Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx

Zdravím, už jsem otázku řešil u Ivánka v kaprařině, ale rád bych poznatky uživatelů k těmto sadám.
Jak jste spokojený s funkcí hlásičů a příposlechu? Chci si pořídit sadu ATTS ale kolega mi rozmlouvá, že mi bude vadit když nepípají a doporučuje FOX se kterým je spokojen. Do teď používám hlavně Delkim bez příposlechu a Flajzar Q9 s příposlechem, který funguje dobře i když mám pruty pod prudkým břehem a bivak "za kopcem". Jako velmi kvalitní výběr beru Flacarp, který se mi po pravně moc nelíbí. Dražší sady FOX, Delkim a NASH nereším, chci se pohybovat kolem 8k za sadu.Teď mám do sezony času dost na výběr :)
Autor diskuse: Dušan_hp - Profil , 12.1.2024 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou sadu 2+1 doporučíte?

A) ATTS 56%

B) Flacarp X734%

C) FOX Mx11%

Od 12.1.2024 hlasovalo 95 čtenářů.

145 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMekretin - Profil | Ne 21.6.2026 21:34:21

Zdravím všechny rybáře kolegy , zkouším zda se mi nepodaří štestí tu u vás už rok se snažím o zázrak a nedaři se mi , shaním jeden signalizátor ATT Hlásič TLB Plus carbon koupil jsem jeden s priposlechem a druhý už jsem bohužel nikde nesehnal , skusil jsem všude i cizině ale bohužel , neválí se vám prosim jeden doma ? Dekuj. 724294702

    NMKulicka - Profil | Út 13.5.2025 23:53:09

    $ >> Deluxe slyším slabě jen když ho dám vyloženě na ucho, na stolečku vedle spacáku už neslyším vůbec nic.

      NNavrc - Profil | Út 13.5.2025 21:06:37

      $ >> Taky ťuká, ale není to slyšet, pokud to slyšet nechceš 😄

        N$ - Profil | Út 13.5.2025 9:30:12

        Po několika lovech po setmění jsem se zaměřil na slaboučký ťukavý zvuk... a zjistil jsem, že ho vydává ATTX příjmač. Na přesnočkách by mi to v bivvy asi vadilo... Také vám ATTX slabě elektronicky pracuje non-stop? Schválně k němu dejte ucho, ťuká to celkem rychle, skoro 2 x za vteřinu...

          NLicas - Profil | Út 8.10.2024 22:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Asi stejnej vkus. 😂😂😂

            NPavel 74 - Profil | Út 8.10.2024 15:01:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dokoupil jsem ještě pomocníky abych měl něco se zvukem k ATTs sade

              NKarhu - Profil | Ne 24.3.2024 18:38:00

              Baterky na zimu nevyndavám, ani z ATTs ani z Flajzarů Q9TX, vždy všechno naprosto v pohodě.

                NPindˇa - Profil | Ne 24.3.2024 10:43:49

                Maryl >> Někdo je používá celoročně, tak za včasu na to přijde, že končí, taky baterku z přopslechu a čidel vytahují, se signalizatoru ne, ani u jiných značek, je tam to těsnění proti vidě a častým otevíráním se pak doporučuje vyměnit, kvůli správné těsnosti. I u výměny uší za ty vyšší u Atts, dávají zřejmě proto k sadě náhradní těsnění.

                  NMaryl - Profil | Ne 24.3.2024 10:31:33

                  tandem >> Zdravím, ale mám zkušenost,že někdy z oxidují, třeba v dětských hračkách nebo vzduchování.

                    Ntandem - Profil | Ne 24.3.2024 0:12:03

                    Nic na zimu nevyndávám, vozím s sebou náhradní baterie, až to začne blbnout - vyměním.

                      NMaryl - Profil | So 23.3.2024 19:23:06

                      Tak už je to v pořádku, už se mi to podařilo. Díky všem , dobrá rada drahá.
                      Jenom se ještě zeptám, jak to děláte s bateriema na zimu. Vyndaváte baterie z hlásičů a příposlechu. Někdy se stane že jsou pak v dezolátním stavu. Z flajzrů , nějaký rok je mám , nikdy nevyndavala.

                        NMaryl - Profil | So 23.3.2024 18:32:04

                        Pindˇa >> Tak se mi nepovedlo spárovat. modrá dobře a zelená mi nesvítí, se to hodilo na prostřední čistá. Jak se to dá opravit? Video na mě bylo moc rychlé. Dá se s tím něco udělat? Díky všem za odpovědi. Ty baterie co mám AA tak ten jeden druh je asi o milimetr silnější a delší.

                          NKara - Profil | So 23.3.2024 15:25:21

                          Maryl >> v příposlechu je klasická AA, jen tam jde trochu ztuha vložit...

                            NPindˇa - Profil | So 23.3.2024 15:10:14

                            Maryl >> Mě do některých věcí včetně připoslechu nejde nabíjecí baterie je o chlup tlustší

                              NPindˇa - Profil | So 23.3.2024 15:02:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Maryl >> Ahoj se dvěma magnetkama myšleno v kolečku signalizátoru. Ten jeden magnet v krytce je správně, taky jsem se na to hned ptal jestli jsem jeden neztratil. Baterka v připoslechu klasická AA 1.5 V v hlasičich 476A 6V

                                NRybkin - Profil | So 23.3.2024 14:01:47

                                Maryl >> Je to správně. V té krytce je magnet jen jeden a ten vypíná hlásič. V priposlechu je normální tuzkova

                                  NMaryl - Profil | So 23.3.2024 13:37:26

                                  Pindˇa >> Zdravím jsem laik, co je myšleno s dvěma magnetkami. Hlásiče již mám , bylo psáno že nejsou dodávány s baterií. mě přišli a teda svítí. dávám foto , nemělo by být u hlásiče i na druhé straně něco, je to jen na jedné, druhé je prázdné. Pak u příposlechu, AA 1,5 mi tam nejdou, jak hubená tak trochu silnější, nevím, jakou baterii koupit, domnívala jsem se , že k tomu dostanu návod v češtině , jak s tím zacházet. Video jsem zkoukla, jak propojit, zatím nemám baterii, ale upřednostňuji psané na papíře. Díky za každé info.

                                    NDušan_hp - Profil | Po 4.3.2024 9:52:45

                                    Tak všechno dopadlo trochu jinak, vybral jsem nakonec Flacarp. Po nastavení jsem spokojen, jsou opravdu robustní a příposlech je parádní hračka. Velký plus pro mě je pohybové čidlo. Na vzhled si zvyknu, všem děkuji za cenné informace v diskuzi.

                                      NCiffik - Profil | Út 20.2.2024 21:24:19

                                      Pavel 74 >> skoro bych řekl Morava v UH...

                                        NPavel 74 - Profil | Út 20.2.2024 20:32:41

                                        Pavel 74 >>

                                          NPavel 74 - Profil | Út 20.2.2024 20:30:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Jediná a zároveň nejlepší volba je sada ATTs

                                            Ncuchak - Profil | Út 13.2.2024 15:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            clarence >> 🤗

                                              Ncuchak - Profil | St 24.1.2024 8:43:32

                                              Pindˇa >> nebo tak, kluk darebnej....

                                                NPindˇa - Profil | St 24.1.2024 8:39:28

                                                cuchak >> nebo😀

                                                  Ncuchak - Profil | St 24.1.2024 8:32:46

                                                  Dušan_hp >> nebo 🏳️‍🌈.. 🤗

                                                    NDušan_hp - Profil | St 24.1.2024 8:13:32

                                                    cuchak >> tam jedině vlaječku wehrmachtu

                                                      Nclarence - Profil | St 24.1.2024 7:41:08

                                                      cuchak >> Tak to asi určitě 🤣

                                                        Ncuchak - Profil | Út 23.1.2024 19:49:40

                                                        clarence >> Ahoj, ještě jednou díky. Nakonec vše OK.
                                                        Vlaječky jsou na cestě, ale na Sportex by to byla asi blbost. 😂

                                                          Nclarence - Profil | Út 23.1.2024 18:22:13

                                                          radek.č >> Jasně

                                                            Nradek.č - Profil | Út 23.1.2024 18:06:51

                                                            clarence >> Ahoj. Prosímtě šly by ty nálepky použít i na pruty? myslím tím, jestli jsou tenké jak izolepa.

                                                              NAzis - Profil | Út 23.1.2024 17:33:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                              Ja vzdycky tak 2-3x za sezonu podle toho jak se mi chce vemu houbicku a silikonovej olej. Trochu striknu na houbicku a hlasice i priposlech jemne popatlam. Necham chvili "nacucnout" a pak to suchym hadrikem otru do cista. No zatim nic nelepi🤷‍♂️

                                                                NPindˇa - Profil | Út 23.1.2024 8:41:50

                                                                MKulicka >> 👍

                                                                  NMKulicka - Profil | Út 23.1.2024 8:37:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                  Pindˇa >> Já ten příposlech do pouzdra dal hned, jak jsem ho koupil. Takže v podstatě nelepí - malinko začíná právě v těch místech, kde ho nekryje pouzdro. To lepení je pravděpodobně způsobeno migrací aditiv v pogumování k povrchu. Sluníčko na to může mít velký vliv.

                                                                    NCalex - Profil | Po 22.1.2024 19:07:30

                                                                    Miras >> Jojo.👍😃

                                                                      NMiras - Profil | Po 22.1.2024 19:07:01

                                                                      Calex >> to mas jako ve fotbale, kdyz ti to lepi, mas vyhrano😂

                                                                        NMiras - Profil | Po 22.1.2024 19:05:49

                                                                        Dušan_hp >> jj, Deluxe, ale jeste tu starsi verzi s kratkymi vibracemi.

                                                                          NCalex - Profil | Po 22.1.2024 15:49:20

                                                                          Rybkin >> 👍 dík.

                                                                            NCalex - Profil | Po 22.1.2024 15:41:55

                                                                            MKulicka >> To je hezký, kdo Ti to ušil?👍

                                                                              NPindˇa - Profil | Po 22.1.2024 14:10:34

                                                                              MKulicka >> Tobě to taky lepí? Mě zatím ne, čím to je že jeden tak degraduje a druhý ne? Třeba ponechavanim na slunku?

                                                                                NMKulicka - Profil | Po 22.1.2024 14:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Calex >> ...nebo hodit do pouzdra

                                                                                  NCalex - Profil | Po 22.1.2024 13:46:13

                                                                                  Miras >> No nemá ale sere mně to.....Zase ale nepotřebuju stojánek, můžu si příposlech přilepit na bundu.😃

                                                                                    NDušan_hp - Profil | Po 22.1.2024 12:46:12

                                                                                    Miras >> Ahoj Míro, a to máš Deluxe příposlech? To je pěkné blbý plast.

                                                                                      NMiras - Profil | Po 22.1.2024 12:08:31

                                                                                      Calex >> Příposlech je řádně naleptaný, ale na funkci to nemá vliv:-)

                                                                                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 18.1.2024 21:48:05

                                                                                        Calex >> I na Superbu dvojce začne lepit opěrka na dveřích. To že jdu kolem😁👍

                                                                                          Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 19:26:52

                                                                                          Miras >> moc se mi nechtělo věřit, že vibrace k upozornění stačí, ....fakt stačí....👍

                                                                                            NCalex - Profil | Čt 18.1.2024 18:06:16

                                                                                            Matass >> Jojo, asi když by jsi to pogumování chtěl sundat úplně....

                                                                                              NMatass - Profil | Čt 18.1.2024 17:40:38

                                                                                              Calex >> Tyjo, kdesi jsem tady na MRKu četl, že na tu lepivost pomáha WDčko

                                                                                                NCalex - Profil | Čt 18.1.2024 16:20:18

                                                                                                Miras >> Zdarec, to už je máš pěkně dlouho.:-)) Jakpak Ti drží na ních pogumování? Já hlásiče snad dobrý, příposlech mi vloni začal trochu lepit....Tak jsem ho natáhnul glycerinem na gumový těsnění...Je to lepší...

                                                                                                  NMiras - Profil | Čt 18.1.2024 15:43:32

                                                                                                  Maryl >> Ano. Dokonce ani zvuk na příposlechu vůbec nepouštím a nechybí mi to. Do ATTx jsem zblbnul celé své okolí a nikdo si nestěžuje. Ty své pípáky mám už od r. 2010.

                                                                                                    Nclarence - Profil | Čt 18.1.2024 15:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    cuchak >> máš SZ

                                                                                                      Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 14:59:37

                                                                                                      clarence >> nemáš prosimtě nějakou fotku .. ??
                                                                                                      To je porod bez brýlí.

                                                                                                        NRybkin - Profil | Čt 18.1.2024 13:38:46

                                                                                                        Maryl >> Ano

                                                                                                          NMaryl - Profil | Čt 18.1.2024 13:35:03

                                                                                                          Miras >> zadravím a když zapomenu doma příposlech, budou funkćní na světýlko když sundám krytku jestli se při záběru rozsvítí?

                                                                                                            NPindˇa - Profil | Čt 18.1.2024 13:27:48

                                                                                                            Dušan_hp >> I u připoslechu mě ta červená dioda svítí míň než ostatní barvy, nevím jak ostatnim?

                                                                                                              Nclarence - Profil | Čt 18.1.2024 13:20:20

                                                                                                              cuchak >> Nech si řetízkáče udělat,nechával jsem je klukům dělat a fakt bomba a spolehnutí: FB netradičné retiazkové swingre Gáspár Sándor

                                                                                                                Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 13:10:59

                                                                                                                Dušan_hp >> Joo, už to vidím .. 😎.

                                                                                                                  Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 13:09:38

                                                                                                                  Dušan_hp >> ta poslední je bílá...
                                                                                                                  to jsou bobiny od Foxe ..?

                                                                                                                    NDušan_hp - Profil | Čt 18.1.2024 11:23:10

                                                                                                                    cuchak >> gratulace, kde si bral? Ta modrá a fialová svítí pěkně ale ta červená je slabší, decentnější. Také vybírám barvu, něco co pěkně uvidím při letním slunci. Už je to taková blbost ale koupím k tomu nový řetízkáč.

                                                                                                                      Ncuchak - Profil | Čt 18.1.2024 11:03:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                      Tak už to přišlo, fakt paráda.
                                                                                                                      A ty vibrace, 🤗.

                                                                                                                        NP3 - Profil | St 17.1.2024 20:29:03

                                                                                                                        Miras >> 😅😂😂😂

                                                                                                                          NPindˇa - Profil | St 17.1.2024 20:16:34

                                                                                                                          Miras >> 🤣

                                                                                                                            NMiras - Profil | St 17.1.2024 14:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                            Maryl >> vůbec nepotřebuješ zvuk. Příposlech má totiž tak silné vibrace, že když ho půjčíš manželce, už ti ho nevrátí:-)

                                                                                                                              NDušan_hp - Profil | St 17.1.2024 7:16:59

                                                                                                                              Lálos >> Přesně jak píšeš, Q9 jsem vyřadil protože je mám a chci změnu. Jsou ale super a určitě se do tohoto výběru 100% hodí funkcí i cenou. Teď bych dal přednost novému produktu pana Flajzara ale vzhedově je povedenější určitě Q9.