Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

SENSAS7 - Profil | Po 24.11.2025 23:52:22

tichy blazen >> Zdravím, tak tuto jsem koupil při znovunabízení tuším za 1.700 - 1.800 i s poštovným. Omlouvám se za snímek, ale s foťákem jsme si vzdáleni a sken by vyšel, vzhledem k bombírování odznaku, ještě hůře...

    SENSAS7 - Profil | Út 15.4.2025 22:25:44

    airfish >> Dobrý den, máte nějaké na výměnu , nebo prodej ??? Milan Kolář

      XXXXXL - Profil | St 19.2.2025 21:29:40

      Sháním originál

        mekvak - Profil | Ne 5.1.2025 22:00:14

        Mám několik kusů od každého kdyby někdo neměl ve sbírce

          direkt - Profil | Út 10.12.2024 20:39:03

          SENSAS7 >> to už dávno vím. Ale dík.

            SENSAS7 - Profil | Út 10.12.2024 19:49:06

            direkt >> Není. Tyto a mnoho dalších variant vyrábí výrobce replik. Toto ale není ani replika, protože tyto nikdy nebyly takto kolorovány a s pryskyřicí. Prodává je cca za 200,- Kč na burze v Praze.

              direkt - Profil | St 3.5.2023 7:21:32

              Ahoj všem, mám dotaz. Je to originál ? Mě se to nějak nezdá. Ty chyby v nápise a ve Lvovi . Děkuji Vám za odpověď. Jirka

                habin - Profil | Čt 7.5.2020 17:18:40

                Sháním odznaky sumce(viz.foto)do své sbírky.Dělal se v několika barevných provedeních.Kdyby měl někdo ve své sbírce kousek,který by mohl postrádat,budu rád když mě kontaktuje.Na ceně se určitě dohodneme.Na barvě pozadí nezáleží...díky

                  SENSAS7 - Profil | Po 6.5.2019 20:35:35

                  Sazavak47 >> Pokud inzerát ještě platí, mám pár odznaků výrobců ryb. potřeb.Lze napsat na kolarmilan2@seznam.cz

                    Sazavak47 - Profil | Ne 14.10.2018 13:47:37

                    Zdravim rybari:) rad bych koupil nejake Tokoz odznaky do sve sbirky:)dekuji za nejake nabidky pokud budou:)

                      SENSAS7 - Profil | Ne 1.4.2018 18:45:33

                      Mr.Seth >> Mám jich cca 3.500 ks v dubletech volných. Naše i cizinu. SENSAS7

                        SENSAS7 - Profil | Út 27.2.2018 14:06:22

                        Mr.Seth >>
                        Dobrý den,
                        mám na výměnu, popřípadě na prodej cca 2,5 tis. rybářských odznaků.
                        S pozdravem Milan Kolář

                          Mr.Seth - Profil | So 20.1.2018 11:07:35

                          Zdravicko.
                          Prosim Vas , měl by nekdo k prodeji rybarske odznacky?

                            SENSAS7 - Profil | So 21.11.2015 11:26:15

                            atawa >> Zdravím sběratele. Můžete mne prosím kontaktovat? kolarmilan2@seznam.cz
                            S pozdravem SENSAS7

                              lada78 - Profil | Ne 28.9.2014 12:17:07

                              Zdravím. Ví někdo něco o tomto odznáčku?Stáří,výrobce,cena?

                                cejn11 - Profil | Pá 4.4.2014 16:32:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ještě jsem našel dva strážníky :-)

                                  cejn11 - Profil | Pá 4.4.2014 16:21:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ještě tyto dva

                                    cejn11 - Profil | Pá 4.4.2014 16:20:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Nabízím k prodeji pár odznáčků.

                                      SENSAS7 - Profil | Ne 16.2.2014 20:30:13

                                      XXXXXL >>
                                      Bohužel, mailová adresa je utajena a sem jsem toho poslal již více. Lepší je přímý kontakt přes mail.
                                      SENSAS7

                                        XXXXXL - Profil | So 15.2.2014 15:59:18

                                        SENSAS7 >> Tento mám dvakrát

                                          XXXXXL - Profil | Pá 14.2.2014 16:26:03

                                          Dnes mi jeden přišel

                                            XXXXXL - Profil | Pá 14.2.2014 9:44:14

                                            SENSAS7 >> Já jich mám pouze 6 + jeden platný :o} . Pořád sháním, Pochlub se třeba jen SZ

                                              SENSAS7 - Profil | Čt 13.2.2014 2:03:08

                                              Pěkný kousek. "Nezmuchlaný". Tento typ, jako mnoho ostatních, byl v několika barvách kovu. Tento se ni nějak vyhýbá... Mám i několik různých Přísežek na výměnu.

                                                XXXXXL - Profil | Út 11.2.2014 20:09:56

                                                Tak už je doma novej kousek

                                                  kopr69 - Profil | St 15.1.2014 19:36:22

                                                  Měl bych tu něco na prodej.Pokud má někdo zájem,písněte SZ.

                                                    MIra - Profil | Út 4.6.2013 13:47:25

                                                    tady je taky par ryb odznaku s moznosti vymeny
                                                    http://www.rybarske-odznaky.cz/rybarske-odznaky/

                                                      SENSAS7 - Profil | Út 30.4.2013 21:58:56

                                                      tichy blazen >> Pěkné, ale jde to dávat do rámu pouze při menším množství.

                                                        tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 20:08:02

                                                        platíčko tokoz

                                                          tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 20:07:08

                                                          tokoz .

                                                            tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 20:05:47

                                                            tokoz

                                                              tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 20:03:44

                                                              SR

                                                                tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 19:58:27

                                                                a další

                                                                  tichy blazen - Profil | Ne 28.4.2013 19:57:35

                                                                  státní rybářství

                                                                    SENSAS7 - Profil | Ne 14.4.2013 21:41:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    dodatek

                                                                      SENSAS7 - Profil | Ne 14.4.2013 21:39:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                      Přišla malá zásilka nových nášivek.

                                                                        atawa - Profil | Čt 28.3.2013 22:41:11

                                                                        SENSAS7 >> sem to napsal jako idiot když na to koukám-pouze o sbírku to je pořádná sbírka to fakt dalo práci.

                                                                          SENSAS7 - Profil | Čt 28.3.2013 22:01:30

                                                                          Je to jenom malá ukázka z 598 kousků medailí a plaket ze sbírky. Nevyhrál, ale ještě pracněji sehnal. ARCA je bez textu na reverzu, proto na snímku s reverzem není. Některé mám i na výměnu. Celkem mám na výměnu cca 3.500 rybářských odznaků, medailí, nášivek ap.

                                                                            atawa - Profil | Čt 28.3.2013 18:43:05

                                                                            SENSAS7 >> Čau to všechno si vyhrál nebo jde pouze o sbírku?

                                                                              SENSAS7 - Profil | Čt 28.3.2013 18:29:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                              reverz