Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | Út 19.3.2024 22:29:52

    novas32 >> Ty máš ve všem zpoždění. V Bohuškách jsi dělal oběd a ještě v 18.00 nebyl hotový. :-((

      Nnovas32 - Profil | Út 19.3.2024 22:14:44

      marmyš >> no tak priste nic, noo😜😁

        Nmarmyš - Profil | Út 19.3.2024 21:21:50

        novas32 >> To se musíš opičit? :-) Ale i tak dík.

          Nnovas32 - Profil | Út 19.3.2024 21:13:53

          marmyš >> Pepino ode me taky vsechno nej🥃

            NBuffalo1969 - Profil | Út 19.3.2024 20:50:36

            marmyš >> však já vim. Už se na to těším.

              Nmarmyš - Profil | Út 19.3.2024 20:33:58

              Buffalo1969 >> Z piva jsou žaby, piji slivku. :-)

                NBuffalo1969 - Profil | Út 19.3.2024 20:03:59

                marmyš >> 😂🥃🥃🥃🥃

                  Nmarmyš - Profil | Út 19.3.2024 20:02:07

                  Buffalo1969 >> Všichni Josefové děkují za přání. :-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Út 19.3.2024 19:57:30

                    Všechno nejlepší všem Josefům...... 😎🥃👍

                      NBuffalo1969 - Profil | Út 19.3.2024 19:56:04

                      Zdarec bando......
                      Jak to tady válčíte? :-)

                        Ndada11 - Profil | Ne 3.3.2024 18:46:21

                        marmyš >> Každá ryba je dobrá. Kor v tuto dobu.

                          Ndada11 - Profil | Ne 3.3.2024 18:45:45

                          marmyš >> 👍😀

                            Nmarmyš - Profil | Ne 3.3.2024 18:32:53

                            dada11 >> Před chvilkou jsem dojel od Dyje, byli sice jen tři cejni, ale lepší jak ráno na Mušově. :-)

                              Nmarmyš - Profil | Ne 3.3.2024 18:31:37

                              dada11 >> Já se chystám na škvarky, dostal jsem zabíjačku.

                                Nstandas - Profil | Ne 3.3.2024 16:13:14

                                dada11 >> AŽ!

                                  Ndada11 - Profil | Ne 3.3.2024 16:02:57

                                  standas >> Už? 😀

                                    Nstandas - Profil | Ne 3.3.2024 15:29:45

                                    dada11 >> až po kremaci!

                                      Ndada11 - Profil | Ne 3.3.2024 15:26:32

                                      standas >> Tak se koukej polepšit.

                                        Nstandas - Profil | Ne 3.3.2024 15:25:17

                                        dada11 >> Asi ne- nepiju už ani ten rum:-(

                                          Ndada11 - Profil | Ne 3.3.2024 15:21:07

                                          marmyš >> Už to bere 😀. Ale je pravda, že letos kapři poprvé. Ovšem na začátek března super.