19:41

          kubas. >> Mareček sa nám v Éčkach vyžíva :-)))))))))))))))))))))))

            Nkubas. - Profil | Pá 26.6.2026 11:06:34

            1Mara >> Pro splnění denní dávky rychlosoli pro psy?

              N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 10:56:09

              drvoštěp >> nechceš si tam zajet pro pár balení pro psy ? :-)))

                N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 10:00:11

                Asi vyzkouším, nezajebu půl kuchyně a asi dobrý no :-)

                https://www.facebook.com/reel/2929013930809209

                  N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:32:30

                  :-)))) Celej já :-)))))))

                    N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:06:51

                    visage >> No zatím to je jen sen, takže poplatky mě netrápí .-)))

                      Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 9:06:02

                      1Mara >> vyzerá to fakt dobre , až na tú vzdialenosť požičovne , a ktovie koľko je tam ešte skrytých poplatkov , lebo sa mi to zdá podozrivo lacné .

                        N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:04:50

                        visage >> by jsme se střídali ona přes Švédsko a Norsko a já Německo :-))))

                          Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 9:04:03

                          1Mara >> a spala by za volantom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Njariss - Profil | Pá 26.6.2026 8:56:28

                            1Mara >> Máš to případně dobře vymyšlený :-))

                              N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 8:51:39

                              jariss >> andy voe by řídila, to dá rozum :-)))))

                                Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 6:46:59

                                jariss >> :-))))))))))))))))))))))))) jen mu dej :-)))))))))))))))))))))))))))))

                                  Njariss - Profil | Pá 26.6.2026 3:31:55

                                  1Mara >> ale jen pro sebe, Andy by musela spát na střeše ve stanu.

                                    N1Mara - Profil | Čt 25.6.2026 19:45:47

                                    jariss >> jako na cestu do Norska bych si to klidně půjčil :-)

                                      Njariss - Profil | Čt 25.6.2026 19:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      1Mara >> něco podobného měli kuchaři Punčochář, Forejt a Kašpárek v pořadu Peklo v kuchyni, nebo tak nějak
                                      Vysílalo se to před několika lety, pár dílů jsem viděl

                                        N1Mara - Profil | Čt 25.6.2026 16:40:43

                                        :-))))))))))))))))

                                          Njariss - Profil | Čt 25.6.2026 6:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Snídaně na Temelíně

                                            NHoumrP - Profil | St 24.6.2026 21:40:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            Katastrofální večeře....

                                              NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 20:53:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Uz vim, proc je tady samej chlap.

                                                NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 19:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                jariss >> Po dlouhem testovani jsem zakotvil viz. foto. Pridavam maslo a smetanu.

                                                  N1Mara - Profil | St 24.6.2026 19:17:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  Márovo katastrofální vepřové nudličky 😇🫠🤪

                                                    N1Mara - Profil | St 24.6.2026 18:53:10

                                                    jariss >> Taky jako rychlovku a taky stejný ingredience, jarní cibulku, červenou cibulku, česnek a papriku :-) Šalvěj, tymián, rozmarýn a trochu koření :-))

                                                      Njariss - Profil | St 24.6.2026 18:33:56

                                                      1Mara >> já jsem to pojal jako rychlovku, zítra musím brzo ráno na elektrárnu do JČ.

                                                      Trochu mě nalákal Pavel

                                                        N1Mara - Profil | St 24.6.2026 18:32:10

                                                        jariss >> Děláme zrovna spolu něco podobného, jen já né guláš, ale vepřové nudličky :-))

                                                          Njariss - Profil | St 24.6.2026 18:27:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                          Katastrofální vepřový guláš co dům dal
                                                          Trochu se mi zbláznil mobil, více fotek bohužel nemám

                                                            Njariss - Profil | St 24.6.2026 16:13:27

                                                            MAS62 >> co kupuješ za instantní kaši?
                                                            Svého času jsem kupoval žluté sáčky v Kauflandu. Ředilo se to mlékem i případně vodou
                                                            Měl jsem to v kanceláři jako rezervu, když nebyl čas na vaření, nebo byly restrukturalizace uzavřené díky Covidu

                                                              NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 16:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Dneska echt KATASTROFALNI kureci prso na prutko, kase z pytliku a uho💪.

                                                                NČík - Profil | St 24.6.2026 15:54:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Už dlouhou jsem jí neměl 😋

                                                                  Ndrvoštěp - Profil | St 24.6.2026 14:30:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  1Mara >> Tvl, dobytek..

                                                                    Nceczubr - Profil | St 24.6.2026 14:02:01

                                                                    Bulda 64 >> Takhle to jím běžně i doma, hlavně než dám cibuli, tak počárám sádlo vidličkou do kříže, aby to magi nestíkalo po rukách, pak dám cibuli a osolím.

                                                                      NBulda 64 - Profil | St 24.6.2026 13:53:17

                                                                      1Mara >> 🙉.. jó magi..
                                                                      Na vandru, když byl hlad, tak v hospodě pivo to zahnalo a pak v lese chleba se sádlem, cubuli a na to špric magi.. nikdy bych nevěřil, že to může bejt tak dobrý..
                                                                      .., ale vono po tahu a hlad, sežral bys i trávu 😤😁😁

                                                                        N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:26:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                        visage >> a je to.......

                                                                          N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:21:39

                                                                          Bulda 64 >> A magi voe , na to nezapomeň ! .-))

                                                                            NBulda 64 - Profil | St 24.6.2026 13:19:19

                                                                            1Mara >> 1mara - 24.6.2026 13:15:08 >>
                                                                            vitana a masok světem vládne 🤣🤣🤣

                                                                              N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:15:08

                                                                              visage >> zrovna jsem si dal vařit vodu a už jede hovězí od vitany voe .-)))

                                                                                Nvisage - Profil | St 24.6.2026 10:52:02

                                                                                1Mara >> dal bys , že jo 🤣🤣🤣😜

                                                                                  Nvisage - Profil | St 24.6.2026 10:51:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                  Toto môj kolega na rybačke , to ako keby som Máru videl 🙄😇😉🤣🤣🤣

                                                                                    Ndrvoštěp - Profil | St 24.6.2026 10:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                    Ze života chudého dřevorubce. Klokanů je stále dost😂😂

                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:09:53

                                                                                      1Mara >> Proto mi plebs na dovču létáme. 😂😂😂

                                                                                        NBulda 64 - Profil | Út 23.6.2026 9:26:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                        Klasika 😁

                                                                                          Nkubas. - Profil | Út 23.6.2026 8:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          LosPafkos >> Hned mi naskočilo :-))).

                                                                                          https://www.youtube.com/watch?v=vUjjBf8Nfds

                                                                                            NLosPafkos - Profil | Po 22.6.2026 21:40:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                            1Mara >> já dneska žáby😉

                                                                                              Nvisage - Profil | Po 22.6.2026 21:11:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                              1Mara >> ja minipizze, na zapitie samozrejme plech 🍺😉🤣🤣🤣

                                                                                                N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 20:58:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                Večeře

                                                                                                  NHoumrP - Profil | Po 22.6.2026 19:06:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  K véče bagetky, máslo, tuňáková, zelenina, vejce.

                                                                                                    N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 12:23:17

                                                                                                    visage >> :-)))

                                                                                                      Nvisage - Profil | Po 22.6.2026 12:16:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Čík >> obed na Tvoj štýl 😉🙄🤣👍 domáca sekaná, uhorkový šalát so smotanou 👍

                                                                                                        N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 12:05:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                          N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 8:32:52

                                                                                                          HoumrP >> :-)))))))))) chceš jednu do zubů ? :-)))))))))))))

                                                                                                            NHoumrP - Profil | Po 22.6.2026 8:17:47

                                                                                                            1Mara >> Prostě nechtěl říct naplno, že ze zadního vařej guláš cocoti 😂😂😂

                                                                                                              N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:28:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 21.6.2026 20:37:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                🤫🤫🤫

                                                                                                                  NHoumrP - Profil | Ne 21.6.2026 20:03:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                  1Mara >> Slíbené foto...

                                                                                                                    NČík - Profil | Ne 21.6.2026 18:49:47

                                                                                                                    1Mara >> Já ne, já bych chtěl raději opravdovou...😉😉

                                                                                                                      N1Mara - Profil | Ne 21.6.2026 17:34:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                      Takovou lednici chce skoro každý chlap :-)))

                                                                                                                        Nchřenovák - Profil | Ne 21.6.2026 17:22:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        Katastrofální uzená stehýnka 🤫

                                                                                                                          Nvisage - Profil | Ne 21.6.2026 15:13:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          HoumrP >> Pavle , kapustová ostrá polievka ,řízečky, ryža, uhorkový šalát 😉👍

                                                                                                                            NHoumrP - Profil | Ne 21.6.2026 12:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Katastrofální cikánská plec ....

                                                                                                                              NČík - Profil | Ne 21.6.2026 12:20:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                              Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵

                                                                                                                                N1Mara - Profil | Ne 21.6.2026 12:14:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                Oběd.....

                                                                                                                                  Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš