Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Nvisage - Profil | Po 15.6.2026 14:16:10

    1Mara >> nemám to suché 🤣🤣🤣 a aby si nemusel hľadať houbu 🤣🤣🤣

      Nvisage - Profil | Po 15.6.2026 14:14:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ŠUKI >> ale je , obed chudobného slovenského dôchodcu : hovädzie na hubách, ryža 🍚, uhorky 😉👍

        NŠUKI - Profil | Po 15.6.2026 12:54:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tady nikdo nejí? Dietní fazole s kuřecím a ledovým salátem 🫣

          Nvisage - Profil | Po 15.6.2026 7:37:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          1Mara >> Marečku, ranní kafíčko ☕ hotofson 😉👍🤣🤣🤣

            N1Mara - Profil | Ne 14.6.2026 22:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
            Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
            Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
            A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

            č1 - MAS62 - Katastrofalni ,wonton’ knedlicky s asijskym salatem.
            č2 - Čík - Navařil jsem si do práce...katastrofální srdce na smetaně😋😋😋
            č3 - MAS62 - Katastrofalni grilovany tunak s opecenymi bramborami......
            č4 - HoumrP - Katastrofální véča....
            č5 - MAS62 - Katastrofalni falesnej fogl s jasminkou.
            č6 - Smutek - Katastrofální jahodové knedlíky s tvarohem.
            č7 - MrKos - Katastrofální kousky panenky, pikantní zeleninová omáčka, bavorské klobásky ..
            č8 - Jariss - Katastrofální rychlovka do práce k obědu.

              Nvisage - Profil | Ne 14.6.2026 21:40:41

              ŠUKI >> v aute :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) , po obede 500 km :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:36:52

                visage >> A pivo máš kde !!!

                  Nvisage - Profil | Ne 14.6.2026 21:31:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  1Mara >> dnes mi varila bankomatová karta 🙄😉🤣🤣🤣👍

                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 21:15:36

                    ŠUKI >> Ty jsem kupoval minulý týden. Fakt luxus👏👏👏

                      NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 21:11:10

                      drvoštěp >> A věříš že jsem to chtěl napsat hned poprvé!!! Ale nejlepší jsou vyuzené , pak křupou 🐷

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 20:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Cestou domu jsem potkal pár kokotů. Škoda jich nesežrat😂😂 A teď vážně. Prasečí ocásky z řeznictví Múúú👏👏👏

                          NJika - Profil | Ne 14.6.2026 20:33:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Byla chuť na sladké........listové těsto, piškoty, jablka, rozinky, kokos, skořice, cukr, pudink.....
                          Foceno mobilem.

                            Njariss - Profil | Ne 14.6.2026 19:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Katastrofální rychlovka do práce k obědu.
                            Je třeba zkonzumovat i zbytky v lednici.

                              NMAS62 - Profil | Ne 14.6.2026 17:04:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dneska na rybach, krkovicka, panenka a trocha zeleniny.

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 15:40:21

                                jariss >> Ne, ty mám v mrazáku.

                                  Ndrvoštěp - Profil | Ne 14.6.2026 15:39:51

                                  ŠUKI >> Já bych napsal testes, ty vemeno z 🦆

                                    Njariss - Profil | Ne 14.6.2026 14:44:31

                                    ŠUKI >> 😁👍🖐️🍺🥃🤔

                                      NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 14:38:28

                                      A poslední tip … pajšl 🤫

                                        NŠUKI - Profil | Ne 14.6.2026 14:25:04

                                        jariss >> Já mám napsané gule a ty žlázy , takže jestli je to správně máme každý výhru 😜

                                        Jenže on napíše že varlata 😂

                                          Njariss - Profil | Ne 14.6.2026 14:13:43

                                          ŠUKI >> nene ,ty jsi opravil posléze zápis na 2 suroviny 🤔😁

                                          Mě neošulíš....

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš