Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Út 18.6.2024 17:09:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    .
    .
    ...........15 dnů 🤔🍺😀🥳😉
    .
    .

      Ndada11 - Profil | Ne 16.6.2024 15:51:21

      Buffalo1969 >> mňam

        Ndada11 - Profil | Ne 16.6.2024 15:51:06

        MildaBigD >> 👍🤣🤣

          NBuffalo1969 - Profil | So 15.6.2024 20:48:33

          marmyš >> bude muset. 🤣🤣🤣🤣

            Nmarmyš - Profil | So 15.6.2024 20:28:55

            Buffalo1969 >> Tak to teda dodá maso David.

              NBuffalo1969 - Profil | So 15.6.2024 20:21:10

              marmyš >> no domluvil jsem to kvůli Davidovi. Škemral ať je dovezu a sponzor souhlasil. 😃🍺

                Nmarmyš - Profil | So 15.6.2024 18:27:17

                Buffalo1969 >> To se přikusuje k masu, tak se koukej vycajchnovat. :-))

                  NBuffalo1969 - Profil | So 15.6.2024 17:09:30

                  marmyš >> zlomky ne. Jsou to tyčinky s nivou. Ale máš pravdu, tyčky to jsou. 🥳👍🍺

                    Nmarmyš - Profil | So 15.6.2024 12:19:13

                    Buffalo1969 >> Zlomky slaných tyčinek?

                      NBuffalo1969 - Profil | So 15.6.2024 12:17:26

                      Ned >> počkej až uvidíš Davida v akci. 🥳🤣🤣🤣

                        NNed - Profil | So 15.6.2024 11:51:34

                        Buffalo1969 >> to vypadá jak něco na hulení 😃

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 14.6.2024 18:40:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          dada11 >> hele co mi donesli...🥳

                            NMildaBigD - Profil | Pá 14.6.2024 14:52:30

                            dada11 >> jako správný cowboy musíš mít nohy do O ....vo tom žádná!! 🤪🤪🤪

                              Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2024 15:32:27

                              MildaBigD >> Nejdu naštěstí z ničím. Rentgen neprokázal akutnost operace. Měl jsem jít s levou nohou, kloubem. Stačí se mi prý do Ó a dali by mi nějaký klín do mezi kloubní mezery. Ale doktor naštěstí naznal, že se to snad zlepšilo. Takže to není nutné. Za půl roku na kontrolu.

                                NMildaBigD - Profil | Čt 13.6.2024 13:50:02

                                dada11 >> S čím tentokrát jdeš pod kudlu? Já byl v dubnu s kýlou a na podzim zřejmě půjdu ještě s jednou.... Holt léta na stavbě a hraní si na siláky si vybírá svou daň...
                                Jo a na tom táboře bys mohl zůstat jako instruktor. Třeba bys je naučil pár užitečných věcí....😜😜😜

                                  Nmarmyš - Profil | Čt 13.6.2024 10:52:19

                                  MildaBigD >> Tutok zataženo, ale naštěstí neprší. Ochladilo se a kapříkům se moc nechce.

                                    Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2024 10:13:00

                                    MildaBigD >> Zdar ze západu. Ať se daří. Já sedím na ortopedii a možná bude termín operace. O víkendu nenahodím bo jedu stavět na dětský tábor stany. To bude akce nedovolující řídit auto 🤣🤣

                                      NMildaBigD - Profil | Čt 13.6.2024 8:50:59

                                      Dobré ráno z východu!
                                      Hlásim polojasno a poměrně větrno!!
                                      Je po dešti a rybky by braly a já lozím po žebříku a trápím se se světly na stavbě.
                                      V sobotu si snad nahodíme, tak doufám, že něco přijde... Minulý víkend u vody lidí, jak v Chorvatsku a stejně to nebralo..... Asi hodím jednu udici bokem na rybičku a druhou se pokusím o kaprika na feeder.... To by bylo, aby nebylo ..🤪
                                      Všem přeji hezký den!!

                                        Ndada11 - Profil | Čt 13.6.2024 7:26:38

                                        Buffalo1969 >> 🤣👍🍻🍻🍻🍻☕☕☕

                                          NBuffalo1969 - Profil | St 12.6.2024 21:47:33

                                          .
                                          .
                                          ............21 dnů bando 🥳🥃😉🍺
                                          .
                                          .