Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:19:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přišel Šedivka tak dáme pár plechů. Jde pak někam na melouch

      NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:17:33

      simonsen >> díky za poradění, už jsem to chtěl všechno vyhodit a koupit nový. Takhle to ještě něco vydrží. DÍKY

        NBušák - Profil | So 6.6.2026 11:15:35

        Calex >> přesně tak. Už mi šlape ta 1 nabíječka ,byla úplně vybitá baterie. Ve franckovi jsem jí oživil. Ještě odpoledne zkusím co ta nabíječka z Lídlu, jestli se taky chytne

          NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 11:12:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Příprava na večerní oslavu,hermelin ,klobasy,pivo se chladí😂😂😂,

            Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 11:10:41

            Bušák >> tady na pohodu

              NŠUKI - Profil | So 6.6.2026 11:08:48

              Bulda 64 >> Tys u toho klečel 🤭

                NCalex - Profil | So 6.6.2026 11:02:38

                Bušák >> Holt jsi tu baterku vyflákal moc...😄😄

                  NCalex - Profil | So 6.6.2026 11:00:28

                  Leďáček >> Čáp dolítal.Ryby skáčou až na břeh....😄😄

                    NLeďáček - Profil | So 6.6.2026 10:54:14

                    Calex >> To auto se mi nelíbí ! Co čáp , lítá ? Máte dost vody ? Už chytáš , nebo nechceš být horší než mladej ?

                      NLeďáček - Profil | So 6.6.2026 10:51:02

                      Bušák >> Bobe , nesmíš jí používat a pak vydrží déle !

                        NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 10:03:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        čolkař,zloch >> já byl chvíli 2x v noci po dešti a taková porce.. na blbnutí před zahájením stačí ;))

                          NHonza58 - Profil | So 6.6.2026 10:00:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bude pipioběd😀

                            Nčolkař,zloch - Profil | So 6.6.2026 9:59:04

                            Bulda 64 >> po večerním slušném dešti jsem zkoušel nachytat rousnice, ale zahlédl jsem jen 2 špičky, asi je té vody ještě málo a tak večer místo hadů budu čumět na bednu 😓

                              NBušák - Profil | So 6.6.2026 9:55:41

                              drak+ >> tak jak včera ?

                                NBušák - Profil | So 6.6.2026 9:54:34

                                Tak jsem teprve posnídal

                                  Njariss - Profil | So 6.6.2026 9:50:43

                                  drak+ >> tak to jo, nech si šmakovat 🍺👍🖐️

                                    Ndrak+ - Profil | So 6.6.2026 9:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jariss >> bylo celkem 24 nožicek pro 7 lidí

                                      NPindˇa - Profil | So 6.6.2026 9:27:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pěkný víkend všem. Azuro ale panáček je venku

                                        NBušák - Profil | So 6.6.2026 9:23:26

                                        Prubnu to v 10 hodin

                                          NBulda 64 - Profil | So 6.6.2026 9:22:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Rebarbora & jahody
                                          Čerstvé suroviny 😋😋😋

                                          Na hadech jen malí sumáři a ostatní svoloč 😤

                                          Pěkný víkend

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"