Gastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.

Založená diskuse je pro všechny kterým se jídlo daří i nedaří a chtějí se podělit o své kuchařské zážitky, recepty či videa. Vstup všem jen na vlastní nebezpečí. Za vše ručí autor diskuse a bude to tu moderovat s velkou trpělivostí. Hádky, sprosté urážení či něco, co by tuhle diskusi pohoršilo se bude řešit kartami. Jsme jen lidi a chybuje každý......
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 2.10.2019 všeobecné - ostatní
Dále moderují: Pedro1 Profil + Čík Profil + MrKos Profil + HoumrP Profil + jariss Profil + kubas. Profil + Parma♥ Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

N1Mara - Profil | Po 22.6.2026 7:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

V dalším týdnu si uděláme doma něco, co nám moc chutná !
Podmínkou zařazení do TOP zápisu neboli přehlídky katastrof je jídlo označit slovem KATASTROFÁLNÍ, bez něho to Mára nenajde, a proto nebude moc být umístěno v TOP zápisu. Soutěžní jídla se počítají od pondělí do neděle!
Mára si vyhrazuje právo zvolit každý týden dle svého uvážení některé fota dle vlastního výběru vhodné do TOPky ! :-)
A V minulém týdnu se vařilo co nám nejvíce chutná :-)

č1 - razisdas - Katastrofální hovězí na víně
č2 - MAS62- Katastrofalni spalicky z veprove panenky ve slanine,
č3 - Mára - Márovo katastrofický vepřový kousky s hnědou omáčkou a šťouchačkami :-)
č4 - MAS62 - Katastrofalni hokejka, zeli a brambory.
č5 - Jariss - Katastrofální vepřové kostky na zelenině s rýží
č6 - Smutek - Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
č7 - Čík - Katastrofální letní oběd😋😋🥵🥵
č8 - HoumrP - Katastrofální cikánská plec ....
č9 - chřenovák - Katastrofální uzená stehýnka 🤫
č10 - Véča, Márovo vybraná TOPka !
č11 - MAS62 - Kureci , supreme’ , hraskove pyre, piklovana cibulka Márovo vybraná TOPka !
č12 - HoumrP - Terasová rychlovka....Márovo vybraná TOPka !

    N1Mara - Profil | Ne 21.6.2026 11:20:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    HoumrP - 20.6.2026 12:10:51 >> tak jsem na zkoušku koupil tuhle malou drobnou čočku, v akci za 25kč 😅

      Nrazisdas - Profil | Ne 21.6.2026 8:31:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      1Mara >> taková malá, kulatá, kropenatá 😁 chuť do oříškova

        NBulda 64 - Profil | Ne 21.6.2026 8:06:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Katastrofální 3 dvojchleby sežrané během dne na kajaku, 2,5l vody + 1l v autě z5 a 100,- pokuta od policajtů za to, že jsem slušný rybář a řidič...
        ... jo a povídal jsem si s céčkama o tom, jestli mají v hlavě echolot 🙉
        .. 🤫😉😅🤣
        A protože výborné, tlusté, ženou připravené dvojchleby jaký svět neviděl už nejsou, tak alespoň fotečka ;)))

          Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 23:49:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          :-)))))))))

            Nvisage - Profil | So 20.6.2026 20:11:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            HoumrP >> a na véču som dobojoval koprofku , naložil som si 2x 🙄😉🤣🤣🤣

              NHoumrP - Profil | So 20.6.2026 20:10:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              K véče vnuk udělal těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem, hezky vychlazený, v tom vedru to bodlo. Vnučce jsem musel udělat polévku z hub od souseda.

                NHoumrP - Profil | So 20.6.2026 20:06:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                1Mara >> Na zahradě už jinou nemám, zítra doma vyfotím. Kupuji jí v Glóbusu, jinde jsem u nás na ní nenarazil. Přes noc namočím, za chvíli je hotová a nerozvaří se, na chuť pro mě TOP.

                  NPavel104 - Profil | So 20.6.2026 19:36:23

                  MAS62 >> Byla tam drobná změna sládků, ale jedou pořád. A jde jim to🍻

                    NMAS62 - Profil | So 20.6.2026 19:28:34

                    Pavel104 >> Ja jsem myslel, ze ten pivovar je uz out. Driv jsem na nej narazel na kazdem rohu a ted se po nem slehla zem.

                      Nvisage - Profil | So 20.6.2026 19:27:38

                      Smutek >> ale také kura nerobia nikde , to aj moja žena potvrdila .

                        NSmutek - Profil | So 20.6.2026 18:55:38

                        visage >> Vlado,jezdím kolem 3x do týdne,mám lepší místa na jídlo.

                          Nvisage - Profil | So 20.6.2026 18:52:44

                          Smutek >> keď pôjdeš s tou stoličkou do Břeclavi , nezabudni navštíviť Kuře na kruháči, oproti Tescu 👍👍👍👍👍👍👍👍

                            Nvisage - Profil | So 20.6.2026 18:50:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            1Mara >> na obed koprofka 🙄😉👍

                              NKnapík - Profil | So 20.6.2026 18:38:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              První letošní houbovka, na dlouho asi i poslední. Sucho.

                                NSmutek - Profil | So 20.6.2026 18:04:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Katastrofální smažená cuketa a kósek séra.
                                Securiti ví že není maso )))

                                  NPavel104 - Profil | So 20.6.2026 17:26:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Pozor na pitný režim 🍻. Je hic☀️

                                    N1Mara - Profil | So 20.6.2026 16:07:37

                                    HoumrP >> hoď sem obrázek té horské či co to je :-) My bereme v podstatě tuhle :-)

                                      Njariss - Profil | So 20.6.2026 15:50:45

                                      HoumrP >> ono je víc druhů čočky?
                                      Blikni pls obal.
                                      Znám klasiku, to máš asi ty, pak zelenou a červenou.
                                      Za mě, červenou čočku nebrat, ta mi vůbec nejede
                                      Zelenou jsem snad nikdy neochutnal

                                        NHoumrP - Profil | So 20.6.2026 15:36:16

                                        MAS62 >> Děkuji 😉. My máme rádi takovou řidší a tu horskou, drobnozrnnou.

                                          NMAS62 - Profil | So 20.6.2026 15:21:34

                                          HoumrP >> Ve skole jsem cocku nemusel, ted ji miluju a ta tvoje vypada perfektne 👍.

                                            Červené karty: dzandys, Vydra revírní, doktor multiplikator, BuBu99, tonouš, Káceč, Rybovrah 1, keltt, igoo, Chindimír, Stráňoš