Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Nbrzak - Profil | Pá 12.1.2024 23:13:39

    draveček >> tady by mělo být -2 což když půjdu okolo 8 hod by mohlo být na nule,což tak hrozný není.

      Ndraveček - Profil | Pá 12.1.2024 22:15:09

      brzak >> no popravdě v mrazu nejdu,ale pokud vyleze nad nulu,to bych už uvažoval🤔

        NVash - Profil | Pá 12.1.2024 22:13:55

        sasan111 >> No.... 🤣🤘😝

          Nsasan111 - Profil | Pá 12.1.2024 21:59:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> Klidnou noc všem :-))))

            Nsasan111 - Profil | Pá 12.1.2024 21:49:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            draveček >> :-))))))))) Jojo, změř si teplotu, jestli nemáš ovulaci !!! :-))))))

              Nbrzak - Profil | Pá 12.1.2024 21:30:29

              draveček >> nebuď měkej ať v tom není sám,teplota Tě nemůže zlomit pokud to máš v sobě ))))

                Ndraveček - Profil | Pá 12.1.2024 21:16:12

                Sharry >> uvidíme podle,teploměru🤗

                  NVash - Profil | Pá 12.1.2024 20:58:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  sasan111 >> Žhavíme 😝🤣🤘

                    Nsasan111 - Profil | Pá 12.1.2024 20:56:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vash >> Tož ti přiložím polénko :-))))

                      NVash - Profil | Pá 12.1.2024 20:40:53

                      brzak >> No já si zase užívám teplo krbu 🤘🙏

                        Nbrzak - Profil | Pá 12.1.2024 20:30:51

                        Vash >> to nebude potřeba,moc šancí tomu nedávám,ale už se potřebuju vysmradit.

                          NVash - Profil | Pá 12.1.2024 20:19:27

                          Polčis >> Radegast mám rád, ale 12° či 15° 😤 Jameson je jedna z mála břeček co se dá 😉
                          @brzak - Vylešti si krocátko 🤣🖕

                            Nbrzak - Profil | Pá 12.1.2024 20:03:37

                            Vash >> to už nevidíš na písmenka? ))))

                              NPolčis - Profil | Pá 12.1.2024 20:02:21

                              Vash >> Já nejraději desítku radegast,k tomu zásmažku a nebo samotný Jameson.

                                NVash - Profil | Pá 12.1.2024 20:00:31

                                Polčis >> Já teda raději ty silnější 💪 Matuška 🤩😋 Ale každý má hubu na něco jiného 😉🤘

                                  NPolčis - Profil | Pá 12.1.2024 19:59:10

                                  Vash >> Ty silnější mně nelezou,tohle je dobré až na tu cenu.

                                    NVash - Profil | Pá 12.1.2024 19:58:12

                                    Polčis >> Hej opoce je ňam 😲😋🤘

                                      NPolčis - Profil | Pá 12.1.2024 19:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash >> Ale času je málo😁
                                      Roba pořád brble,je nervózní,bo má poslední rok studia a pořád se učí.

                                        Nbrzak - Profil | Pá 12.1.2024 19:20:22

                                        Sharry >> labe mám 3min od baráku takže by se hovno dělo,jsem zvědavej,zda bude aspoň cejn či nosák.

                                          NSharry - Profil | Pá 12.1.2024 18:50:34

                                          draveček >>
                                          ano.., pridas se?

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt