Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Ned - Profil | Pá 12.6.2026 10:53:22

    marmyš >> 611 znělo líp, neměls to opravovat, mohla být sranda 😃

      marmyš - Profil | Pá 12.6.2026 10:41:08

      Oprava, 60 a 61 cm, šest metrů teda neměl. :-))

        marmyš - Profil | Pá 12.6.2026 10:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        U vody parádně, 60 a 611 cm na břehu, třetí pěkný upadl. :-))

          Buffalo1969 - Profil | Čt 11.6.2026 12:55:21

          novas32 >> ty seš vůl jak kráva. 🤣🤣🤣🤣🤣

            novas32 - Profil | Po 8.6.2026 20:07:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Laaaskaaa je laaasskaaa😁

              Buffalo1969 - Profil | Po 8.6.2026 10:18:30

              No všem nam to bylo líto.....

                marmyš - Profil | Ne 7.6.2026 21:01:13

                MildaBigD >> Ještě dnes jsem smutný že jsi tam nebyl. :-((

                  MildaBigD - Profil | Ne 7.6.2026 20:56:04

                  Buffalo1969 >> saakra, jak já vám záviděl...
                  Ta nálepka je super! 🤣

                    Buffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:42:54

                    marmyš >> těžko učit starýho kozla novým zvykům🤷😁. Ale meňurka byla skvělá. 👍

                      marmyš - Profil | Ne 7.6.2026 18:40:04

                      Buffalo1969 >> Dobře tam bylo, škoda že nejsem pivař. :-((

                        Buffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:38:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        🤓🍺👍

                          Buffalo1969 - Profil | Ne 7.6.2026 18:37:00

                          Krásný...👍🤓🍺

                            marmyš - Profil | Ne 7.6.2026 8:53:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Buffalo1969 >> Musil jsem si po včerejších cejnech spravit chuť, dva kapříci tady ve městě 50 a 59 cm.

                              marmyš - Profil | So 6.6.2026 19:22:30

                              Buffalo1969 >> :-))))

                                Buffalo1969 - Profil | So 6.6.2026 10:25:53

                                marmyš >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                  marmyš - Profil | Pá 5.6.2026 21:06:21

                                  Buffalo1969 >> A kolik je střízlivých? :-))

                                    Buffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 20:40:05

                                    Ned >> dávno už nechčije 🧐🤓

                                      Buffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 20:39:20

                                      marmyš >> šest.

                                        Ned - Profil | Pá 5.6.2026 18:52:14

                                        Buffalo1969 >> tam ščí jak sfiňa!!! 🫣😲

                                          marmyš - Profil | Pá 5.6.2026 18:49:40

                                          Buffalo1969 >> Kolik vás tam je?
                                          Lovíte?