Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    1Mara - Profil | Čt 18.6.2026 9:23:49

    Čík >> A nebo po doktorech :-)))

      Čík - Profil | Čt 18.6.2026 9:22:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      1Mara >> To je asi tím, že normální lidi jsou v práci a dřou, a důchodci a nemocní běhají po obchodech po slevách...🤣🙈

        ŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 9:15:50

        1Mara >> Chachaři umí vařit…že 🤭

          1Mara - Profil | Čt 18.6.2026 8:36:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Co je to tu za bordel kuwa ? Nikde nikdo ? To mě tedy zbytečně můj táta napájel mlékem ! mě bylo 2,5 roku ! :-)))

            zajic - Profil | Čt 18.6.2026 7:28:51

            visage >> Pecka :))

              ceczubr - Profil | St 17.6.2026 21:10:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              K večeři pečárky na cibulce a slanině, volský oka, trochu pažitky, z loňské rostliny zralý cayen, pažitka.

                1Mara - Profil | St 17.6.2026 19:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  visage - Profil | St 17.6.2026 19:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  zajic >> nejaký z HU . óriás édes borsó = obrovský sladký hrach .

                    zajic - Profil | St 17.6.2026 19:08:46

                    visage >> Ty jo, co to je za odrůdu, tolik hrachu.🫣😃

                      MAS62 - Profil | St 17.6.2026 15:53:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.

                        visage - Profil | St 17.6.2026 14:14:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        1Mara >> Ražniči bez ihly 😉👍, na zapitie samozrejme citrónová 🍋 voda 🤣🤣🤣, idem ešte autom 🚙🙄

                          1Mara - Profil | St 17.6.2026 11:31:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)

                            drvoštěp - Profil | St 17.6.2026 9:58:31

                            Bord >> 😂😂😂

                              Bord - Profil | St 17.6.2026 9:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              drvoštěp >> ty to počítáš jek polcajt Kuře ve filmu 😜🤟

                                drvoštěp - Profil | Út 16.6.2026 20:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                1Mara >> Jedenáct z deseti👏👏👏

                                  HoumrP - Profil | Út 16.6.2026 20:20:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Véča...

                                    1Mara - Profil | Út 16.6.2026 19:21:12

                                    Já dal taky deset z deseti .-)

                                      1Mara - Profil | Út 16.6.2026 19:02:27

                                      MAS62 >> Také budu mít doma k večeři panenku :-)

                                        MAS62 - Profil | Út 16.6.2026 16:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine, krupave bylinkove brambory a restovana cervena cibulka. Jednoduche, poctive a plne chuti. 😋🍽

                                          jariss - Profil | Út 16.6.2026 16:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          visage >> podle mě je základ buřtgul sádlo, cibule, paprika mletá sladká, pálivá, kmín, majoránka, brambory a buřty, dneska asi špekačky, nebo tučný točený, třeba polský. Rozhodně ne bratislava.
                                          U nás se dával ještě česnek.

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš