Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    Nvisage - Profil | Čt 18.6.2026 21:41:13

    ŠUKI >> pokiaľ som všetko včera 😜

      NHoumrP - Profil | Čt 18.6.2026 20:21:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Véča...

        NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 19:15:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Trochu plecka a všechna zelenina co jsem doma našel , tím myslím takové ty zbytky 🤭
        Maso v syrovém stavu a naložené jsem zapomněl 🫣

          NŠUKI - Profil | Čt 18.6.2026 19:11:52

          visage >> Už máš pokosenů trávu , že opět tlačíš do panděra 😂

            NBulda 64 - Profil | Čt 18.6.2026 17:19:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Takhle si tu skromně žijeme ... ;))) 😉😋

              NMAS62 - Profil | Čt 18.6.2026 16:36:55

              1Mara >> Dekuji.

                N1Mara - Profil | Čt 18.6.2026 16:23:45

                MAS62 >> Prý primitivní :-)))))))))))))) Máš to moc pěkné, opravdu ! :-)

                  NMAS62 - Profil | Čt 18.6.2026 16:17:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  1Mara >> Jako kuchar bych si nevydelal ani na slanou vodu. Udelat dve porce doma je uplne neco jineho, nez provoz ve velkym. Delam defakto primitivni veci.

                    N1Mara - Profil | Čt 18.6.2026 16:00:07

                    MAS62 >> hmmm moc pěkný ! klobouček .-)

                    Běda ti, jestli zjistím, že tohle vaříš někde v Alkrónu a né doma ! :-))))

                      Nkubas. - Profil | Čt 18.6.2026 15:56:44

                      MAS62 >> Slušný bomby jedeš chlape, paráda ;-)!

                        NMAS62 - Profil | Čt 18.6.2026 15:51:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka a trocha opecene slaniny, at to neni vylozene light jidlo.

                          Nvisage - Profil | Čt 18.6.2026 14:35:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          1Mara >> na obed kapustová polievka, mäso zo včerajšieho dňa, len v Remoske upečené zemiaky 😉👍

                            NČík - Profil | Čt 18.6.2026 13:08:02

                            Bord >> Jj, i taková je realita🤨

                              NČík - Profil | Čt 18.6.2026 13:07:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              HoumrP >> Na tebe já pracuji rád 🥵😉

                                NHoumrP - Profil | Čt 18.6.2026 12:34:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Čík >> Jenom makejte, ať máme z čeho žít 😅

                                  NBord - Profil | Čt 18.6.2026 12:33:54

                                  Čík >> taky jsem čekal hodně dlouho no a vyšlo to měl jsem dost přátel co se nedočkali ti ve statistikách o průměrnem věku chybí ☹️

                                    NČík - Profil | Čt 18.6.2026 11:52:16

                                    Bord >> No, já si počkám ještě hodně dlouho 😉

                                      NBord - Profil | Čt 18.6.2026 11:21:26

                                      Čík >> taky se dočkáme 😜🤘

                                        NČík - Profil | Čt 18.6.2026 9:27:49

                                        1Mara >> Jo, a ještě pošta, tam musí být také první 🙈🤣

                                          N1Mara - Profil | Čt 18.6.2026 9:24:41

                                          ŠUKI >> to jó, jsem se dost zasmál , dobře to namluvil :-)))

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš