Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    novas32 - Profil | Ne 4.2.2024 18:40:27

    dada11 >> ty si ho odhalujes sam dobytku😆

      dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 18:36:23

      Ned >> 👍👍👍👍😀

        dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 18:36:12

        novas32 >> Mně si ho odhalil?

          marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 18:00:49

          novas32 >> Tak to je jiná. :-))

            novas32 - Profil | Ne 4.2.2024 17:56:35

            marmyš >> Dadu😂😂

              marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 16:34:14

              Ned >> Tolik masa, taková škoda. :-))

                marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 16:33:32

                novas32 >> Tys mě odhalil. :-((

                  Ned - Profil | Ne 4.2.2024 16:26:18

                  marmyš >> první letošní ryba a ta se pouští :-)

                    dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 16:07:35

                    novas32 >> Kabanos

                      dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 16:06:48

                      marmyš >> 😀😀

                        novas32 - Profil | Ne 4.2.2024 16:04:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        marmyš >> ukradl klobasu v uzeninach a pronesl ji v trenkach😂😂

                          marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 15:02:48

                          dada11 >> V klidovém režimu. :-))

                            dada11 - Profil | Ne 4.2.2024 14:52:36

                            marmyš >> 17 cm v trenkách.

                              marmyš - Profil | Ne 4.2.2024 12:58:39

                              Ned >> 52 cm šupik v baráku. :-)

                                dada11 - Profil | So 3.2.2024 17:40:39

                                Ned >> Tak chytej na rybky. Ve větru ti krásně bude houpat i mrtvá.

                                  Ned - Profil | So 3.2.2024 13:15:24

                                  vladěna >> to je pro trotly ;-)

                                    vladěna - Profil | So 3.2.2024 12:40:42

                                    Ned >> použij troling

                                      Ned - Profil | So 3.2.2024 10:48:34

                                      Kurde, tam je ale zase vichr ☹️
                                      Na lehkou přívlač špatný...

                                        marmyš - Profil | Čt 1.2.2024 5:31:24

                                        dada11 >> :-))))))

                                          dada11 - Profil | Čt 1.2.2024 5:28:24

                                          marmyš >> Nedělám žiju 😀