Jaké se u Vás loví druhy ryb? | MRK.cz

Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nvladěna - Profil | Ne 26.5.2024 16:52:44

    Ned >> škoda ho spálit.do udírny by se hodil-))

      NNed - Profil | Ne 26.5.2024 16:35:32

      marmyš >> na ryby není a nebude nějakou dobu čas. Zítra mi dojedou měnit okna, tak mám o práci postaráno do konce týdne. Plus k tomu halda dřeva

        Nmarmyš - Profil | Ne 26.5.2024 16:02:10

        Ned >> Je mi to jasné, jen tě škádlím. :-) Zaplatil jsi 5 a bude tam toho daleko víc. Jak ryby? Tady to bere jak blbé. :-)

          NNed - Profil | Ne 26.5.2024 12:06:42

          marmyš >> To máš u každé nabídky se dřevem, je už naštipané volně sypané nebo skládané do jednoho metru, já koupil běžnou delku 5 metrů dlouhé, nevim jak široké a když je nařežu a poskládám tak mi bylo řečeno že to je cca 8 kubíků. A tak nějak to je.

            Nmarmyš - Profil | Ne 26.5.2024 10:35:52

            Ned >> Těch pět a osm metrů nechápu, mohl bys to rozvést? Jak se dá z pěti metrů nadělat osm kubíků?

              NNed - Profil | Ne 26.5.2024 7:06:19

              marmyš >> přijeď si to změřit, mám loňský ve sklepě nařezaný a naskládaný 😜

                Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 5:23:45

                marmyš >> O lepení nejde, jde o druh 😀

                  Nmarmyš - Profil | Ne 26.5.2024 5:08:16

                  dada11 >> Koukej něco ulapit, taky se pozvolna sunu k vozu.

                    Ndada11 - Profil | Ne 26.5.2024 5:04:13

                    marmyš >> U nich jo. Jsou lepší 😀😀😀🤣

                      Nmarmyš - Profil | So 25.5.2024 18:32:37

                      Ned >> 5 metrů je prý 8 kubíků............:-))

                        NNed - Profil | So 25.5.2024 17:40:43

                        Buffalo1969 >> ti objednám, můžeš si pro to zajet, stačí si jen domluvit formanku :-)
                        Jo a cena je nějakých 1200 za běžný metr, takže prej z těch mých 5 metrů je prý 8 kubíků.

                          NBuffalo1969 - Profil | So 25.5.2024 17:37:37

                          dada11 >> 😀🤟👍🍺🍷🥃

                            Ndada11 - Profil | So 25.5.2024 17:02:17

                            Sem ro říkal, jedem pro zlato.

                              Nmarmyš - Profil | So 25.5.2024 11:46:27

                              BigD >> Vše nejlepší k narozeninám Miloši. Nějak tě tu není vidět, snad jsi nepadl na Ukrajině. :-(

                                Ndada11 - Profil | So 25.5.2024 10:11:20

                                drak+ >> Ještě ne.

                                  Ndada11 - Profil | So 25.5.2024 10:10:47

                                  novas32 >> Moč udržím. Ale od minulého pátku mám pocit, že se mi chce furt. 🤣🤣

                                    Ndrak+ - Profil | So 25.5.2024 9:01:14

                                    Buffalo1969 >> do pekla pujdeš stejně protože zlobíš :--))))))))

                                      NBuffalo1969 - Profil | So 25.5.2024 8:52:26

                                      Ned >> twl..... Co bych za to dal. Kupuju akát výhradně ze sušičky a nařezanej na prkna tušim 3500 - 4000 za kubik. A to jenom do kuřbůdy. Dát to do krbu, tak skončím v pekle. 🤔🙈

                                        Ndrak+ - Profil | Pá 24.5.2024 22:36:06

                                        dada11 >> jakože ses posral nebo posereš :--))))