Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NNed - Profil | So 17.2.2024 17:04:16

    marmyš >> já už to zabalil, už jsem domaa už tam dlouho nepojedu. Do vody padl postupně pomalu celý strom. Nic nevytahovali :-(

      Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 16:40:20

      Ned >> Já tam měl pech včera, za zády mi na baráku dělali střechu, přibíjeli latě. Mlácení skoro po celou dobu lovu.

        NNed - Profil | So 17.2.2024 16:04:37

        marmyš >> nějak mám pech, nějaké zahrádkář tu z vysokozdvižné plošiny obřezával stromy hned za zády a jako "třešničku na dortu" uřízl haluz která mohutně šplouchla do vody. Randálu jako o pouti :-(

          NNed - Profil | So 17.2.2024 15:34:19

          marmyš >> občas na červa, ale nic dramatického.

            Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 15:12:27

            Ned >> Parádní čas, to já celé dopoledne mokl. :-(( Co to dělá, pohne se aspoň špička?

              Ndada11 - Profil | So 17.2.2024 15:09:29

              vladěna >> Plná

                NNed - Profil | So 17.2.2024 14:40:35

                marmyš >> ale je i ještě odpoledne ;-)

                  Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 14:30:29

                  vladěna >> Zítra je taky den, to jdu ale na osvědčený flek kde jsou převážně cejni.

                    Nvladěna - Profil | So 17.2.2024 14:25:28

                    marmyš >> snaha se cení-))

                      Nvladěna - Profil | So 17.2.2024 14:24:59

                      dada11 >> to je vody ty brďo-))

                        Ndada11 - Profil | So 17.2.2024 14:15:22

                        marmyš >> Samej karas. Ale bylo super. Sem tam se i kapřík ukázal, zítra znovu.

                          Ndada11 - Profil | So 17.2.2024 14:14:36

                          vladěna >> Už jsem doma.

                            Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 12:13:58

                            Ned >> Teklo 12 kubíků, to není nejlepší.

                              NNed - Profil | So 17.2.2024 11:35:03

                              marmyš >> takže D10 si škrtám :-)

                                Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 11:24:51

                                Ned >> Navštívil jsem tři místa na D10 a ujistil jsem se že tam ryby nejsou. :-))

                                  Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 11:23:56

                                  vladěna >> Snaha byla, výsledek žádný. :-((

                                    NNed - Profil | So 17.2.2024 9:36:36

                                    marmyš >> tak jak jste ranní lovci dopadli? Zmokli jste pořádně? :-))
                                    Odpoledne už bude fajne. Na oběd jsem pozvaný na srnčí hody, tak doufám že neusnu vysílením :-)

                                      Nvladěna - Profil | So 17.2.2024 7:39:55

                                      marmyš >> dobrej lov-))

                                        Nmarmyš - Profil | So 17.2.2024 6:42:18

                                        dada11 >> Taky už se sunu k vozu. Dej jim zabrat.

                                          Nvladěna - Profil | So 17.2.2024 6:18:05

                                          dada11 >> zmokneš-))