Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Njariss - Profil | St 24.6.2026 18:33:56

    1Mara >> já jsem to pojal jako rychlovku, zítra musím brzo ráno na elektrárnu do JČ.

    Trochu mě nalákal Pavel

      N1Mara - Profil | St 24.6.2026 18:32:10

      jariss >> Děláme zrovna spolu něco podobného, jen já né guláš, ale vepřové nudličky :-))

        Njariss - Profil | St 24.6.2026 18:27:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Katastrofální vepřový guláš co dům dal
        Trochu se mi zbláznil mobil, více fotek bohužel nemám

          Njariss - Profil | St 24.6.2026 16:13:27

          MAS62 >> co kupuješ za instantní kaši?
          Svého času jsem kupoval žluté sáčky v Kauflandu. Ředilo se to mlékem i případně vodou
          Měl jsem to v kanceláři jako rezervu, když nebyl čas na vaření, nebo byly restrukturalizace uzavřené díky Covidu

            NMAS62 - Profil | St 24.6.2026 16:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dneska echt KATASTROFALNI kureci prso na prutko, kase z pytliku a uho💪.

              NČík - Profil | St 24.6.2026 15:54:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Už dlouhou jsem jí neměl 😋

                Ndrvoštěp - Profil | St 24.6.2026 14:30:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                1Mara >> Tvl, dobytek..

                  Nceczubr - Profil | St 24.6.2026 14:02:01

                  Bulda 64 >> Takhle to jím běžně i doma, hlavně než dám cibuli, tak počárám sádlo vidličkou do kříže, aby to magi nestíkalo po rukách, pak dám cibuli a osolím.

                    NBulda 64 - Profil | St 24.6.2026 13:53:17

                    1Mara >> 🙉.. jó magi..
                    Na vandru, když byl hlad, tak v hospodě pivo to zahnalo a pak v lese chleba se sádlem, cubuli a na to špric magi.. nikdy bych nevěřil, že to může bejt tak dobrý..
                    .., ale vono po tahu a hlad, sežral bys i trávu 😤😁😁

                      N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:26:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      visage >> a je to.......

                        N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:21:39

                        Bulda 64 >> A magi voe , na to nezapomeň ! .-))

                          NBulda 64 - Profil | St 24.6.2026 13:19:19

                          1Mara >> 1mara - 24.6.2026 13:15:08 >>
                          vitana a masok světem vládne 🤣🤣🤣

                            N1Mara - Profil | St 24.6.2026 13:15:08

                            visage >> zrovna jsem si dal vařit vodu a už jede hovězí od vitany voe .-)))

                              Nvisage - Profil | St 24.6.2026 10:52:02

                              1Mara >> dal bys , že jo 🤣🤣🤣😜

                                Nvisage - Profil | St 24.6.2026 10:51:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Toto môj kolega na rybačke , to ako keby som Máru videl 🙄😇😉🤣🤣🤣

                                  Ndrvoštěp - Profil | St 24.6.2026 10:32:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ze života chudého dřevorubce. Klokanů je stále dost😂😂

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 23.6.2026 22:09:53

                                    1Mara >> Proto mi plebs na dovču létáme. 😂😂😂

                                      NBulda 64 - Profil | Út 23.6.2026 9:26:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Klasika 😁

                                        Nkubas. - Profil | Út 23.6.2026 8:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        LosPafkos >> Hned mi naskočilo :-))).

                                        https://www.youtube.com/watch?v=vUjjBf8Nfds

                                          Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš