Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já. | MRK.cz

Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    NBord - Profil | Út 16.6.2026 15:21:18

    Kvíz pro nás starý psi jednoduchej 10 z 10

      Nvisage - Profil | Út 16.6.2026 15:13:03

      jariss >> Jardo dojebkal som tú smaženku
      Která surovina (či suroviny) patří do klasického buřtguláše ze sedmdesátek?
      Vaše odpověď: A | Správná odpověď: A (Správně)
      Co je 'smaženka' v kontextu české retro kuchyně?
      Vaše odpověď: D | Správná odpověď: C (Špatně)
      Co se v českých školních jídelnách skrývalo pod zkratkou UHO?
      Vaše odpověď: C | Správná odpověď: C (Správně)
      Na čem se tradičně smažil 'chleba ve vajíčku' v sedmdesátkách?
      Vaše odpověď: A | Správná odpověď: A (Správně)
      Které jídlo se v sedmdesátkách podávalo jako slavnostní pokrm, například na svatbách?
      Vaše odpověď: A | Správná odpověď: A (Správně)
      Jaké koření se přidává do rajské omáčky podle tradičního českého receptu?
      Vaše odpověď: D | Správná odpověď: D (Správně)
      Co jsou 'flíčky' v české kuchyni?
      Vaše odpověď: D | Správná odpověď: D (Správně)
      Hrachovka je hustá polévka – jaká luštěnina tvoří její základ?
      Vaše odpověď: C | Správná odpověď: C (Správně)
      Co tvoří základ jíšky, která se používala v omáčkách školních jídelen?
      Vaše odpověď: C | Správná odpověď: C (Správně)
      Buchtičky se šodó byly oblíbeným jídlem i v jídelnách. Co je 'šodó'?
      Vaše odpověď: C | Správná odpověď: C (Správně)
      Celkem správně: 9 z 10

        Nvisage - Profil | Út 16.6.2026 15:05:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        1Mara >> zostatok zo včerajšieho dňa 😉👍🤣🤣🤣

          Njariss - Profil | Út 16.6.2026 12:12:56

            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 21:30:05

            ŠUKI >> Ale v té době u nás na seweru ten nejvyšší. A manželka kinder doctor.

              NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 21:28:27

              drvoštěp >> Ředitel není jako ředitel …🤔

                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 21:24:30

                ŠUKI >> Volku😂Klukovi necelých 7 a holce 6..A vzadu ředitel Statních lesů😂👍

                  NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 21:17:24

                  1Mara >> A svoji k tomu nutíš 🤫🤭🤭

                    NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 21:16:13

                    drvoštěp >> Ty srabe… ja letos 45 🫣

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:44:56

                      1Mara >> Posero z Oseka😂😂😂

                        N1Mara - Profil | Po 15.6.2026 20:44:06

                        drvoštěp >> já bych to do huby nikdy nedal :-)))

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:32:46

                          1Mara >> Kup a vyzkoušej. Ale bacha, je to tlustý. Ale doooobrý👍👍👍

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:28:21

                            Tvl, teď jsem se dozvěděl že máme 30 vyročí svatby🙉Naštěstí to žena vzala sportovně že nevím data😂😂😂👍

                              N1Mara - Profil | Po 15.6.2026 20:19:39

                              drvoštěp >> ty fakt sežereš i mrtvému oči voe :-)))))

                                Ndrvoštěp - Profil | Po 15.6.2026 20:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jj, bylo to super. Až mi kolagen zalepil prsty a hubu😂😂😂

                                  N1Mara - Profil | Po 15.6.2026 19:53:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nvisage - Profil | Po 15.6.2026 19:47:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    1Mara >> má tam málo hrachu , nie ako ja dnes :-))))))))))))))))))))))))))))))

                                      N1Mara - Profil | Po 15.6.2026 19:44:57

                                      razisdas >> pěkné..... .-)

                                        Nrazisdas - Profil | Po 15.6.2026 18:45:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Katastrofální hovězí na víně

                                          N1Mara - Profil | Po 15.6.2026 14:43:30

                                          visage >> :-))))

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš