Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já. | MRK.cz

Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 10:00:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Asi vyzkouším, nezajebu půl kuchyně a asi dobrý no :-)

    https://www.facebook.com/reel/2929013930809209

      N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:32:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      :-)))) Celej já :-)))))))

        N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:06:51

        visage >> No zatím to je jen sen, takže poplatky mě netrápí .-)))

          Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 9:06:02

          1Mara >> vyzerá to fakt dobre , až na tú vzdialenosť požičovne , a ktovie koľko je tam ešte skrytých poplatkov , lebo sa mi to zdá podozrivo lacné .

            N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 9:04:50

            visage >> by jsme se střídali ona přes Švédsko a Norsko a já Německo :-))))

              Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 9:04:03

              1Mara >> a spala by za volantom :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                Njariss - Profil | Pá 26.6.2026 8:56:28

                1Mara >> Máš to případně dobře vymyšlený :-))

                  N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 8:51:39

                  jariss >> andy voe by řídila, to dá rozum :-)))))

                    Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 6:46:59

                    jariss >> :-))))))))))))))))))))))))) jen mu dej :-)))))))))))))))))))))))))))))

                      Njariss - Profil | Pá 26.6.2026 3:31:55

                      1Mara >> ale jen pro sebe, Andy by musela spát na střeše ve stanu.

                        N1Mara - Profil | Čt 25.6.2026 19:45:47

                        jariss >> jako na cestu do Norska bych si to klidně půjčil :-)

                          Njariss - Profil | Čt 25.6.2026 19:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          1Mara >> něco podobného měli kuchaři Punčochář, Forejt a Kašpárek v pořadu Peklo v kuchyni, nebo tak nějak
                          Vysílalo se to před několika lety, pár dílů jsem viděl

                            N1Mara - Profil | Čt 25.6.2026 19:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              N1Mara - Profil | Čt 25.6.2026 16:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              :-))))))))))))))))

                                Njariss - Profil | Čt 25.6.2026 6:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Snídaně na Temelíně

                                  NHoumrP - Profil | St 24.6.2026 21:40:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Katastrofální večeře....

                                    NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 20:53:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Uz vim, proc je tady samej chlap.

                                      NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 19:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jariss >> Po dlouhem testovani jsem zakotvil viz. foto. Pridavam maslo a smetanu.

                                        N1Mara - Profil | St 24.6.2026 19:17:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Márovo katastrofální vepřové nudličky 😇🫠🤪

                                          N1Mara - Profil | St 24.6.2026 18:53:10

                                          jariss >> Taky jako rychlovku a taky stejný ingredience, jarní cibulku, červenou cibulku, česnek a papriku :-) Šalvěj, tymián, rozmarýn a trochu koření :-))

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš