Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NNed - Profil | Pá 24.5.2024 22:34:52

    novas32 >> jj, hagáce, nic jiného tu neroste 🤷

      Nnovas32 - Profil | Pá 24.5.2024 19:45:26

      dada11 >>
      Hlavne ze udrzis moc. Na myslenku se vyser😂

        Nnovas32 - Profil | Pá 24.5.2024 19:44:54

        Ned >>
        Ve dvou, sam ne. Utrata ale za mnou🙈
        To je akat? Co vim tak ho mas v okoli hodne

          NNed - Profil | Pá 24.5.2024 19:19:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          novas32 >> tak jsi prochlastal 1/4 téhle hromádky. Jinak řečeno, topení minimálně na půl zimy (takové jako byla letos) :-))
          Na pár víkendů mám o práci postaráno. Rum jedině s plachetničkou a to ještě nerad :-)

            Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 18:45:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            drak+ >> Ale slizkostí jo 🤣

              Ndrak+ - Profil | Pá 24.5.2024 18:42:11

              dada11 >> to se tebe netýká 🤪

                Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 18:11:44

                drak+ >> A v gatích.

                  Ndrak+ - Profil | Pá 24.5.2024 16:23:51

                  dada11 >> HAĎI MAJ V zoo

                    Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 15:55:23

                    drak+ >> Ani ne. Věř mi. Jedu na ně. Potřebuju nějaké hady.

                      Ndrak+ - Profil | Pá 24.5.2024 15:52:05

                      dada11 >> a na pivo to se soustředíš viď .--)))))))))))))

                        Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 15:51:01

                        novas32 >> Pěkně si se rozšoupnul 🤣🤣🤣🤣

                          Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 15:48:16

                          novas32 >> Vsadil jsem na kanadu 26 Kč a vyhrál 36. A na nás vsadil 36 Kč a vyhrál 110. Víc jsem na tiketovém účtu neměl 🤣🤣🤣

                            Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 15:46:36

                            drak+ >> 👍🤣Hold mám v hlavě i jiné myšlenky než hokej. Vím že až zítra. Ale nějak se nedokážu soustředit na myšlenku.

                              Nnovas32 - Profil | Pá 24.5.2024 10:08:23

                              dada11 >>
                              Ja si vcera taky vsadil🙈😂😂

                                Ndrak+ - Profil | Pá 24.5.2024 9:38:16

                                dada11 >> :--))))))))))))))))))))) dneska? :--)))))))))))))))))))))))))))) hrajem až ZÍTRA :--))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 9:16:40

                                  novas32 >> Dneska vyhrajeme v prodloužení, nebo dáme do prázdné branky. A pak vyhrajeme na nájezdy s Kanadou o zlato. 👍👍👍🤣🤣🤣. Mám tak i vsazeno, tak to tak musí být.

                                    Nnovas32 - Profil | Pá 24.5.2024 8:43:47

                                    dada11 >> to doufam :)

                                      Ndada11 - Profil | Pá 24.5.2024 8:31:02

                                      Letos si jedem pro zlato. 🤣🤣

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 23.5.2024 21:23:05

                                        Buffalo1969 >> GOOOOLLLL

                                          Ndada11 - Profil | Ne 19.5.2024 14:18:29

                                          Buffalo1969 >> 👍😀