Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    drak+ - Profil | So 6.6.2026 14:07:37

    visage >> u Vody 🤣

      kečemot - Profil | So 6.6.2026 14:01:08

      computerfish >> ahoj už ne. Každý rok je několik soutěží a nějaká liga. ČR. Jinak celosvětové závody . Ham.

        drvoštěp - Profil | So 6.6.2026 13:58:59

        kečemot >> Ještě měl od jeho baráku přes moji zahradu nataženou další anténu ke stromu (olši) Vzdálenost tak 30m. Olši jsem pokácel a vyrobil jinou anténu kterou má buď na střeše a nebo půdě.

          Calex - Profil | So 6.6.2026 13:36:33

          kečemot >> Tady kódovaný asi už všichni....

            kečemot - Profil | So 6.6.2026 13:33:32

            Calex >> policie Veselí nad Moravou

              computerfish - Profil | So 6.6.2026 13:33:07

              kečemot >> Bezva. Bavil mě kdysi hon la lišku. Fukguje to ještě?

                kečemot - Profil | So 6.6.2026 13:32:18

                Calex >> jj ale městští u nás ne 😃

                  Asuanec - Profil | So 6.6.2026 13:30:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  drak+ >> vyroba zahájena,ja se sunu na zahradu do stinu😂😂😂

                    kečemot - Profil | So 6.6.2026 13:30:11

                    drvoštěp >> ahoj to je krása! Krásné hromosvody!! Já mám doma enom jeden 15m 😃 když ide búřka tak mám plné gatě!😀

                      Calex - Profil | So 6.6.2026 13:28:18

                      kečemot >> Zdarec, policajti už jsou teď všichni šifrovaný?

                        MiPo - Profil | So 6.6.2026 13:28:05

                        drvoštěp >> pár tycek na střeše, když anténa tak pořádná

                          Asuanec - Profil | So 6.6.2026 13:19:02

                          drak+ >> tak to je spolehlivej člověk👍

                            drvoštěp - Profil | So 6.6.2026 13:10:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kečemot >> Tvl, můj soused (80) taky hentý rádia a vysílače😄😄😄

                              kečemot - Profil | So 6.6.2026 13:04:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              computerfish >> ahoj normální občanské pásmo. Nějaké sdílené. Ale už je nás málo!! Hold internet, telefony atd...

                                visage - Profil | So 6.6.2026 13:01:37

                                plavan >> Peter, zas tá cola , zas tá cola :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  computerfish - Profil | So 6.6.2026 12:52:31

                                  kečemot >> Dobrý co to je za vysílací pásmo to nejedes přes satelit? Dík.

                                    kečemot - Profil | So 6.6.2026 12:47:40

                                    visage >> ahoj Vladimíre po dlouhé době mám volno tak sem si vzal všecko. Aj vzduchovkou. Ale je tu velký pohyb.😬 Možná zitra ráno si trochu zastřílám. Hoj

                                      Calex - Profil | So 6.6.2026 12:46:17

                                      drak+ >> Vilém 11?

                                        visage - Profil | So 6.6.2026 12:40:26

                                        drak+ >> a de pak to seš ???

                                          visage - Profil | So 6.6.2026 12:40:02

                                          drak+ >> dochtore nevydim žiadne úlovky 🙄😇🤣🤣🤣

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"