Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | Ne 2.6.2024 11:03:03

    dada11 >> Já ulapil jen jednoho cejna, byl sice jak noha, ale jen jedna ryba není moc. :-((

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.6.2024 10:42:32

      dada11 >> tady to je horší jak za komunistů. Od rána uz 4x vypnuli elektriku. Celá dědina je bez proudu. Venku svítí slunko, takže sněhem nebo deštěm přelámaný stromy nehrozí. Fakt na hovno. Posílám fotky toho co bude, pokud to vůbec dodělám. 🙈🤔

        Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 9:59:49

        marmyš >> Na rousnici od čtyř ani ťuk. Na feeder sem tam cejn. Sme tu dva a těžká bída.

          Nmarmyš - Profil | Ne 2.6.2024 3:17:47

          dada11 >> Nezlom si tam někde haxny :-)) Zkus chvilku i úhoře, než slunko vyleze.

            Ndada11 - Profil | Ne 2.6.2024 3:15:57

            A hrrrr na ně.

              Ndada11 - Profil | St 29.5.2024 20:32:00

              Buffalo1969 >> 🍻🍻🍻🍻👍

                NBuffalo1969 - Profil | St 29.5.2024 13:35:21

                .
                .
                ............36 dní bando. 😀🤟🍺🥃🥳
                .
                .

                  NBuffalo1969 - Profil | Út 28.5.2024 18:05:23

                  Dneska bylo na slunku na zdechnutí ..

                    Ndada11 - Profil | Po 27.5.2024 13:09:51

                    novas32 >> Ne ne. Mám strach aby se nerozbily. 😀

                      Nnovas32 - Profil | Po 27.5.2024 10:47:32

                      dada11 >> cinkas s nima? :-)

                        Ndada11 - Profil | Po 27.5.2024 10:34:55

                        marmyš >> Svoje 🤣👍

                          Nmarmyš - Profil | Po 27.5.2024 5:36:00

                          dada11 >> Asi máš skleněnou kouli, nebo koule? :-))

                            Ndada11 - Profil | Po 27.5.2024 5:17:09

                            No neříkal jsem to? 👍🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍

                              Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 21:59:58

                              novas32 >> Auuuuuu

                                Nnovas32 - Profil | Ne 26.5.2024 21:59:35

                                dada11 >> to jo. Je to vyrovnany a otevreny. Kase dostal slusne do vajec🙈🙈🤪

                                  Nnovas32 - Profil | Ne 26.5.2024 21:58:47

                                  dada11 >> 😂😂

                                    Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 21:57:21

                                    Hokej moc pěknej.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 21:57:08

                                      novas32 >> Ro jsi byl i v Bohuškách a dobře to nakonec dopadlo 😀😀😀

                                        Nnovas32 - Profil | Ne 26.5.2024 21:41:21

                                        Kurwa jsem nervozni jak panna😂😂

                                          Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 20:22:50

                                          Zlato