Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | St 5.6.2024 16:03:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dada11 >> Gůgl: Casu marzu (také nazývaný casu modde, casu cundhídu, italsky formaggio marcio) je druh sýra vyráběný na Sardinii. Sýr je zvláštní tím, že je záměrně infikovaný larvami sýrohlodky drobné (Piophila casei). Casu marzu se vyrábí z místní varianty sýra Pecorino Sardo. Pojídá se ve vysokém stadiu rozkladu a s živými larvami.

      Ndada11 - Profil | St 5.6.2024 15:42:37

      Buffalo1969 >> Co to je?

        NBuffalo1969 - Profil | St 5.6.2024 14:39:04

        Ned >> 🤣🤣🤣🤣

          NNed - Profil | St 5.6.2024 14:35:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Buffalo1969 >> myslím že bude lepší když si zajede na Sardinii, tam ho mají určitě "čerstvý" :-)

            NBuffalo1969 - Profil | St 5.6.2024 14:21:12

            Hele borci, dneska jsem byl s novasem na obědě a moc rád by si dal v Bohuškách Casu marzu. Kdyby měl někdo možnost, tak to dovezte. Bude strašně rád. 🤣🤣🤣🤣🍺🥃

              NBuffalo1969 - Profil | St 5.6.2024 14:19:35

              MildaBigD >> nazdár míšenče. 🤔😃🍺🥃

                Nmarmyš - Profil | St 5.6.2024 12:57:54

                MildaBigD >> A to tu byl takový klídek, už je mu konec. :-))

                  NMildaBigD - Profil | St 5.6.2024 12:07:57

                  standas >> zdar a sílu statný jinochu!

                    NMildaBigD - Profil | St 5.6.2024 12:06:57

                    dada11 >> já taky....🤪
                    Poctivě vás šmíruju, jen jsem měl něco s telefonem a nefungovalo mi přihlášení, tak jsem nemohl psát. Teď jsem to nějak dočasně vyřešil...

                      Nstandas - Profil | St 5.6.2024 11:27:07

                      MildaBigD >> čau bratře :-)

                        Ndada11 - Profil | St 5.6.2024 11:25:42

                        MildaBigD >> Nazdar už jsem myslel že nejsi.

                          NMildaBigD - Profil | St 5.6.2024 7:12:23

                          novas32 >> nebýt toho špatného, měli bychom se skvěle!
                          Na ryby jsem letos ještě nebyl, ale naše plány jsou jasné a vůle pevná!! 😜 ... Možná o víkendu ..

                            Nnovas32 - Profil | St 5.6.2024 7:06:35

                            MildaBigD >> jak je, strazce vychodni hranice?

                              Nnovas32 - Profil | St 5.6.2024 7:06:08

                              MildaBigD >> hele zije😂😂😂

                                NMildaBigD - Profil | St 5.6.2024 6:55:08

                                Dobré ráno z východu!
                                Hlásim slunečno a žíznivo!

                                  Ndada11 - Profil | Út 4.6.2024 16:10:07

                                  novas32 >> Touto dobou už bude opička 😀😀🍻🍻🍻🍻

                                    Nnovas32 - Profil | Út 4.6.2024 13:22:22

                                    Buffalo1969 >> striham metr :)

                                      Ndada11 - Profil | Út 4.6.2024 10:43:43

                                      Buffalo1969 >> 😀👍🍻🍻🍻🍻🍻

                                        NBuffalo1969 - Profil | Út 4.6.2024 9:59:23

                                        .
                                        .
                                        .............29 dnů bando. 😃👍🍺
                                        .
                                        .

                                          Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 22:01:49

                                          novas32 >> 👍🤣🤣🤣🤣🤣