Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Nvisage - Profil | So 27.6.2026 9:15:20

    1Mara >> máte to tam hezký woe :)))

      N1Mara - Profil | So 27.6.2026 9:05:50

      visage >> doma v Oseku :-) kde jinde voe .-)

        NČík - Profil | So 27.6.2026 9:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Katastrofální klasika na grilu, krkovička, coleslaw a ďábelská omáčka😋😋😋No, a sklidil jsem trochu česneku😉

          Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 21:35:04

          1Mara >> Ty rochňáku kde to ste ???

            Nceczubr - Profil | Pá 26.6.2026 21:31:58

            1Mara >> A toto je právě jakoby jégr, díky tomu fenyklu, má pendrekovou prichuť,a díky těm bylinkami to chytne trochu jinou chuť, než jen po ořechách.

              N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 20:16:27

              ceczubr >> já takové pití moc nepiji, spíše vůbec a tak tohle jde mimo mě, jediný co jakoby akceptuji na pití je vaječný, griotka, a malinko fernet s tonikem a nebo jegrmajster :-)))

                Nceczubr - Profil | Pá 26.6.2026 19:09:17

                1Mara >> Z toho bude za 6-8 týdnů ořechovka. Nikdy jsi to nedělal? Samozřejmě po scezení se to ještě přisladí rozvařeným, vychladlým cukrovým roztokem. ty, takovej fajnšmekr a neznáš, nevíš?

                  N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 17:13:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  drvoštěp >> něco pro tebe ,mají to v šanci 🤣🤣

                    N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 17:11:38

                    kubas. >> to jo, to je pravda .-)

                      Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 17:11:32

                      1Mara >> však na pití woe :))))

                        Nkubas. - Profil | Pá 26.6.2026 17:08:23

                        1Mara >> No to je jasný, ale když mají přísun kvalitní panské zvěřiny, proč by zrali takové sracky :-)...

                          N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 17:06:17

                          ceczubr >> k čemu je to dobré ? Díky .-)

                            Nceczubr - Profil | Pá 26.6.2026 17:03:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak jsem natrhal na Jana ořechy, ale dostal jsem se k tomu až dnes, snítky šalvěje, rozmarýnu, meduňky, levandule, hřebíček, nové koř., celá skořice, suš. kořen puškvorce, fenykl, kůru z pomeranče a ořechy,už se to maceruje

                              NČík - Profil | Pá 26.6.2026 14:06:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes rychlovka na chalupě...čógra, domácí špekas a volské oko😋

                                Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 12:59:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                1Mara >> dnes na obed taká čína , kuracie prsia na rezance,chilli a med , ryža, uhorkový šalát so smotanou , aby to nebolo suché 🤣🤣🤣👍😉

                                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 26.6.2026 12:48:46

                                  1Mara >> Díky. Mám ale plnej mrazák🤔

                                    N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 12:13:26

                                    kubas. >> ty voe naši psi žraly všechno i okurky a nikdy jim nic nebylo, bys koukal jak jim chutnalo jídlo, dnešní čoklové jsou rozmazlený, za komunistů žádný granule nebyli., pes žral to co my :-))

                                      Nvisage - Profil | Pá 26.6.2026 11:19:41

                                      kubas. >> Mareček sa nám v Éčkach vyžíva :-)))))))))))))))))))))))

                                        Nkubas. - Profil | Pá 26.6.2026 11:06:34

                                        1Mara >> Pro splnění denní dávky rychlosoli pro psy?

                                          N1Mara - Profil | Pá 26.6.2026 10:56:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          drvoštěp >> nechceš si tam zajet pro pár balení pro psy ? :-)))

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš