Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Njariss - Profil | So 20.6.2026 14:32:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží

      N1Mara - Profil | So 20.6.2026 12:41:06

      HoumrP >> to ti řeknu :-)

        Njariss - Profil | So 20.6.2026 12:36:03

        HoumrP >> tak tomu rozumím, musíš si příště přivstat dříve 🤔

          NHoumrP - Profil | So 20.6.2026 12:10:51

          jariss >> Díky. Musím vařit na dvouplotýnkáči na terase. Kdyby v chatě na sporáku, tak tam chcípneme 😅.

            Njariss - Profil | So 20.6.2026 12:05:23

            HoumrP >> dost dobrá práce, děláš mi chutě 😋🤔🍺🥃🖐

              NHoumrP - Profil | So 20.6.2026 12:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Terasová rychlovka....

                N1Mara - Profil | So 20.6.2026 8:24:23

                Heslo dne je ? .-)))

                  N1Mara - Profil | Pá 19.6.2026 19:43:03

                  LosPafkos >> jj a bacha na RS, znáš to :-))))

                    NLosPafkos - Profil | Pá 19.6.2026 19:37:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    1Mara >> nezdržuj,babka chce kapora😉

                      N1Mara - Profil | Pá 19.6.2026 19:34:25

                      LosPafkos >> tak oni to ke konci pracovní doby, když nějaký zbydou dají velkou slevu .-)

                        NLosPafkos - Profil | Pá 19.6.2026 19:30:18

                        1Mara >> já jsem původem seveřan,tak jsem žral jen kuřata z NDR😉 za 35 super,já platil 150

                          N1Mara - Profil | Pá 19.6.2026 19:19:25

                          LosPafkos >> onehdá jsem zajel do kafu okolo půl osmé a měli tam ještě 4 kusy za 35kč. :-))) Hned jsem jedno koupil domů a sežral :-))

                            NLosPafkos - Profil | Pá 19.6.2026 19:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Na chatě teď nevařím,jsem spokojen s kuřetem z Kauflandu 😉

                              NHoumrP - Profil | Pá 19.6.2026 19:00:53

                              ceczubr >> Já ho naposledy propláchl, zalil vařícím kuřecím vývarem, osmahnul na pánvi okořeněné kuřecí nudličky, cibuli, papriku, petrželku, jarní cibulku a hotovo, kuskus salát 😅.

                                N1Mara - Profil | Pá 19.6.2026 18:04:50

                                ceczubr >> jááá ? Vůbec , ba naopak, pochvala :-)))))

                                  Nceczubr - Profil | Pá 19.6.2026 17:41:55

                                  kubas. >> Ten Masox mě napadl, tzv na Máru, doufám, že mě teď nevypičuje. (,-))))))

                                    NČík - Profil | Pá 19.6.2026 17:01:54

                                    ceczubr >> Dochucení ti napsal kubas, a já bych ti poradil ten kuskus před zalitím horkou tekutinou propláchnout studenou vodou. To částečně eliminuje tu myšinu.

                                      Nkubas. - Profil | Pá 19.6.2026 16:57:12

                                      ceczubr >> Mně chutná v kuskusu kombinace sušená rajčata, kapary, olivac a petržel klasická zelená. Je třeba ho ochutit, jinak mě taky nebere. Na nějaké výpravy nebo tak vzít s sebou ty rajčata sušena v oleji je pohoda si myslím. Žádné masoxy, brrr.

                                        Nceczubr - Profil | Pá 19.6.2026 16:39:40

                                        Petrův zdar, kolegové, měl bych takový dotaz, jaké máte zkušenosti s kuskusem, za mě jednoduchý na přípravu ( hlavně na delší přesnočky a pod, kdo by byl pořád jen o chlebu i když se sice chleba nepřejí, ale změna není někdy na škodu ) mě baví, že se nevaří, jen zalije horkou vodou, ale poněkud vadí ta tzv myšina v chuti, jaký druh třeba kupujete, nebo jak připravujete, třeba s Masoxem a pod. aby se ta myšina eliminovala.

                                          Nvisage - Profil | Pá 19.6.2026 0:10:02

                                          ŠUKI >> šuki - 18.6.2026 19:15:50 >> pokosil :-)))))))))))))))))))

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš