Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    dada11 - Profil | Ne 3.3.2024 15:20:10

    standas >> Tak to by sis rozuměl s Jamim 😀😀😀

      dada11 - Profil | Ne 3.3.2024 15:19:31

      marmyš >> Já už mám i sežráno. Nejlepší je čerstvé. Klasika na řízek.

        standas - Profil | Ne 3.3.2024 15:18:58

        MildaBigD >> nebyl a ani nepůjdu- pivo už nepiju, jenom RUM!!!:-)))

          marmyš - Profil | Ne 3.3.2024 10:53:10

          MildaBigD >> Chlap jak hora a marodí, to mi nějak nesedí. Koukej se dát do kopy, za chvilku to začne brát.

            marmyš - Profil | Ne 3.3.2024 10:51:55

            dada11 >> Právě jsem dojel z Mušova, bylo kulové. :-))

              dada11 - Profil | Ne 3.3.2024 9:31:15

              MildaBigD >> 🤣🤣🤣

                MildaBigD - Profil | Ne 3.3.2024 9:28:53

                dada11 >> Šikula.. je vidět, žes od Pepy už něco okoukal...

                  MildaBigD - Profil | Ne 3.3.2024 9:27:41

                  standas >> Těpic náměstku!
                  Už jsi byl u Těhotného kuchaře na pivko? Máš to za rohem...

                    MildaBigD - Profil | Ne 3.3.2024 9:24:54

                    marmyš >> I kdepak kamaráde... papíry uz mám, ale už jsem na ně od podzimu nebyl...
                    Kapánek marodím, páč mám dost nízký poločas rozpadu.. :-D

                      dada11 - Profil | Ne 3.3.2024 8:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak co bando, jste na rybách? Dneska berou.

                        dada11 - Profil | Ne 3.3.2024 6:43:23

                        Je to tam. Děj se vůle Boží.

                          standas - Profil | Pá 1.3.2024 23:36:08

                          MildaBigD >> nazdar Jánošíku:-))

                            marmyš - Profil | Pá 1.3.2024 20:57:58

                            MildaBigD >> Jak ryby, dáváš jim zabrat?

                              marmyš - Profil | Pá 1.3.2024 20:51:32

                              standas >> Šlápl mi na něj kdysi dávno mamut. :-)

                                MildaBigD - Profil | Pá 1.3.2024 20:00:33

                                standas >> spíš červotoč...

                                  standas - Profil | Pá 1.3.2024 19:50:08

                                  marmyš >> to bude dřevomorka!!! :-))))))))))

                                    MildaBigD - Profil | Út 27.2.2024 19:48:53

                                    marmyš >> hmm- to zase jo..

                                      marmyš - Profil | Út 27.2.2024 19:46:41

                                      MildaBigD >> U těch novějších ale oceňuji možnost se u vody kouknout na radar, jestli nebude pršet.

                                        MildaBigD - Profil | Út 27.2.2024 19:45:15

                                        novas32 >> ...to by teprve začali stávkovat... už tak chudáčky terorizujeme občasným utíráním nádobí.. trpí, jako bys jim tahal zuby!

                                          MildaBigD - Profil | Út 27.2.2024 19:39:50

                                          marmyš >> Na rybách to nepotřebuješ a doma máš PC jen pro sebe, tak co... :-D