Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃
    1417 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

    Nmarmyš - Profil | Čt 25.6.2026 10:32:22

    Ned >> Tak to držím palce aby ses dal brzy do kopy, než ti důchodci vyžerou revír. Včera jsem pouštěl dva, dnes jednoho, , něco ti tam musí zůstat.

      NNed - Profil | Čt 25.6.2026 10:17:51

      marmyš >> ze zdravotních důvodů jsem nebyl u vody asi 3 týdny a v nejbližší době to nevypadá lépe. Jestli jsem spokojen? Jsem. Žiju.

        NNed - Profil | Čt 25.6.2026 10:15:56

        novas32 >> takhle čistou vodu nikdy nemůžeš mít, stačí jen když si v ní opláchneš svoje nohy 😂

          Nmarmyš - Profil | Čt 25.6.2026 8:55:50

          MildaBigD >> To abych se hlídal a do té doby nenatáhl brka. :-))

            NMildaBigD - Profil | Čt 25.6.2026 7:03:58

            marmyš >> tak třeba příště... Třeba koupím hostovačku na Dyji a zajedu si nahodit. 🤔

              Ndrak+ - Profil | Čt 25.6.2026 6:19:51

              novas32 >> njn Pražáci 🤣

                Nnovas32 - Profil | St 24.6.2026 20:20:21

                drak+ >> takhle vypada cista voda😜

                  Nmarmyš - Profil | St 24.6.2026 18:43:47

                  MildaBigD >> Škoda že jsi nepřijel do Bohušek, mohli jsme pokecat.

                    NMildaBigD - Profil | St 24.6.2026 17:45:41

                    marmyš >> paráda trenére! Já se k vodě chystám v pátek přes noc. Udělám si pohodičku, otevřu pivko a budu relaxovat...

                      Nmarmyš - Profil | St 24.6.2026 8:48:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jak vám to zobe vydry? Já jsem spokojen. :-))

                        Ndrak+ - Profil | Út 23.6.2026 15:55:19

                        novas32 >> coooo. plachta vyšisovaná za 11 let

                          Nnovas32 - Profil | Út 23.6.2026 6:04:39

                          drak+ >> mas to naky spinavy

                            NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 10:06:24

                            drak+ >> Lapardone p. dochtor 🤭

                              Ndrak+ - Profil | Ne 21.6.2026 9:49:16

                              ŠUKI >> nic promáčklé není je to ovál 5,5 m na 3,7m

                                NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 9:25:39

                                drak+ >> Promáčkle ….

                                  Ndrak+ - Profil | Ne 21.6.2026 9:22:39

                                  ŠUKI >> COÓÓÓ?

                                    NŠUKI - Profil | Ne 21.6.2026 9:17:44

                                    drak+ >> Máš to nějaké zondulované 🤭

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 21.6.2026 8:55:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Buffalo1969 >> Já ráno můžu, dva kapříci 49,ostroretka 52 a tři půlmetroví cejni.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 21.6.2026 8:46:25

                                        drak+ >> za mně dobrý 👍🍺🤓

                                          Ndrak+ - Profil | So 20.6.2026 20:51:41

                                          Buffalo1969 >> neboj se nic

                                            NBuffalo1969 - Profil | So 20.6.2026 20:19:20

                                            drak+ >> no koukám žádnej kapř v tom neplave. Ale prej občas nějakej červík. 🤣🥃🍺

                                              Ndrak+ - Profil | So 20.6.2026 12:44:05

                                              Buffalo1969 >> mám chlazení

                                                NBuffalo1969 - Profil | So 20.6.2026 11:36:44

                                                Konzervy pro psy a kočky | Stream https://share.google/6RRU2yLbqxRhUF1kH

                                                  NBuffalo1969 - Profil | So 20.6.2026 11:35:27

                                                  kubah >> jojo, Sokol Falco umí. Před asi 15 rokama to prodávali vedle v dědině v drogerii. Jak to přišlo, tak se o to mlátili důchodci. Ta konzerva stála tusm 65,- Kč a je tam celé kuře. 🤓

                                                    Nkubah - Profil | So 20.6.2026 10:57:37

                                                    Buffalo1969 >> ahoj, náš Bert - už tu není ...

                                                    To v "důchodu" také dostával - to vonělo, že by člověk snědl saám ...

                                                    https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/konzervy-pro-psy-a-kocky-236372

                                                      NBuffalo1969 - Profil | So 20.6.2026 10:40:55

                                                      marmyš >> já ráno nemůžu a pak už bylo zlo.

                                                        Nmarmyš - Profil | So 20.6.2026 8:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Na ryby nechodí nikdo? Dnešních 2.7 kg :-))

                                                          NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2026 12:52:59

                                                          A ještě teda máme povolený tohle, ale jenom když dáváme patáky. Jinak ne. 🙈🤷

                                                            NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2026 8:12:57

                                                            novas32 >> ještě jsem koukal do receptu. Je tam i rýžová mouka.

                                                              Nnovas32 - Profil | Út 16.6.2026 7:31:18

                                                              Buffalo1969 >> ani ne

                                                                Nmarmyš - Profil | Po 15.6.2026 17:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Ned >> 36+36+35 cm. 🙂 Ráno 4 kapříci 44 až 50 cm.

                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 16:46:45

                                                                  Ned >> 😁

                                                                    NNed - Profil | Po 15.6.2026 16:12:04

                                                                    Buffalo1969 >> no twl... takhle si ani já nežeru 😲

                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:31:00

                                                                      novas32 >> ona jinou stravu nesmí. 🤷

                                                                        NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:06:18

                                                                        novas32 >> rozmixovaný granule, nastrouhaný jablko, nastrouhanej banán, vaječnej bílek a nějaký psí piškoty. 😁
                                                                        Máš chuť? 😁

                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:04:04

                                                                          novas32 >> twl..... Ti už jsou sežraní. 🤣🤣🤣🤣

                                                                            Nnovas32 - Profil | Po 15.6.2026 14:38:47

                                                                            Buffalo1969 >> z ceho to je?

                                                                              Nnovas32 - Profil | Po 15.6.2026 14:38:21

                                                                              Buffalo1969 >> woe mas tam ted reku plnou lipanu, ne? :-DDD

                                                                                Nmarmyš - Profil | Ne 14.6.2026 20:55:17

                                                                                MildaBigD >> Loď a harpunu. :-))

                                                                                  NMildaBigD - Profil | Ne 14.6.2026 19:55:59

                                                                                  marmyš >> to jo.... Vím kde to je- jen by to chtělo loď, páč to není přístupné že břehu...

                                                                                    Nmarmyš - Profil | So 13.6.2026 12:03:03

                                                                                    MildaBigD >> https://www.youtube.com/watch?v=Px7ReDDO26A&t=11s
                                                                                    Pěkné ryby tam máte.

                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 19:12:59

                                                                                      marmyš >> neboj. Dneska jsem ji vyráběl pamlsky. 🤓

                                                                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 16:16:54

                                                                                        marmyš >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                                                                          Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 16:02:38

                                                                                          Buffalo1969 >> Chudák pes, umře hlady. :-((

                                                                                            NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 15:58:05

                                                                                            Tak tady byla veterinářka. Psinda ma ledvinovou dietu. Takže vhodná strava že sladkovodní ryb je třeba: .... Pstruh, lipan, candát a štika.
                                                                                            Tak tohleto je hodně velká výzva. 🤣🤣🤣🤣🤣

                                                                                              Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 11:11:42

                                                                                              Ned >> To bude příště. :-))

                                                                                                NNed - Profil | Pá 12.6.2026 10:53:22

                                                                                                marmyš >> 611 znělo líp, neměls to opravovat, mohla být sranda 😃

                                                                                                  Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 10:41:08

                                                                                                  Oprava, 60 a 61 cm, šest metrů teda neměl. :-))

                                                                                                    Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 10:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    U vody parádně, 60 a 611 cm na břehu, třetí pěkný upadl. :-))

                                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 11.6.2026 12:55:21

                                                                                                      novas32 >> ty seš vůl jak kráva. 🤣🤣🤣🤣🤣

                                                                                                        Nnovas32 - Profil | Po 8.6.2026 20:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                        Laaaskaaa je laaasskaaa😁

                                                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Po 8.6.2026 10:18:30

                                                                                                          No všem nam to bylo líto.....

                                                                                                            Nmarmyš - Profil | Ne 7.6.2026 21:01:13

                                                                                                            MildaBigD >> Ještě dnes jsem smutný že jsi tam nebyl. :-((

                                                                                                              NMildaBigD - Profil | Ne 7.6.2026 20:56:04

                                                                                                              Buffalo1969 >> saakra, jak já vám záviděl...
                                                                                                              Ta nálepka je super! 🤣

                                                                                                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:42:54

                                                                                                                marmyš >> těžko učit starýho kozla novým zvykům🤷😁. Ale meňurka byla skvělá. 👍

                                                                                                                  Nmarmyš - Profil | Ne 7.6.2026 18:40:04

                                                                                                                  Buffalo1969 >> Dobře tam bylo, škoda že nejsem pivař. :-((

                                                                                                                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:38:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                    🤓🍺👍

                                                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:37:00

                                                                                                                      Krásný...👍🤓🍺

                                                                                                                        Nmarmyš - Profil | Ne 7.6.2026 8:53:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        Buffalo1969 >> Musil jsem si po včerejších cejnech spravit chuť, dva kapříci tady ve městě 50 a 59 cm.

                                                                                                                          Nmarmyš - Profil | So 6.6.2026 19:22:30

                                                                                                                          Buffalo1969 >> :-))))

                                                                                                                            NBuffalo1969 - Profil | So 6.6.2026 10:25:53

                                                                                                                            marmyš >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                                                                                                              Nmarmyš - Profil | Pá 5.6.2026 21:06:21

                                                                                                                              Buffalo1969 >> A kolik je střízlivých? :-))

                                                                                                                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 20:40:05

                                                                                                                                Ned >> dávno už nechčije 🧐🤓

                                                                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 20:39:20

                                                                                                                                  marmyš >> šest.

                                                                                                                                    NNed - Profil | Pá 5.6.2026 18:52:14

                                                                                                                                    Buffalo1969 >> tam ščí jak sfiňa!!! 🫣😲

                                                                                                                                      Nmarmyš - Profil | Pá 5.6.2026 18:49:40

                                                                                                                                      Buffalo1969 >> Kolik vás tam je?
                                                                                                                                      Lovíte?