Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 14:08:41

    KóĎA >> nevím já četl v Troji a hledat se mi to nechce,ale už t o tu nebudem kolegovi zasírat,pokecáme jinde,třeba u Ládíka...))))

      NPedro1 - Profil | St 28.8.2013 14:04:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Piškothonza >> Viděl jsem fotky dvou hlavatek chycených v centru Prahy někdy v létech 07/08.Obě sežrány jako velcí duháci.

        NKóĎA - Profil | St 28.8.2013 14:01:51

        Piškothonza >> a já bych řekl, že se vysazovali hlavně na tehdy pstruhové sedmičce.

          NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 13:55:14

          KóĎA >> všechny ty časáky snad ještě mám,a bylo to přesně tak...))))

            NKóĎA - Profil | St 28.8.2013 13:52:55

            Piškothonza >> tak to tě ubezpečuji, že v Rybářství z těchto let v rubrice Nej, nej, nej se dá dohledat spoustu trofejních "duháků".

              NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 13:51:21

              KóĎA >> možná se jednou budem divit,co nám velká voda přinesla.... hlavatky se vysazovaly snad jen zkušebně někdy okolo roku 86 v Troji,tehdy jsem o tom několikrát četl,ale nikdy jsem se pak už nedopátral,jestli nekdo nějakou chyt.....

                NPstruh27 - Profil | St 28.8.2013 13:51:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                U nás sú v podstate všetky druhy rýb ale s počtom Lipňa, Zubáča, Šťuky, Úhora, Boleňa, Sumca je to biedne. Na rybníkoch jednoznačne dominuje Kapor a Pleskáč, na pstruhovkách Sivoň a Duhák.

                  NKóĎA - Profil | St 28.8.2013 13:42:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Piškothonza >> na fishmon byla z nedávné doby fotka hlavatky z Vraného. Ve vodě foceno, nikoliv chyceno ;-)

                  A překvapila mě hojnost vranky v těchto končinách.

                    NS&F - pescador - Profil | St 28.8.2013 13:39:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Šámik - >> Myslím, že zastoupení co do druhové početnosti ryb řek Dyje a dolního toku Moravy nenajdeš v našich vodách nikde větší. O to víc i druhů,které se v ČR vyskytují pouze ve zmíněných řekách. (candát východní,drsek,ostruha,plotice lesklá,cejn siný a mnoho dalších)

                      NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 13:31:54

                      KóĎA >> hlavatka,ta tam byla naposled za komančů..

                        NKóĎA - Profil | St 28.8.2013 13:24:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        pražská Vltava - teď přemýšlím, která ryba tam nežije.

                          NJarda Š. - Profil | St 28.8.2013 13:21:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Šámik - >> Na nádrži se chytá hlavně cejn, cejnek, kapr, plotice, amur, karas, tloušť, bolen, štika, sumec; na MP potoku tloušť, okoun, plotice, na jezech též kapr a štika, občas po vysazení duhák; na P potocích potočák, duhák, tloušť, okoun.

                            NDomino222 - Profil | St 28.8.2013 13:16:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            u nás je v podstate všetko, ale napr. podustvy tu chýbajú a jalcov je minimum, bohužiaľ.. inak kapor, pleskáč, plotica, zubáč, ostriež, sumec, šťuka, boleň atd tu je

                              Nctvrtmile - Profil | St 28.8.2013 13:12:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Šámik - >> pokud u nás někdo něco lapí,tak je z něho ze dne na den king...jinak skoro vše zmaseno,na příští rok uvažuji o JM povolence...

                                NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 13:02:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Šámik - >> ahoj,pokud vynechám vymasařený stojáky ve svém okolí,tak v řece plave snad všechno co si můžu představit...hlavně zase ted,po letošní povodni......opravdu luxusně druhově zarybněno Vltava....

                                  Nkolib - Profil | St 28.8.2013 13:02:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Šámik - >> ahoj já mám veliké štěstí že na naší přehradě je vše... kapr, amur, karas,lín plotice perlíni oukleje okuni,candáti,štiky,sumci ,slunečnice dokonce i blatňáka jsem viděl a na pstruhových vodách potočáci,duháci ostroretky ,parmy, tloušti ,střevle, jeseni ,siveni. lipani... ale hlavně tady žijí raci a lednačci tak pokud nic zrovna nechytíš tak se aspon pokocháš pohledem na tyto už dnes vzácné živočichy

                                    NChosé 2 - Profil | St 28.8.2013 12:48:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Šámik >> Na místní nejbližší vodě dle četnosti druhového zastoupení to začíná všude přítomným kaprem, dále plotice, cejn, okoun. V malé míře i štika, candát, úhoř, amur, tolstolobik, potočák, siven. Možná by se našel i nějaký jiný druh, jako hrouzek apod., ale nic jiného jsem neviděl a ani zatím neslyšel.
                                    Za jinými druhy se musí najíždět kilometry.

                                      NŠámik - Profil | St 28.8.2013 12:35:09

                                      Makrelobíjec >> Mníka jsem nelapil,ale kousek ode mě na ně v zimě jezdí.

                                        NKoumak - Profil | St 28.8.2013 12:35:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kapr kapr kapr na řece parma, podoustev, někdy ostrá, a jelci, o dravcích si možu nechat zdát.

                                          NMakrelobíjec - Profil | St 28.8.2013 12:28:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Šámik - >> já mám to štěstí ,že na naší vodě je všeho dost . Plotice ,okouni ,candoši ,kapři ,jelci ,štiky ,sumci, líni ,podhoustve i ježdíci se začínaj objevovat . Naštěstí tady vůbec nejsou sumečci američtí . Parma je u nás celoročně hájená a de to poznat začínaj se objevovat .
                                          Jen mnik ten tady nějak není nebo jsem ho aspon nikdy nelapl