Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    dada11 - Profil | So 17.2.2024 6:02:52

    A jedeeeeem 😀😀

      dada11 - Profil | Ne 11.2.2024 9:17:34

      Ned >> 👍👍😀

        novas32 - Profil | So 10.2.2024 16:15:08

        Ned >> Dobre ty😁😆😆

          Ned - Profil | So 10.2.2024 15:05:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Třetí, rekordní, docházka :-)

          Edit: i mouchu už jsem viděl :-)

            marmyš - Profil | Út 6.2.2024 6:17:09

            dada11 >> Znáš lidi, někdo by to myslel jinak. Když někomu řekneš: Až příjdeš příště tak tě kopnu do řiti, tak nemyslíš podruhé ale hned napoprve. :-))

              dada11 - Profil | Út 6.2.2024 6:11:58

              marmyš >> Však říkám příští. Ne tento.

                marmyš - Profil | Po 5.2.2024 18:45:14

                dada11 >> Příští víkend je za 12 dnů, nemyslíš tento?

                  dada11 - Profil | Po 5.2.2024 18:23:23

                  marmyš >> Jen jim dej dokud můžeš. 👍👍👍 Pokud se zadaří, tak bych možná příští víkend taky už nahodil.

                    marmyš - Profil | Po 5.2.2024 16:43:19

                    dada11 >> Byl jsem poněkud za větrem ale i tak to chvilkami pěkně mydlilo s pruty. Zítra už bude pěkně, už to chystám...

                      dada11 - Profil | Po 5.2.2024 15:58:47

                      marmyš >> Tam bych asi nešel. Moc vítr.

                        marmyš - Profil | Po 5.2.2024 12:52:51

                        dada11 >> Přežil jsem ale nezadařilo se , bylo kulové. :-(

                          dada11 - Profil | Po 5.2.2024 11:11:22

                          marmyš >> Musíš si dát do kapes cihle.

                            marmyš - Profil | Po 5.2.2024 6:58:25

                            Tam je pěkný uragán, v 6.00 náraz větru 90km/hod.

                              dada11 - Profil | Po 5.2.2024 5:23:50

                              Buffalo1969 >> Už aby to bylo.

                                dada11 - Profil | Po 5.2.2024 5:23:10

                                Buffalo1969 >> 👍🍻🍻🍻👍

                                  marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 22:48:52

                                  Buffalo1969 >> Hounochyti mají posledních pět měsíců aby se to naučili. :-))

                                    Buffalo1969 - Profil | Ne 4.2.2024 22:34:26

                                    marmyš >> no právě... Za chvilku to bude 100 dní a začne se stříhat metr. 😀🍺

                                      marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 22:30:57

                                      Buffalo1969 >> Necelá polovina roku. :-))

                                        Buffalo1969 - Profil | Ne 4.2.2024 22:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        .
                                        .
                                        .
                                        Nazdar panstvo, tak do 4.července je to 151 dni......:-)
                                        .
                                        .

                                          dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 18:58:10

                                          novas32 >> 😀🤪🤪