Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Buffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Ned - Profil | Pá 29.5.2026 17:21:59

    marmyš >> až na podzim, teď není třeba, do tý doby přiberou 😃

      marmyš - Profil | Pá 29.5.2026 11:53:53

      Ned >> Čekám na tvoje vykrmené :-))

        Ned - Profil | Pá 29.5.2026 11:04:34

        marmyš >> není, to si nemůžeš vzít do kapsy trochu loňského listí ze zahrady na dekoraci? 😂😂
        Letos máš ty kapříky nějaké pohublé 🤔

          marmyš - Profil | Pá 29.5.2026 9:26:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ned >> Je vyválenej dost? :-)

            dada11 - Profil | Čt 28.5.2026 17:06:01

            marmyš >> 🤣

              marmyš - Profil | St 27.5.2026 10:06:26

              MildaBigD >> Pěkný flek, tam by mohlo něco dojít. Já dnes zkoušel nové místo, vypadalo nadějně ale ani klep, už tam letos nejdu.

                MildaBigD - Profil | St 27.5.2026 7:14:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdar nazdar!
                Já ty svoje plotice ani nefotím.
                Dostal jsem ale od bráchy feeder od Sportexu, tak jsem ho byl vyvětrat. Je to skvělý proutek na jemné chytání. Sice nijak vysoká řada, ale i tak je super. Na zkoušku jsem na něj nasadil Saharu s bojovkou a je to vyvážené tak akorát. Brzda se dá za sekundu nastavit podle potřeby a to mi vyhovuje.

                  marmyš - Profil | Út 26.5.2026 20:05:39

                  dada11 >> Ostatním je jasné že otírám kapra, jen ty myslíš na mou kládu. :-)))

                    dada11 - Profil | Út 26.5.2026 19:25:25

                    marmyš >> já ti to napíšu jestli chceš? 🤣🤣🤣

                      marmyš - Profil | Út 26.5.2026 17:37:25

                      Ned >> Schválně ho otírám aby někdo nenapsal že jsem hovado. :-)

                        Ned - Profil | Út 26.5.2026 17:19:37

                        marmyš >> příště ho trošku vyvalej v listí, ať ty fotky nejsou jak přes kopírák 😂
                        Ale jinak dobrý 👍

                          marmyš - Profil | Út 26.5.2026 12:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Koukám že tu chcípl pes, já to sám nevytrhnu. :-)) Dnešní úlovek, 53 cm a 2.85 kg.

                            marmyš - Profil | Po 25.5.2026 12:58:12

                            MildaBigD >> Vše nejlepší k narozeninám přeji, hlavně zdravíčko a pohodu.

                              marmyš - Profil | So 23.5.2026 12:58:54

                              MildaBigD >> Tak karasi šli, bylo jich 5 a dvě plotice, kapřík nedošel.

                                MildaBigD - Profil | So 23.5.2026 6:01:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                marmyš >> ty jsi fakt predátor...já se pokouším aspoň o Karase...zatím ani ťuk.🥴

                                  marmyš - Profil | Čt 21.5.2026 15:38:28

                                  Ned >> Ještě nějaký bůček a jde se na to.

                                    Ned - Profil | Čt 21.5.2026 14:12:40

                                    marmyš >> tihle sou nejlepší, žádná práce s ním není a je to halda masa do udírny 😃 👍👍👍

                                      marmyš - Profil | Čt 21.5.2026 11:30:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MildaBigD >> Nečekám na víkend, dnešních 59 cm a 3.8 kg. :-)

                                        marmyš - Profil | St 20.5.2026 16:52:13

                                        MildaBigD >> Pustil jsem ho, pořád mi tu jeden kapřík plave v nádrži. O víkendu má být jak v Africe, tak by to mělo jít.

                                          MildaBigD - Profil | St 20.5.2026 16:46:26

                                          marmyš >> paráda trenére!!
                                          Já je prubnu zase o víkendu...snad se zadaří 🤔