Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | St 19.6.2024 12:27:32

    Buffalo1969 >> Blbě vidím a píši nesmysly. Včera jsem byl na operaci s okem, mělo tam být.klimu.

      NBuffalo1969 - Profil | St 19.6.2024 12:10:25

      marmyš >> s klikou nic neudělám a klimatizaci v dodávce nemám. Jezdím tady kolem 20 kilaků a to se nestačí vychladit. A jednou za rok do Bohušek a zpátky si otevřu okno. 🥳🍺

        Nstandas - Profil | St 19.6.2024 12:08:24

        MildaBigD >> jj😉😜

          NMildaBigD - Profil | St 19.6.2024 11:57:08

          marmyš >> to je čidlo pod nárazníkem. Mne takhle teplota vyskočí, když parkuji předkem u plechové ohrady v práci. Když se rozjedu, tak po sto metrech klesne na reálnou hodnotu.

            Nmarmyš - Profil | St 19.6.2024 11:42:26

            Buffalo1969 >> Parkuješ ve skleníku? :-)To je ale vnitřní teplota, ne venkovní.. Zapni kliku a máš tam 20.

              NMildaBigD - Profil | St 19.6.2024 11:37:10

              Buffalo1969 >> žízeň je veliká a když to vidím, uvažuji nad zdravotním volnem u vody...ve stínu...s pivečkem...😜
              U nás to až tak vysoko nebude, ale stejně nás nečeká nic příjemného...

                NBuffalo1969 - Profil | St 19.6.2024 11:11:06

                marmyš >> děs....

                  Nmarmyš - Profil | St 19.6.2024 11:05:56

                  MildaBigD >> Z baráku mě nedostanou. :-)

                    NBuffalo1969 - Profil | St 19.6.2024 10:41:32

                    MildaBigD >> nazdár východňáre. Konečně je teplo na výrobu žízně. 🍺🍺🍺

                      NMildaBigD - Profil | St 19.6.2024 10:29:56

                      Zdar z východu!
                      Hlásim 30° a vzduch se ani nehne...
                      Tak se pokusím příliš nehýbat a doporučuji to i ostatním... Navečer něco studeného, pěnivého a bude dobře....

                        Ndada11 - Profil | St 19.6.2024 10:28:45

                        Buffalo1969 >> Dřevo tam nasbíráme po lese. Snad 🤪

                          NBuffalo1969 - Profil | St 19.6.2024 10:01:32

                          novas32 >> plyn vyřeším až asi má příští rok. Prostě budeme topit dřevem. 🥳🍺

                            Nnovas32 - Profil | Út 18.6.2024 20:27:27

                            Buffalo1969 >> hustyyy to vypada luxusne👍👍😍

                              Nnovas32 - Profil | Út 18.6.2024 20:26:20

                              Buffalo1969 >>
                              Uz se fest tesim👏👏👏

                                NBuffalo1969 - Profil | Út 18.6.2024 19:56:32

                                marmyš >> to jo...:-)))))

                                  Nmarmyš - Profil | Út 18.6.2024 18:55:35

                                  Buffalo1969 >> Po malé úpravě by v tom šla i slivka pálit. :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 18.6.2024 18:43:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Já myslím, že to bude dobrý. 🥳🥃🥃
                                    Dá se v tom topit dřevem, briketama a už vymýšlím, jak vošéfovat propanbutan. 🧐🍺

                                      Ndada11 - Profil | Út 18.6.2024 18:42:39

                                      Buffalo1969 >> 🤪🤣🍻🍻🍻🍻🍻🍻👍👍👍👍

                                        NBuffalo1969 - Profil | Út 18.6.2024 17:54:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        marmyš >> Zdarec. Přesně, ani nemluv. A ještě jsem vyřešil věčnej pánvičkovej problém. Popřemýšlal jsem, probral to s Davidem a koupil jsem Kotlík na guláš i s topeništěm. Kotlík má 14 litrů. Každej rok v tom někdo jinej udělá guláš a nebo jak říkal David, krásný vařený vepřový koleno. 😎🍺

                                          Nmarmyš - Profil | Út 18.6.2024 17:19:42

                                          Buffalo1969 >> Se těšíš jak študák že konečně smočíš. :-)