Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nvisage - Profil | So 6.6.2026 12:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Popolievané obe záhrady, pokiaľ nebolo ešte teplo , už rodia aj uhorky , a aj zopár čerešní 🍒😉👍

      Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 12:34:39

      Bulda 64 >> vyřízeno

        NChali_2012 - Profil | So 6.6.2026 12:32:37

        plavan >> 🍴 🐑

          NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 12:26:00

          drak+ >> tak, že ho moc zdravím 🙋

            Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 12:24:25

            Bulda 64 >> jj

              NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 12:22:28

              drak+ >> to je Jami??

                Nvisage - Profil | So 6.6.2026 12:21:42

                kečemot >> Adam ,ja som myslel že tie koníčky čo si spojil myslíš pivo a cigarety :-))))))))))))))) a Ty rybačku a vysielačku :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

                  Nplavan - Profil | So 6.6.2026 12:01:46

                  Vývar jsem scedil, zeleninu pokrájel a dal stranou, aby si každej dal do polifky tolik, kolik chce. Uvařil jsem jasmínovou rejži, udusil rizoto a ořidal hrášek a tu rejži a zamíchal. Ani dneska nikdo nechtěl sejra. Bratr s mamkou si obraly ty kosti, na kterých jsem nechal dost masa. Nudle jsem uvařil vedle, abych si nezasvinil čirou polifku.

                    Nplavan - Profil | So 6.6.2026 11:57:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Já jsem včera koupil kuřecí lrsa s kostí, oáč bez kosti neměli. Tak jsem to ledabyle odřízl od kosti tak, aby na kosti nějaké maso ostalo. Dal to do studené vody, osolil, ořidal divoké koření. Až to vařilo, dal jsem půlku cibule, česnek, kořenofku a větvičku kudrnky. Odebral jsem několikrát sraženou bílkovinu z vrchu hrnce. Bedle jsem osmahl cibuli, maso, přidal kmín, pepř, sůl, rajčatovej koncentrát, mletou papriku, čerstvej tymián. A udělal nudle, doma chtěli tlusté nudle z hrubé mouky, tak jsem to měl jednodušší. k šedesátinám jsem dostal santoku nůž Kai from Tim Malzer 1702, kterej jsem vždycky chtěl. Ale později jsem si koupil unikátnější nože a tento tolik nepoužíval. Poslední dva týdny jsem si ho ale oblíbil natolik, že je to momentálně nůž č. 1. Ta tlustá rukojeť je nakonec fajn, když je potřeba s nožem pracovat :-))))) Je to stejnejdělníkjako ty čínské nože B37.

                      Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 11:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Asuanec >> já taky Jarda mě hlídá 🤣

                        Nkečemot - Profil | So 6.6.2026 11:46:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ahoj zdraví JM. Pánové na zdraví! Skloubil sem své koníčky dohromady! 😃

                          Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 11:46:12

                          Bušák >> přesně tak stará vydra

                            Nmreichel - Profil | So 6.6.2026 11:41:39

                            Bušák >> Takže to nejsou krámy, ale zanedbaná údržba :-)

                              NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:40:44

                              Dali jsme jen 2 plechy. Já už po obědě

                                NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:39:47

                                drak+ >> to je Pepík že?

                                  NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:38:28

                                  plavan >> to víš tady se pije

                                    NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 11:32:40

                                    drak+ >> jsem pod dozorem,neboj kamo😂

                                      Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 11:31:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Asuanec >> hlavně opatrně 🍻

                                        NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 11:27:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Rozvíjej se poupátko ..,

                                          Nplavan - Profil | So 6.6.2026 11:24:15

                                          Bušák >> to jsem vždycky miloval, když přišel řemeslník na melouch a měl pod kůží :-)))))))))))))))))))))))))

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"