Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 9.6.2024 9:28:22

    dada11 >> hmmmm a já budu dneska celej den dělat natěrače😕. Chtěl jsem dělat malíře a bylo mi to zakázáno. Prej bych dělal pičoviny. Řekl jsem Halvorce básničku a bylo po malování... 😂😂😂😂
    Letos budu poprvé na kaprech až v Bohuškách. No a možná i naposled. 😲😂😂😂

      Ndada11 - Profil | Ne 9.6.2024 6:30:22

      MildaBigD >> Zdarec vopičáku 🤣🤣. Tady pod mrakem. A teplo.

        NMildaBigD - Profil | Ne 9.6.2024 6:19:18

        Dobré ráno z východu!
        Hlásim pořádnou bouřku!! Hromy, blesky a vyjící Benisaurus. Už jsem ho byl, hrdinu, škrábat za uchem a uklidňovat, že to opravdu není válka, ale jen počasí...😜😜

          Ndada11 - Profil | Ne 9.6.2024 5:43:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          marmyš >> Tady zatím cajk.

            Nmarmyš - Profil | So 8.6.2024 21:54:13

            dada11 >> Sune se na nás voda, počasí je nejisté.

              Ndada11 - Profil | So 8.6.2024 21:34:28

              marmyš >> Já zkusím zítra ráno zase hady. Tak uvidíme.

                Nmarmyš - Profil | So 8.6.2024 20:31:36

                dada11 >> Dnes na řece byli 4 karasi, dva perlíni, pěkný jelec a lysci 47 a 53 cm. Ten větší byl pěkná hrča, bylo mi těžko když jsem ho pouštěl. :-(( Většinou se zadaří méně, dnes to bylo poněkud vyjímečně lepší.
                Nedalo mi to v 16.00 jsem ještě vyrazil s bolem na duháky. Dva kousci, celková váha 90 deka se chladí a půjdou do mrazáku. :-)

                  Nnovas32 - Profil | So 8.6.2024 20:04:35

                  Buffalo1969 >> clovek uz tenkrat myslel na ty tvoje bilkoviny a ty takhle😂

                    NBuffalo1969 - Profil | So 8.6.2024 20:02:20

                    novas32 >> no cekal jsem kdy to přijde. 🤣🤣🤣🤣🤣👍

                      Nnovas32 - Profil | So 8.6.2024 19:57:56

                      Buffalo1969 >> tak to bys me teda nasral😂

                        Ndada11 - Profil | So 8.6.2024 17:40:47

                        marmyš >> Až snad zítra.

                          Ndada11 - Profil | So 8.6.2024 17:40:18

                          Buffalo1969 >> 🤣👍 tak nějak. Máme v srpnu konec i začátek odstávky. Je mezi nima 14 dní na vše.

                            Nmarmyš - Profil | So 8.6.2024 16:19:38

                            dada11 >> Sedíš na nich?

                              NBuffalo1969 - Profil | So 8.6.2024 13:54:00

                              dada11 >> ani nemluv. Do konce června v práci totální peklo a od 1.7. týden volno. No a pak se z toho poseru úplně. 🤣🤣🤣🤣🤣

                                Ndada11 - Profil | So 8.6.2024 13:15:13

                                Buffalo1969 >> Už aby to bylo. 🍻🍻🍻👍👍🤪🤣

                                  NBuffalo1969 - Profil | So 8.6.2024 12:28:20

                                  .
                                  .
                                  ............25 dnů 🍺🍺🍺🍺😎👍
                                  .
                                  .

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 7.6.2024 16:59:23

                                    dada11 >> jojo, to byly ty Novasovy tuhý hovězí steaky. 🤣🤣🤣👍

                                      Ndada11 - Profil | Pá 7.6.2024 6:06:18

                                      Buffalo1969 >> Jak je žrádlo, tak tam ten potetovaný George Clooney nesmí chybět.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 6.6.2024 22:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jojo, mladí jsme byli všichni...:-)))

                                          Ndada11 - Profil | Čt 6.6.2024 19:31:23

                                          marmyš >> Tak tak. Čas je svinstvo.