Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    kečemot - Profil | So 6.6.2026 16:36:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj první jedlý 😃 ale šel zpět!

      ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 16:21:19

      Vash >> Přežral ses chlebíčku co 🤭

        Bušák - Profil | So 6.6.2026 16:13:33

        cechura09 >> ještě by mohl bejt červenejší, sladší. Ty dorazí asi později

          Bušák - Profil | So 6.6.2026 16:07:55

          Asuanec >> dobrá práce

            Bušák - Profil | So 6.6.2026 16:02:53

            drak+ >> pozdravuj Jardu, šéfa rychlý roty. On bude vědět

              Bušák - Profil | So 6.6.2026 16:01:27

              mreichel >> moc vybitá baterie

                cechura09 - Profil | So 6.6.2026 15:50:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Moc dobrej,.letos první...🍉

                  Vash - Profil | So 6.6.2026 15:27:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pozdní oběd 😤🤘🤣

                    Asuanec - Profil | So 6.6.2026 15:17:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    drak+ >> nežer furt,praskneš.dneska se tady bude zpívat a možná i houkat😂😂😂
                    Pozdravuj Jardu.

                      plavan - Profil | So 6.6.2026 14:53:45

                      drak+ >> to jsi necelých 40km ode mne

                        drak+ - Profil | So 6.6.2026 14:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        visage >> nebereto je tohle

                          visage - Profil | So 6.6.2026 14:47:12

                          plavan >> no ten melón nemá dobrú farbu , to si mal dať radšej plech :-)))))))))))))))))))))))))

                            visage - Profil | So 6.6.2026 14:45:30

                            drak+ >> to máš dosť ďaleko , a foto nejakých rýb by nebolo ??? , alebo len lemcete ??? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                              plavan - Profil | So 6.6.2026 14:41:42

                              včera před šichtou jsem koupil domů melouna, posledně byl výbornej, tak jsem vzal ze stejnéh kvelbu a ze stejné šarže. Nejmenšího, šestapůl kila. Ještě jsem vzal, ač nerad, za 50 kaček středně velký ananas. Ten vypadal, že bude uvnitř shnilej, jak byl celej krunýř žlutohnědej.
                              Po rozkrojení bych si nakopal, ten meloun skoro nebyl k žrádlu, moučnatej a málo sladkej. Ten ananas byl naopak famozní. Měl krunýř tenkej jako žádnej jinej. Nebyl teda jen sladkej jako posledně, ale byl i ostrej. To by se Miguelovi líbilo. V malém Albertu za padesát, a ještě 5 plus bodů na příští nákupy.
                              Naštěstí máma občas trochu melouna snědla na žízeň. Takže ho dostanu proplacenej :-))))))

                                drak+ - Profil | So 6.6.2026 14:33:39

                                visage >> Bohušice

                                  visage - Profil | So 6.6.2026 14:24:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  computerfish >> ja kapustnicu so smotanou, hríbami a klobásou 👍👍👍, druhý chod čevabčiči 👍👍👍, na zapitie plech 🍺👍👍😉🤣🤣🤣

                                    visage - Profil | So 6.6.2026 14:22:12

                                    drak+ >> u jaké holomku ???

                                      computerfish - Profil | So 6.6.2026 14:19:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bulda 64 >> Jo u nás teplo, taky odlehčená.

                                        drak+ - Profil | So 6.6.2026 14:19:47

                                        Furt se něco děje

                                          Bulda 64 - Profil | So 6.6.2026 14:11:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          plavan >> květák byl lacino, tak odlehčená polívka.. a chystám mladejm jídlo, až se vrátí z výletu ;)

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"