Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nstandas - Profil | Út 11.6.2024 13:09:43

    MildaBigD >> jasný kémo:-)

      NMildaBigD - Profil | Út 11.6.2024 6:38:41

      standas >> jednou se tam objevím a zajdeme na rybky.... Už jsme se dávno osobně neviděli. Labe teče tam co minule? Nikde jsem nenchytal tolik podouství, jako tam. 😜
      Pozdravuj drahou polovičku a poškrábej vlkodlaka za uchem!! 👍

        Nstandas - Profil | Po 10.6.2024 23:10:19

        MildaBigD >> Tak to díky- no:-)

          Nmarmyš - Profil | Po 10.6.2024 18:20:58

          MildaBigD >> Bylo by škoda pořádně nevyužít udírnu když už se v ní bude topit.

            NMildaBigD - Profil | Po 10.6.2024 17:24:56

            standas >> po dlouhé době se vám zadařilo v hokeji a už máte nosy nahoře...
            To my vám tam pravidelně posíláme třeba dělníky, aby u vás aspoň někdo makal rukama, ty skoropražáku.....😜

              NMildaBigD - Profil | Po 10.6.2024 17:21:41

              marmyš >> tak to je fajn... Tady chcalo celý den...
              Taky už musím k vodě... Mám naložené a mäso na uzení a kapřík by se tam ještě vešel...

                Nstandas - Profil | Po 10.6.2024 12:23:33

                MildaBigD >> není zač, to je taky to jediný co vám pošleme!!! :-))))))

                  Nmarmyš - Profil | Po 10.6.2024 11:47:08

                  MildaBigD >> U nás jen pár kapek, u vody příjemně.

                    Ndada11 - Profil | Po 10.6.2024 7:58:23

                    MildaBigD >> Není zač. 🤪

                      Ndada11 - Profil | Po 10.6.2024 7:58:11

                      MildaBigD >> Tady lehký deštík a teplo.

                        NMildaBigD - Profil | Po 10.6.2024 7:32:39

                        novas32 >> prý to přišlo od západu.... Moc děkujeme?! 🤪

                          Nnovas32 - Profil | Po 10.6.2024 7:15:53

                          MildaBigD >> tak si to tam nechte😜😂

                            NMildaBigD - Profil | Po 10.6.2024 6:57:36

                            Dobré ráno z východu!
                            Hlásim ,že chčije a chčije!!!
                            Vyhlídka na pracovní týden pochmurná, ale držíme pozice a nemíníme ustoupit.... Možná jen schovat se navečer v hospůdce..uvidíme .😜

                              Ndada11 - Profil | Ne 9.6.2024 14:01:32

                              marmyš >> Asi jo😘

                                Nmarmyš - Profil | Ne 9.6.2024 13:49:03

                                dada11 >> Ty ryby už tě tam znají a jak tě zahlídnou tak prchají i kdyby si měly hubu roztrhnout. :-))

                                  Ndada11 - Profil | Ne 9.6.2024 13:34:32

                                  marmyš >> Já pár drbanců a kedent kapr mi upadl. Cca 50 cm měl.

                                    Ndada11 - Profil | Ne 9.6.2024 13:33:02

                                    Buffalo1969 >> Kapři neutečou, ti jsou všude.

                                      NMildaBigD - Profil | Ne 9.6.2024 12:41:28

                                      marmyš >> to je fakt....🤪

                                        Nmarmyš - Profil | Ne 9.6.2024 10:23:07

                                        MildaBigD >> Málo se modlíte. :-)

                                          Nmarmyš - Profil | Ne 9.6.2024 10:20:47

                                          dada11 >> Na řece ve městě dva lysci 49 a 47 cm + 5 cejnů.