Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 18:09:27

    visage >> Boha… toho piva jsem se napil na vojně 🫣

      visage - Profil | So 6.6.2026 18:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      computerfish >> jj nemáme , ale mal som objednané z KH :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 18:01:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> Rozkaz 🫣

          visage - Profil | So 6.6.2026 18:01:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Bušák >> kafíčko ☕ + jahodová bublanina 🍓👍😉

            computerfish - Profil | So 6.6.2026 17:51:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            visage >> dáván ti flek, tohle na Slovači asi nemáte?

              Vash - Profil | So 6.6.2026 17:48:34

              ŠUKI >> Si rozsviť a vem brýle 😉🤘😝

                Bulda 64 - Profil | So 6.6.2026 17:43:27

                Asuanec >> díky 👍
                .. Ty si taky vychutnejte jedno" hořký z pivovaru, co nám ještě neukradli.. 😉

                  Pindˇa - Profil | So 6.6.2026 17:41:44

                  Bulda 64 >> Závidím, jak krásně umíš všechno servírovat ať je to cokoliv👍

                    Bušák - Profil | So 6.6.2026 17:41:30

                    Padla, dochtóre se blíží

                      Bušák - Profil | So 6.6.2026 17:40:18

                      Asuanec >> vopatrně na tom slunci, ať si nespálíš chytrovnu, já už měl letos jednou záda, jen tady z hákovky, jak jsem byl jen v kraťasech

                        Asuanec - Profil | So 6.6.2026 17:36:42

                        Bulda 64 >> bravo kámo,dobrou chuť👍👍👍

                          Bušák - Profil | So 6.6.2026 17:36:10

                          drak+ >> a pořádně jim tam zahoukej. Aby věděli vo co gou

                            Bulda 64 - Profil | So 6.6.2026 17:34:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nakrmil jsem všechny 😉

                              Asuanec - Profil | So 6.6.2026 17:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na zdravíčko a pohodu👍

                                ŠUKI - Profil | So 6.6.2026 17:16:07

                                Vash >> Já žádné karbanátky neviděl, já viděl jenom špinavý talíř 😂

                                  Asuanec - Profil | So 6.6.2026 17:13:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vash >> 27.6.ti je udělám,slibuju celý plato😆😆😆👍

                                    Vash - Profil | So 6.6.2026 16:51:45

                                    ŠUKI >> A od kud myslíš, že byli karbanátky 🤔🤘🤣 ty chlebíčku 😝

                                      drak+ - Profil | So 6.6.2026 16:43:23

                                      Asuanec >> Bože můj Hůůůů Hůůůů Hůůůů

                                        drak+ - Profil | So 6.6.2026 16:42:56

                                        Bušák >> jasan

                                          drak+ - Profil | So 6.6.2026 16:42:41

                                          plavan >> jj

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"