Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 18:47:10

    marmyš >> naprosto přesně 🤔😁

      Nmarmyš - Profil | Pá 5.6.2026 16:35:53

      Buffalo1969 >> Je jasně vidět že jsi ve střehu. :-))

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 5.6.2026 15:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Neskutečný....

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 4.6.2026 12:43:34

          marmyš >> no ja u toho nebyl. 🤣

            Nmarmyš - Profil | Čt 4.6.2026 12:10:14

            Buffalo1969 >> To vypadá na dvojčata. :-))

              NBuffalo1969 - Profil | Čt 4.6.2026 12:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Letos tam kde vždycky..... 🤓🍺

                NBuffalo1969 - Profil | St 3.6.2026 21:50:39

                Ty6ko >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                  NTy6ko - Profil | St 3.6.2026 20:06:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ned >> no to nevím ale moje dcerka když měla 4 tak vykoumala slovo lidomoh, to je lidojed co má rád lidi a je hodný. Tak jestli to není něco podobného 😁😁

                    NNed - Profil | St 3.6.2026 19:07:37

                    Buffalo1969 >> no twl ... tak teď jsi mi nasadil bróka do hlavy...jak se vyznačuje hodný terorista? 😂

                      NNed - Profil | St 3.6.2026 19:05:29

                      marmyš >> vždyť to je otázka pár vteřin 🤷

                        NBuffalo1969 - Profil | St 3.6.2026 13:57:08

                        MildaBigD >> ten Viktor vypadá na té fotce jak palestinskej terorista 🧐🤔, ale hodnej terorista. 🤣🤣🤣

                          Nmarmyš - Profil | St 3.6.2026 12:55:53

                          Ned >> Nejhorší je to kuchání ryby. :-(

                            NNed - Profil | St 3.6.2026 12:40:06

                            marmyš >> polívku z kapra mám velice rád, ale dělám ji jen na Vánoce, ale mám ji vždycky minimálně na 4 dny 😋
                            Nejhorší na tom je obírat maso od kostiček, jinak je to brnkačka.

                              Nmarmyš - Profil | St 3.6.2026 12:35:48

                              Ned >> Kdybych věděl že to bude tak pracné, tak se na to vykašlu. Zas ale budu mít na dlouho od polívky pokoj, naposledy jsem ji jedl někdy před 15 lety.

                                NNed - Profil | St 3.6.2026 12:28:26

                                marmyš >> ono už só Vánoce? Kurde... něco jsem zaspal... 😂😂

                                  Nmarmyš - Profil | St 3.6.2026 11:28:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ned >> Už mi to tu voní, na polívku akorát. :-)

                                    NNed - Profil | So 30.5.2026 17:50:35

                                    marmyš >> 👍

                                      Nmarmyš - Profil | So 30.5.2026 10:34:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ned >> Tento by se ti nehodil? Měl 56 cm a pěkné šupiny. Celkem 4 kapříci a dva cejni.

                                        NNed - Profil | So 30.5.2026 8:59:20

                                        marmyš >> to je pravda, čas utíká velice rychle, začnu o tom přemýšlet 🤔😃

                                          Nmarmyš - Profil | Pá 29.5.2026 17:52:13

                                          Ned >> Vánoce se blíží, abys to zas nepodcenil :-))