Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 21:14:34

    novas32 >> adi jste chlastali víno pro Pražáky. Teda.... myslel jsem jako nealkoholický víno. 😃🤟🤣🤣🤣

      Nnovas32 - Profil | Ne 2.6.2024 20:59:33

      marmyš >> bez obav😉😜

        Nmarmyš - Profil | Ne 2.6.2024 20:51:52

        novas32 >> Pražák na Moravě, to muselo vypadat. :-)))

          Nnovas32 - Profil | Ne 2.6.2024 20:40:35

          Byli jsme se znamyma vikend na Moravskych vinarskych stezkach. Tentokrat Straznice
          Vcera vyslap 20km po sklepich, nalili jsme se jak zvirata
          Pico a dneska me staveli za Brnem polisi, 2 dny prosla technicka a twl dali mi dychat🙈😂😂😂
          Nastesti beze zbytkace😆

            Nnovas32 - Profil | Ne 2.6.2024 20:38:09

            dada11 >> mne dneska dojela tchyne, bud rad ze jsi rad😂

              Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 20:03:23

              Buffalo1969 >> 🤣👍

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 19:15:00

                dada11 >> dá rozum. 😉🤣🥃🍺🤟

                  Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 14:41:32

                  Buffalo1969 >> To seš nasranej viď? 🤣👍

                    Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 14:40:38

                    marmyš >> Už sem taky doma. Vůbec ro dneska nešlo.

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 14:06:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      drak+ >> konečně hotovo. Asi celotýdenní oběd. 😃

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 14:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        drak+ >> a ještě kůrka.

                          Ndrak+ - Profil | Ne 2.6.2024 13:58:53

                          Buffalo1969 >> to bych nevydržel čekat

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 12:40:58

                            drak+ >> to nejde. Peče se to na:
                            150°C....... 6 hod.
                            160°C........5 hod.
                            170°C........4 hod.
                            + Půl hodiny bez alobalu na 190 °C kvůli kůrce.

                              Ndrak+ - Profil | Ne 2.6.2024 12:03:18

                              Buffalo1969 >> měls to dát na gril

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 11:30:47

                                dada11 >> mladej chtěl medvěda z kotlety. S kůží byl problém sehnat, ale zadařilo se. Jelikož to nebude do 14 hod. hotový, tak to budu žrát celej týden já. 😃🙈🥳🤣🤣🤣

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 11:29:08

                                  marmyš >> oficiální zpráva je výpadek v okresech České Budějovice a Česky Krumlov. Tam je Temelín. 🤔

                                    Nmarmyš - Profil | Ne 2.6.2024 11:23:21

                                    dada11 >> Já to v 10 sbalil. Byli tam ještě 4 rybáři a viděl jsem vytáhnout jednoho cejna. Chvilku i pršelo ale durch mokrý jsem nebyl.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 11:17:33

                                      marmyš >> Lítá tlak nahoru a dolu jak blbej. Chvilku lehký déšík, chvilku slunce. Do toho voda o půl metru nahoru a dolů. Teď je zase dusno a hic. Asi pojedu do Penny pro oběd 🤣

                                        Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 11:15:43

                                        Buffalo1969 >> 👍 vypadá jedle.

                                          Nmarmyš - Profil | Ne 2.6.2024 11:04:50

                                          Buffalo1969 >> Možná k vám jdou dráty z Ukrajiny, tam Putin něco rozmlátil tak se nediv. :-))