Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    draveček - Profil | Pá 12.1.2024 18:46:08

    Sharry >> jedeš na řeku,Tome?

      Sharry - Profil | Pá 12.1.2024 18:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      😇🤣🤣
      a je poprdeli!!

        Sharry - Profil | Pá 12.1.2024 18:40:33

        brzak >>
        nezapomen na pruty.., ty krajináři 😂😂

          Vash - Profil | Pá 12.1.2024 18:32:17

          Polčis >> 🤣🤘👍 máš celý rok před sebou 😉💪

            Polčis - Profil | Pá 12.1.2024 18:22:31

            Vash >> To já taky,ale letos se mi ještě nechtělo 😁

              Vash - Profil | Pá 12.1.2024 18:18:30

              Polčis >> Stíhám statečně obojí 😤🤘🤣

                Polčis - Profil | Pá 12.1.2024 17:17:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Vash >> Šukání je pro děcka,chlapi si vypijou 😁

                  Vash - Profil | Pá 12.1.2024 17:15:18

                  brzak >> Žádný trvalý vztah neplánuju 🤣 Zašukat a domů 😤🤘💪

                    Polčis - Profil | Pá 12.1.2024 16:41:03

                    brzak >> Krocátko si naleštil do nové sezóny?😁

                      jetam - Profil | Pá 12.1.2024 16:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        brzak - Profil | Pá 12.1.2024 16:17:18

                        Sharry >> uvidíme jestli to bude zamknutý😀

                          brzak - Profil | Pá 12.1.2024 16:15:58

                          Sharry >> když nebude k focení ryba tak si zahraju na krajináře😀

                            Sharry - Profil | Pá 12.1.2024 16:12:10

                            brzak >>
                            uz jsem psal..., idu v nedeli😉

                            tak drzim palce✊✊

                              brzak - Profil | Pá 12.1.2024 16:05:25

                              Sharry >> zítra půjdu,už se potřebuju vysmradit,sice má Labe 1 stupeň takže bude zřejmě zero ale mám volno takže si to dopo dám na 3 hod,uvidíme,Ty?

                                Sharry - Profil | Pá 12.1.2024 15:57:19

                                brzak >>
                                tak jak??..., vikend ryby??

                                  brzak - Profil | Pá 12.1.2024 15:47:21

                                  Vash >> no uvidíme jestli u Tebe bude hepyend,říká se,že když něco skončí tak dřív nebo později něco nového začne💪

                                    Vash - Profil | Pá 12.1.2024 14:28:30

                                    brzak >> Taky zazvonil zvonec a pohádky byl konec 🤣😤🤘

                                      brzak - Profil | Pá 12.1.2024 13:40:52

                                      Worm >> já též😀

                                        Worm - Profil | Pá 12.1.2024 13:40:08

                                        brzak >> Já u toho ale intenzivně přemýšlím......

                                          brzak - Profil | Pá 12.1.2024 13:38:21

                                          Worm >> kurňa Ty po tom mrku pěkně poletuješ v pracovní době😀

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt