Rybářsko - Dřevorubecká klika

Pro všechny,kteří se rádi pohybují v přírodě...
Autor diskuse: xxl - Profil , 13.2.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Káceč Profil + drvoštěp Profil + Vash Profil

Jakou si má Kruan koupit pilu? :-)

A) STIHL60%

B) HUSQVARNA31%

C) ECHO10%

Od 20.10.2025 hlasovalo 42 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ŠUKI - Profil | Út 16.6.2026 23:29:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Káceč >> A já už nemám u vody nic🫣. Ale doma si za soubouj dam 🤭

    Vash - Profil | Út 23.6.2026 23:01:56

    ŠUKI >> Po mamince 🤨🤘😝

      drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:39:39

      čolkař,zloch >> 👏👍💰

        čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 22:38:22

        drvoštěp >> rozhodně, stejně jako s pozemky,dokud nemusíš, tak neprodávat👍

          drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:36:13

          čolkař,zloch >> Asi tak nějak. Nespěchat, vyčkávat.💰

            čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 22:33:26

            drvoštěp >> dobře jsi udělal 👍 kamarád před lety podědil pár obrázků od Kulhánka - autora nejen našich bankovek a obchodníci s uměním mu nabídli ještě mnohem méně, než jsem mu nabídl já.Nakonec to prodal za násobky ceny v zahraničí, dodnes mne mrzí, že jsem alespoň 1 nezískal 🥵

              drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:28:52

              Pro Poušťáka. Z loňska jak mi kámoš poslal 20t na Kořensko. Nic nedostal. Řekl jsem mu, buď rád že mne máš😂😂😂

                drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:24:40

                čolkař,zloch >> Já kterej od sedmi let jezdím po burzách ? Že bych se nechal nachytat ?😂😂Dnes jsme měli jednání s makléři. Hoši tvrdě narazili😂Ale na jejich obranu. Chovali se slušně🤔Tak jsem je vrátil do reality. Max odměnu jsem jim nabídl 275. Včetně daně. A pak jejich boj.

                  čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 22:21:08

                  drvoštěp >> jj, já slivovici nejraději, ale švestky díky šárce nejsou, tak mi občas pustí přebytky kamarád z Prostějova, který ji opravdu umí, ale teď už jsem delší dobu na suchu 😥

                    drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:12:26

                    čolkař,zloch >> Ale jo. To je jak ze slivkou z Moravy. A pak lepší koupíš od dědků ze zahrádek. Já řeším jen jedno. Chutná, nechutná. Přes to vlak nejede👏💪

                      čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 22:12:03

                      drvoštěp >> ten obraz bych si nechal za každou cenu, dobře uložený a zhodnocují se peníze 👍

                        ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 22:11:23

                        drvoštěp >> 6000,- ale 1000000,- doma 😂

                          Káceč - Profil | Út 23.6.2026 22:10:51

                          drvoštěp >> pokud tvoje žena nebyla v jeho závěti jako jedinej dědic, budou patrně soudní spory.

                            čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 22:09:54

                            drvoštěp >> má vyhlášenou kvalitu, dělá si tu pár kytek pro sebe a na masti už x let

                              drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:05:16

                              ŠUKI >> Právě že ne. Na svoji jedinou dceru nic nenapsal. Stálo nás to 60t. Hamoun ze starý rudý školy. Mě by jeblo🙉🙉

                                ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 22:04:30

                                Vash >> Pokom ta -to dítě je 🤫🤭😂

                                  drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:03:32

                                  Káceč >> Vše na 1👏 Plus obraz od Maxe Švabinského. Dědic je moje žena. Já mám na starosti tři ramlice, dvě zahrady a aukce přebytků.

                                    ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 22:02:43

                                    Káceč >> On mu “držel- vedl” ruku při podpisu závěti 🤫😂

                                      drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:01:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Teď tu byl pošťák z Vatikánu. Předal mi bezednou kasičku na odpustky😂🤔😇🤔😂

                                        Káceč - Profil | Út 23.6.2026 21:59:55

                                        drvoštěp >> jak zní dědova závěť? Odkázal všechno tobě? Abys nebyl překvapen :-)

                                          drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:58:51

                                          čolkař,zloch >> On je špek a špek. Silnej špek nejde kouřit denně🤔

                                            drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:57:33

                                            Vash >> Já to vyřešil jednoduše. Prodáváme nemovitost po dědovi a potomkům jsem ukázal 🖕A najednou mi zvedají telefény😂😂😂😂

                                              Vash - Profil | Út 23.6.2026 21:51:56

                                              čolkař,zloch >> Se srovná 💪😉🤘

                                                čolkař,zloch - Profil | Út 23.6.2026 21:48:35

                                                Vash >> já ti nevím, o volno dokáže táhnout natvrdo 3 dny v kuse a kombinace chlastu s marjánkou ho posouvá jinam, než jaký normálně je... uvidíme 🤔

                                                  Vash - Profil | Út 23.6.2026 21:45:48

                                                  drvoštěp >> Kámo nemáme to jednoduchý 🫣🤘🤣 Sou to kundy, ale pořád nejrychlejší spermie 💪 To dáme 😉

                                                    drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:43:33

                                                    Vash >> Mě mladej ( dr) sere poslední měsíc. Dal jsem mu poslední šanci💪

                                                      Vash - Profil | Út 23.6.2026 21:41:14

                                                      čolkař,zloch >> Nebuď kunda 😤 mě taky nejstarší stále sere 🤬 Ale dokážu si to s ním vyříkat 😉🤘🤣 Kup láhev a on se z toho posere 👍

                                                        drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:36:53

                                                        ŠUKI >> Já dát syrovou vodku, tak jsem mrtvej💀😭 Jednou za rok s džusem . Po otravě mám na ni averzi. Teď fakt jen bechera, slaný karamel a babský pití.

                                                          drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:33:47

                                                          ŠUKI >> 🙉 Už v hospodě nejedu tvrdé, jen velkého bechera. Na tvrdé mi přešla chuť. Z ničeho nic. Tak jen becher a dívčí pití. A jednou týdně rum ( slaný karamel)

                                                            drvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 21:29:41

                                                            čolkař,zloch >> Jj, kolem Litoměřic se dost hnojilo. Vám to prej změnilo DNA 😄😄

                                                              ŠUKI - Profil | Út 23.6.2026 21:26:24

                                                              drvoštěp >> NEKECÁŠ nàhodou ? Kdys vychlompal těch 20 malých a xy štamprli ? Nechce se mi to hledat !!?

                                                                Červené karty: 1Mara, Parma♥, Lasskoun