Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 21:04:05

    drak+ >> Díky, v Bohuškách jim to ukážem. :-))

      Ndrak+ - Profil | St 20.3.2024 20:33:32

      marmyš >> ahoj pepo dodatečně vše nej ksvátku. p s v bohuškách to mužeš šoupnout. :--)))))

        Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 20:07:01

        dada11 >> Škoda že ti nenutil rum. :-)

          Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 19:57:15

          marmyš >> Jako děcko mně otec nutil mlíčí na mozeček. Neskutečně jsem se z toho zablil. Od té doby ho nemusím.

            Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 18:50:10

            dada11 >>
            Asi mám jiné chutě, jikry mi nechutnají ani v polívce, jedině mlíčí a játra.

              Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 18:46:19

              marmyš >> Já raději jikry. Mlíčí když nikdo nechce tak vyhazuju.

                Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 18:25:59

                dada11 >> Včera jsem nachystal misku na mlíčí a zbytečně, oba byli jikrnáči. :-(

                  Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 18:15:41

                  Buffalo1969 >> Netuším. Ale fakt plný mlíčí. Až mají velké pupíky. Cejni měly krupičku už před měsícem.

                    Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 18:14:35

                    Buffalo1969 >> 😀😀 paní Dádová je milá žena.

                      NBuffalo1969 - Profil | St 20.3.2024 17:42:42

                      dada11 >> twl .. neni to trochu brzo?

                        NBuffalo1969 - Profil | St 20.3.2024 17:41:59

                        dada11 >> ty seš asi prej taky před třením. Pupík máš jako kráva a prej v noci trpíš polucema. Teda říkala pani Dádová, když mi volala a objednávala noční servis. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤟👍🥃🍺

                          Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 17:33:52

                          marmyš >> 👍na přehradě jsou asi před třením. Samé mlíčí a pořádný pupíky. 😀

                            Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 17:09:52

                            dada11 >> Já měl v pondělí 61 cm, ale strašný sportovec, jen 3.15 kg.

                              Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 14:27:09

                              marmyš >> Nene, pozdní včerejšek. Ryby berou. V neděli šel domů kapr 56.

                                Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 11:40:55

                                dada11 >> To jako s předstihem na příští rok? :-)) Jak ryby? Já včera dva kousky kuchnul a došly mi síly, takže dva tu ještě plavou. Bude se udit.

                                  Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 11:15:11

                                  Taky se připojuji k včerejším gratulantům.

                                    Ndada11 - Profil | St 20.3.2024 11:14:36

                                    Buffalo1969 >> Tady je každý generál 😀😀😀

                                      Nmarmyš - Profil | St 20.3.2024 11:00:55

                                      novas32 >> Letos těžko. :-) mám dojem že předloni.

                                        Nnovas32 - Profil | St 20.3.2024 10:50:19

                                        marmyš >> loni?

                                          NBuffalo1969 - Profil | Út 19.3.2024 22:34:03

                                          marmyš >> 🤣🤣🤣🤣