MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))

Autor diskuse: MAXXSKATER ®
Dále moderují: nadrazak ® + já 2 ® + Sharry ® + Petr64 ® + 1Mara ® + vaereckoff ® + jarda85 ® + Radunak ® + Dědek ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 18.1.2018


Jak si nejvíce užíváte rybařinu?

A)S kamarády 43%
B)Po práci, kdekoli 5%
C)Vícedenní výprava, někde zalezlí u svazovek 11%
D)Soukromák, kde mi dají pokoj 0%
E)Sám, když je klid a zašiju se někam, kde nikoho nepotkám 30%
F)Hlavně když berou ryby, klidně město 5%
G)Co nejblíže k baráku, abych nemusel myslet na návrat a mohl si dát pivko 0%
H)V cizině 3%
I)Závody 0%
J)Hlavně když je co jíst, pít, ryby otravujou tak akorát, nebo raději vůbec 3%

Od 12.9.2018 hlasovalo 37 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
N MAXXSKATER - ® Út 16.10.2018 19:26:54
Sharry >> Je to prostě jako droga, akorát je to legální a vesměs to nepoškozuje zdraví ... :-)))

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.927 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 5:32:46
Sharry >> Tak tu bych fakt nechtěl, protože to bych si asi moc rybářských dní nevyjednal. :-)))
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 5:31:52
Sharry >> No nazdááár. :-)))
N Sharry - ® St 17.10.2018 5:29:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
A jedna holka pro domacnost 😁
N Sharry - ® St 17.10.2018 5:28:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Zdar ve spolek 😉
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 4:00:21
Lasskoun >> Jenže některé ty obrázky už tam mám třeba 5 let, ale už je posílám do věčných lovišť. :-)

Taky díky za pokec a přeju dobrou noc, měj se a ahoj. ;-) Už jsem koukal a jsem opět bezradnej. =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 3:56:40
MAXXSKATER >> ... ale je, nech bejt ... vždyť heveristů dobré nálady není nikdy dost ... ";-)

... Kubo měj se fajn, nechť ti zbytek služby v klidu vodteče (pokud možno ne do vodoteče) ..... a kdyby sis náhodou chtěl po ránu trochu potrápit mozkové závity, něco dalšího jsem zasadil do místní zahrady ... ale ředkvičky to tentokráte nejsou ... ";-DD

Díky moc za pokec!! ... Laškoun ... ":-)
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 2:52:31
Lasskoun >> Hele, není vůbec zač. =) Já si stejně musím trošku promazat ty obrázky, co mám v PC. =D
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 2:51:30
Lasskoun >> :-))) Ano, znám takové. =) Nutno ale dodat, že já, ač jsem jiná generace, jsem měl taky takové dětství ... Hrávali jsme před domem všechno možné - fotbal, hokej atd, do toho jsme tam jezdili na kolech, hráli na schovávanou atp. Prostě jsme dělali takové ty typické věci, co běžně dělávaly všechny generace dětí, které vyrostly ještě v dobách, kdy nebylo normou sedět celé dny u PC nebo u TV. =) Ten dědula to nemohl přenést přes srdce a věčně zvonil na naše rodiče, že tam prý děláváme bordel ... Jsem zvědavej, jestli jednou budu na cizí děcka reagovat taky takhle nebo zda to budu brát s větším klidem.
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 2:39:15
MAXXSKATER >> ... no teda, ten je úúúúžasnej !!!! ... "x-DDDDDDDD ...

... gooooooood: ...

... díky, to mi neskutečně zvedlo náladu ... ":-D ... hned zítra si v práci takový "nabídkový arboristický plakát" vytisknu ... a po vyvěšení na vrata pak vlastnoručně vyškrábu patřičná místa ... ":-DDDD ...

Laškoun ... ":-)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 2:31:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
MAXXSKATER >> ... kdysi zamlada jsme se s nebožkou nastěhovali do činžáku, kde byla děsně protivná domovnice (klasická to členka "uličního výboru" = zarytá komouška až na půdu [ale dle mě málo, zarytá, do tý půdy];-),... zkrátka taková ta klasická jedubaba, navíc bydlela v tom samém vchodě, šikmo pod námi, naše byty sousedily styčnou hranou ... pochopitelně jsme si absolutně nesedli (my byli mladý, ona stará zapšklá) takže nevynechala jedinou příležitost, jak nám to bydlení znepříjemnit (problémy nám dělala už v době stěhování,... že ten náklaďák nesmí stát na chodníku, ale má stát na boční silnici vedle baráku [odkud to však bylo o víc jak šedesát metrů dále], že si ty svý krámy máme nosit po schodech [do čtvrtýho patra], že výtah je pro lidi, atd.) ...
... jednou, cca dva týdny po zabydlení, když jsme šli s mladou a malým ven, narazili na ni přímo před vchodem, kde zrovna trávila volnou chvíli v kruhu dalších "soudrben" ... když nás uviděla, tak okamžitě vystartovala (pěkně jedovatě): "Pane xxxxx, můžete něco udělat s tou vaší postelí?... Vždycky když ji večer roztahujete, to je děsnej kravál, a pak ještě to bouchání, asi o zed" ... a s posměšným pohledem se vítězoslavně rozhlédla po ostatních "koštěto letkyních", aby viděla, co na to ony, jak nám to hezky nandala ... báby se sveřepým výrazem samozřejmě všechny spokojeně pokyvovaly hlavou..... takže jsem ji z fleku odpověděl: ... "Víte, paní Nováková, já se to uznávám, ... vždycky, když večer rozkládáme ty naše molitany, na kterých spíme na podlaze, tak fakt dělají neskutečně děsněj kravál" ... a mladá to s naprosto vážnou napůl naivní tváří pohotově doplnila: ... "No, já mu pokaždý říkám, že je musí rozkládat potišeji" ... "x-DDD ...... a pak, tlačíc kočárek, jsme společně prošli jejich středem ... koutkem oka jsem ještě stačil zahlédnou, jak domovnice vzteky zbrunátněla, neschopna jediného slova ... za námi se pak ještě z dálky neslo "Tedy, paní, viděla jste už někdy něco takového, to je hrozný, co si ty mladý dneska dovolej", atd. ...... bylo to moc krásné odpoledne ... ":-)
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 1:39:34
Lasskoun >> To jsou vtipy ... -_-
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 1:17:52
Lasskoun >> Sice to slyším poprvé, ale pochopil jsem to ještě předtím, než jsem si přečetl nápovědu. =)

Tak si dáme taky něco veselejšího, ať nás tolik netíží mysl. =) Myslím, že si to oba dva zasloužíme. =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 1:04:35
MAXXSKATER >> ... jo, tu Šabatku nám byl čert dlužen ... lavičky se sice po tom jejím soudní zákazu takovýchto "diskriminujících vyhlášek" již nevrátily na své místo, ale to nás bohužel před věčně řvoucí hordou "jehněd" stejně neuchránilo ... (jehnědy = je hnědy)
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 1:00:54
Lasskoun >> Něco jsem asi zaslechl v televizi ve zprávách, ale přiznám se, že jsem tomu nevěnoval nějakou zvýšenou pozornost. Nicméně podobné podporuji a taky schvaluji, snad to něčemu pomůže.
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:59:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
MAXXSKATER >> ... pokud se alespoň trochu zajímáš o tuto problematiku, jistě Ti pak neunikla tzv. "Vysedávací vyhláška" (= vyhláška měst, kdy zakázali vysedávání na volných prostranstvích, na shodech, atd.) ... jsem v podstatě jejím "zploditelem" = byl jsem totiž první, kdo před naším barákem odmontoval prkna z lavičky ... něco jsem k tomu napsal i tady, ale byl jsem "uťať" ... ":-) ... https://www.mrk.cz/diskuse.php?action=searchthis&id​=636579&q=lavi%E8k
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:57:29
Lasskoun >> Nejhorší je, že politici, co si žijí ve svých luxusních vilách ve slušných čtvrtích, jsou schopní obyčejné lidi, co jsou s těmito spoluobčany denně ve styku, obviňovat z rasismu, nepodložených obviněních, hoaxů, lží, demagogie atd. To samozřejmě neplatí jen o našich politicích, to je úplně všude.

Ale o tomhle tématu už raději dost, mohli bychom napsat něco, co by pak mohl nepřítel použít. :-)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:52:27
MAXXSKATER >> ... dík za projevenou soustrast, ... ale "kdo ten cikánskej teror nezažil na vlastní kůži, tak nepochopí ... některé pocity jsou nesdělitelné" ... (Laškoun - rasista z "donucení";-)

... z tohodle už není úniku ... bohužel, žádné rozumné "mírové řešení" neexistuje ... jakmile se jim sáhne na dávky, tak se to okamžitě brutálně projeví zvýšenou kriminalitou ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:47:10
Lasskoun >> Jasně, myslel jsem si, že nějak odtud vítr vane ... Jo, s tímhle budou do budoucna takové problémy, že už to nikdo nikdy nebude moct prostě vyřešit ... Soucítím s lidmi v takovýchto lokalitách.
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:46:06
Lasskoun >> :-))) Tak to je bez debat, taky bych se bránil, ale to je základní životní pud, to dokáže i zpráskaný pes. :-) Už jsem to tu psal, ale jednou jsem takto rozbil agresorovi brýle při obraně kámoše. =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:43:38
MAXXSKATER >> ... na sídlišti, ale cigošů všude jak nasr@no ... děs běs ... a k tomu ještě ty UKáčka a Rumuni, co je ve vedlejším báráku hromadně ubytoval jeden vypasenej uřvanej Ital, co tam za lacino poskupoval byty od těch lidí, co ji došla trpělivost a zdrhli odtamtud (byli rádi, když se těch bytů zbavili za třetinu jejich reálné tržní ceny) ...
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:38:28
MAXXSKATER >>ad: "Stačí "blbě" trefit ránu na obličej a dotyčnej může i pojít, ale to Tobě, jakožto "šarlatánovi" (:-]]]), určitě nemusím vysvětlovat."

... lepší než rána do obličeje, je mířit na krkavici a ohryzek ... to je větší jistota ... :whistle: ...

... byť jsem podobně přerostlé howedo jako Ty, tak od mládí se nerad z principu peru a bytostně nesnáším fyzické násilí ... ale pokud by to byla nastala nutnost sebeobrany, tak bych to neváhal použít ...

... jinak takovýhle borce odrovnávám tím, že jim na výzvu ke rvačce odpovídám, že si to raději rozdáme v matice nebo ve fyzice ... "x-DDD ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:30:42
Lasskoun >> Když jsem tady měl první noční službu (bože můj, to už je tak dávno), tak mě tady zástupkyně ředitele povzbuzovala řečmi typu, že si raději doma preventivně natočí vodu do kbelíků. :-)))
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:29:30
Lasskoun >> Ale to 21. století je zase trochu jinak divoké než to předchozí, 20. :-) Se Ti nedivím ... Pakliže šlo o nějakou vyloučenou lokalitu nebo místo např. s vysokou koncentrací zahraničních dělníků.
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:27:10
MAXXSKATER >> ... no, vida, konečně nějaký info ... už začínam vymýšlet, jak Ti oplatit ten Tvůj slogan na mě ... "x-DDD
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:25:19
MAXXSKATER >> .. ";-) .. jj, plynule ho nahradilo to divoké 21. století ... "x-DDD ...
... je to smutné, ale v těch končinách, kde jsem donedávna bydlel, bych bez podpažďovýho pouzdra večer nevytáhl paty z baráku ...

... anebo bez motorový aku pily ... ";-DD ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:21:29
Lasskoun >> Jenže dneska už nemáme "divoké" 20. století a dál bych už opakoval, co jsem psal. =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:20:12
MAXXSKATER >> ... víš jak to říkal Al Cappone, ne?;-) ... "Dobrým slovem a namířenou pistolí toho vždy dosáhneš více a mnohem rychleji, než jenom dobrým slovem" ... ";-)))
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:18:21
Lasskoun >> Ano, jsem vodař. =) Strašně to letí, za chvíli tady už budu trčet 9 let, ach jo ... =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:17:23
MAXXSKATER >> .. Ty seš vodník?:-D ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:17:19
Kondrakar >> Pěkně to tam stříká. :-) Skoro jako v akčních amerických filmech z 80. a 90. let. =)
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:16:29
Kondrakar >> ... "každý lék se může stát jedem" ... jak pravil Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim ... ";-DD ... jo toho jsem si samozřejmě vědom ... ":-)

... ale u bezinek předávkování téměř nehrozí ... o dávkování medikamentů něco málo vím ... ";-) ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:15:49
Lasskoun >> Já byl pustit čerpadlo a vždycky o půlnoci zapisujeme stav dodané vody do Pardubic. =)
N Kondrakar - ® St 17.10.2018 0:14:07
MAXXSKATER >> Jasný, ale zrovna u tohohle videa zapracoval "úhel kamery" a vypadá to reálně, o což nám šlo i před lidma. Ukázat agresi, úmysl zabít (jestli mi rozumíš). Si to pusť znovu.
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:11:16
Kondrakar >> Já jsem koukal pozorně a samozřejmě mi došlo, že se tam nemlátíte "doopravdy". =)

Někdy prostě jinej způsob není, taky jsem byl takhle nucen jednoho "zpacifikovat", ale už je to dlouho.
N Kondrakar - ® St 17.10.2018 0:11:08
Lasskoun >> Jo, ale jedna věc je říct užívej bezinky a druhá je, určit dávkování atd. Protože jak jistě víš, je, že každý lék se může stát jedem 😉
N Lasskoun - ® St 17.10.2018 0:10:42
... to jsem netušil, že s úderem půlnoci je tu devítiminutová "technologická přestávka" ... "x-DDD ... = půlnoc... a jako když utne ... ";-) ...
N MAXXSKATER - ® St 17.10.2018 0:09:37
Lasskoun >> Ten problém je, že si většina dneska ani není schopná uvědomit, co může z takovéhle bitky všechno vzejít. Stačí "blbě" trefit ránu na obličej a dotyčnej může i pojít, ale to Tobě, jakožto "šarlatánovi" (:-]]]), určitě nemusím vysvětlovat. Může to skončit tak, že budeš třeba už po zbytek života něco cálovat nebo si půjdeš i sednout do chládku. =) Já sám mám přes 2 metry a k tomu přes metrák živé váhy (+ si myslím, že jsem měl vždycky pěknou sílu) ... No a teď jsme byli před těmi 3 týdny (asi - možná je už i déle, fakt to letí, ale to není podstatné v tomhle případě) ... Kámoš se tam dohadoval s nějakým klukem o to, kdo bude hrát dříve stolní fotbal, což je prostě úplná malichernost ... Dobu tam na sebe pořvávali, jak se pobijou atd ... Ten oponent tam začal mobilizovat svoje kamarády, že se kvůli tomu prej porveme ... Klukům mohlo bejt tak 18 - 20 a prostě to byli takoví dnešní "šampónci", jak se jim říká ... Já to tam furt uklidňoval, že si klidně počkám, že o nic nejde ... On tam pak do mne a do dalšího kámoše furt valil, proč jsme se jich báli ... Co bych si asi tak vzal na takovém chcípákovi ? :-) Nic dobrého by z toho nevzešlo, já si ego ve rvačce fakt ego honit nemusím ... =) Šel jsem se tam odreagovat s parťákem po rozvodu ...
N Kondrakar - ® St 17.10.2018 0:09:28
MAXXSKATER >> Tak o rodině o tom žádná. Ale tenhle borec mi dožral. Tam jsem zúročil, to co jsem se naučil při šermu.
Apropo: v tom prvnim videu, na konci, kde to vypadá, že mi vzal přes krk (spousta lidí vykřikuje, tvle, to muselo bolet atd), ani se mě nedotkl. Stejně jako tam, kde já ho sekam přes hruď, on jde na kolena a já ho skopávam k zemi.
N Lasskoun - ® Út 16.10.2018 23:56:58
MAXXSKATER >> ... já samozřejmě neměl v plánu se s ním rvát ... ":-) ... ale díky tomu, že mu pak došlo, že je díky těm kamerám v prd@li (byly samozřejmě i uvnitř, u pokladen), tak po zaplacení nasraně pořvávajíc odešel, venku vztekle nasedl do auta a s pískajícíma kolama nasraně vystřelil z parkoviště ... "x-DDD ... jo, takovýhle debily miluju .. na nich se krááásně prodlužujou telomery ... ";-DD ...

... z bitky jsem žádný strach neměl, byť naše pohledy se setkaly cca v rovně metr-devadesát od země, takže by to určitě bylo hodně zajímavý ... ";-DD

Červené karty: Amurkiller

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 2.927 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSONUBAITS Ian Russel Wafters

Za 275
Waftersky - neutrálně vyvážené boilie. Originální nejenom tvarem, směsí barev ale i také kombinací esencí, které byly několik let testovány. V balení jsou dvě velikosti: 12 mm a 15 mm. 8 příchutí a barevných kombinací.

akce, rybareniVýprodej legendárních navijáků Penn Slammer

Navijáky Slammer nabízejí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Nový dětský kroužek

Přátelé, daroval by někdo jakékoliv rybářské vybavení do nově založeného rybářského kroužku v Dětském diagnostickém ústavu? Předem všem moc děkuji.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Cadoxfishing - RCM Mošnov Cadoxfishing - RCM Mošnov

Mošnov u Ostravy, Obchodně podnikatelský areál Mošnov č.p. 317/60