Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nnovas32 - Profil | Po 26.2.2024 13:51:59

    MildaBigD >> odpoj modem a uvidis jak bude najednou vnimat :-DDD

      Nmarmyš - Profil | Po 26.2.2024 5:31:40

      MildaBigD >> Taky mi nefunguje na telefonu, možná je to tím že ten mobil má víc jak 16 let. :-)

        NMildaBigD - Profil | Po 26.2.2024 2:37:17

        Mrk mi nefunguje na telefonu. Mám šanci občas na synátorovic počítači, když se náhodou odpojí z Matrixu. :-D

          NBuffalo1969 - Profil | Ne 25.2.2024 19:20:55

          MildaBigD >> zdravím blízký východ. 😉🤟🍺

            Ndada11 - Profil | Ne 25.2.2024 12:53:36

            MildaBigD >> Ahoj, ty žiješ? 😀😀

              Ndada11 - Profil | Ne 25.2.2024 12:53:13

              Buffalo1969 >> Tady 4 nad. Už jsem doma.

                Nmarmyš - Profil | Ne 25.2.2024 11:50:28

                MildaBigD >> Tak to teda padám na řiť, ty žiješ? :-))

                  NMildaBigD - Profil | Ne 25.2.2024 11:04:49

                  Zdar z východu!!
                  tady 4 stupně, ale pro změnu už tŕetí den chčije....

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 25.2.2024 9:36:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dada11 >> zdarec. Tady mrzne. 🥶

                      Ndada11 - Profil | Ne 25.2.2024 6:57:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A jedem 😀😀

                        Ndada11 - Profil | Út 20.2.2024 7:01:47

                        novas32 >> No co? Český lid jen držkuje a když to bude mít za darmo? 😀

                          Nnovas32 - Profil | Po 19.2.2024 19:58:38

                          dada11 >> 😂😂

                            Ndada11 - Profil | Ne 18.2.2024 8:10:55

                            Ned >> Aspoň budou mít zdarma vytápěné podlahy.

                              Nvladěna - Profil | Ne 18.2.2024 8:10:39

                              Ned >> a bobři budou šťastní.u vás je to samej ochránce-))

                                NNed - Profil | Ne 18.2.2024 8:08:54

                                vladěna >> už toho padlého bordela ve vodě je až až. Až bude hodně velká voda, tak se z toho bordelu udělá hráz a baráky budou plavat ;-)

                                  Ndada11 - Profil | Ne 18.2.2024 7:12:38

                                  Je to tam.

                                    Nvladěna - Profil | Ne 18.2.2024 6:38:37

                                    marmyš >> to mě povídej,takhle jsem o pár ryb už přišel.u stromů jsou ti největší kapřouni-))

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 18.2.2024 6:26:10

                                      vladěna >> Padlý strom je dobrý pro kapra, aby měl kam zajet když ho vlečeš na břeh. :-)

                                        Nvladěna - Profil | Ne 18.2.2024 6:18:02

                                        Ned >> u padlého stromu nejvíce ryb se skrývá-))

                                          Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 18:19:18

                                          Ned >> Zítra to tam prověřím, už vidím ty jatka. :-))