Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | So 20.6.2026 8:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na ryby nechodí nikdo? Dnešních 2.7 kg :-))

      NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2026 12:52:59

      A ještě teda máme povolený tohle, ale jenom když dáváme patáky. Jinak ne. 🙈🤷

        NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2026 8:12:57

        novas32 >> ještě jsem koukal do receptu. Je tam i rýžová mouka.

          Nnovas32 - Profil | Út 16.6.2026 7:31:18

          Buffalo1969 >> ani ne

            Nmarmyš - Profil | Po 15.6.2026 17:59:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ned >> 36+36+35 cm. 🙂 Ráno 4 kapříci 44 až 50 cm.

              NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 16:46:45

              Ned >> 😁

                NNed - Profil | Po 15.6.2026 16:12:04

                Buffalo1969 >> no twl... takhle si ani já nežeru 😲

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:31:00

                  novas32 >> ona jinou stravu nesmí. 🤷

                    NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:06:18

                    novas32 >> rozmixovaný granule, nastrouhaný jablko, nastrouhanej banán, vaječnej bílek a nějaký psí piškoty. 😁
                    Máš chuť? 😁

                      NBuffalo1969 - Profil | Po 15.6.2026 15:04:04

                      novas32 >> twl..... Ti už jsou sežraní. 🤣🤣🤣🤣

                        Nnovas32 - Profil | Po 15.6.2026 14:38:47

                        Buffalo1969 >> z ceho to je?

                          Nnovas32 - Profil | Po 15.6.2026 14:38:21

                          Buffalo1969 >> woe mas tam ted reku plnou lipanu, ne? :-DDD

                            Nmarmyš - Profil | Ne 14.6.2026 20:55:17

                            MildaBigD >> Loď a harpunu. :-))

                              NMildaBigD - Profil | Ne 14.6.2026 19:55:59

                              marmyš >> to jo.... Vím kde to je- jen by to chtělo loď, páč to není přístupné že břehu...

                                Nmarmyš - Profil | So 13.6.2026 12:03:03

                                MildaBigD >> https://www.youtube.com/watch?v=Px7ReDDO26A&t=11s
                                Pěkné ryby tam máte.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 19:12:59

                                  marmyš >> neboj. Dneska jsem ji vyráběl pamlsky. 🤓

                                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 16:16:54

                                    marmyš >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                      Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 16:02:38

                                      Buffalo1969 >> Chudák pes, umře hlady. :-((

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 12.6.2026 15:58:05

                                        Tak tady byla veterinářka. Psinda ma ledvinovou dietu. Takže vhodná strava že sladkovodní ryb je třeba: .... Pstruh, lipan, candát a štika.
                                        Tak tohleto je hodně velká výzva. 🤣🤣🤣🤣🤣

                                          Nmarmyš - Profil | Pá 12.6.2026 11:11:42

                                          Ned >> To bude příště. :-))