Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    marmyš - Profil | Čt 6.6.2024 19:08:20

    dada11 >> Není to nic čím se dá chlubit, všichni jsme byli mladší. :-)

      dada11 - Profil | Čt 6.6.2024 18:58:42

      marmyš >> Ale ta mladší 🤣

        marmyš - Profil | Čt 6.6.2024 16:56:55

        Buffalo1969 >> Blíží se termín, dostává roupy. :-) Jsem nachystaný vyrazit chvilku k vodě a sune se na nás bouřka, to je jak naschvál. :-(

          Buffalo1969 - Profil | Čt 6.6.2024 16:35:38

          marmyš >> 🤣🤣🤣🤣 legenda z Boroviny jak pravil Ladan. 🤣🤣🤣🤣

            Buffalo1969 - Profil | Čt 6.6.2024 16:35:00

            dada11 >> 😃👍🍺🥃

              marmyš - Profil | Čt 6.6.2024 16:27:33

              dada11 >> Sám jsi legenda! :-)))

                dada11 - Profil | Čt 6.6.2024 16:14:50

                Buffalo1969 >> Dvě legendy. Stará a mladá 🤣🤣🤣🤣

                  marmyš - Profil | Čt 6.6.2024 9:50:34

                  Buffalo1969 >> To jsem koukal jestli by se nedalo na ty červy lovit. :-)

                    Buffalo1969 - Profil | Čt 6.6.2024 9:47:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    marmyš >> ale v Bohuškách jsi zase úplně proti nebyl. 😃🍺🥃

                      Buffalo1969 - Profil | Čt 6.6.2024 9:35:25

                      novas32 >> 🤣🤣🤣🤣

                        novas32 - Profil | Čt 6.6.2024 5:54:53

                        Buffalo1969 >> hovno ty starej worle, dostanes i moji porci🤮😂

                          dada11 - Profil | Čt 6.6.2024 5:34:46

                          marmyš >> 🤣🤣👍

                            marmyš - Profil | St 5.6.2024 20:56:27

                            MildaBigD >> To smrdí i z monitoru. :-))

                              MildaBigD - Profil | St 5.6.2024 20:44:15

                              marmyš >> vyloženě lahůdka!!!

                                MildaBigD - Profil | St 5.6.2024 20:41:17

                                marmyš >> tvrdí to i moje žena a ta přece ví, o čem mluví....🤔🤔🤔

                                  marmyš - Profil | St 5.6.2024 19:38:27

                                  dada11 >> Něco jako humus z Norska. :-((
                                  https://www.youtube.com/watch?v=cz0fIP4REO0&t=11s

                                    dada11 - Profil | St 5.6.2024 19:31:43

                                    marmyš >> Fuj

                                      marmyš - Profil | St 5.6.2024 17:49:42

                                      MildaBigD >> Je mi to jasné, malej, nenápadnej... :-))

                                        MildaBigD - Profil | St 5.6.2024 17:18:10

                                        Buffalo1969 >> nazdar hubeňoure!!

                                          MildaBigD - Profil | St 5.6.2024 17:14:36

                                          marmyš >> neboj- ani o mně nebudeš vědět....😁