Jaké se u Vás loví druhy ryb? | MRK.cz

Jaké se u Vás loví druhy ryb?

Zajímala by mě druhová obsádka,ve Vaší svazové vodě.Děkuji.
Autor diskuse: Šámik - Profil , 28.8.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + marmyš Profil + MAXXSKATER Profil + p.lorenc Profil + BigD Profil + novas32 Profil + nadrazak Profil + JaMi Profil + drak+ Profil + Buffalo1969 Profil + Ned Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBuffalo1969 - Profil | St 10.6.2026 17:43:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Letošní ročník byl výroční....🤓🍺🥃

    Nmarmyš - Profil | St 20.5.2026 12:05:41

    drak+ >> Večer jsem se okoupal a pomohlo to. :-))

      Nmarmyš - Profil | St 20.5.2026 12:04:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      MildaBigD >> Až se stydím, ale jen 5. Dnes jsem si to vynahradil, přes 10 línů do 36 cm a amurek 57 cm, nebral jsem nic.

        NMildaBigD - Profil | St 20.5.2026 5:36:27

        marmyš >> tak kolik bylo karasů???

          NMildaBigD - Profil | St 20.5.2026 5:35:59

          Dobré ráno z východu!
          Hlásím konečně Jaro!!
          Oskar svítí od rána, mráz prý se už nevrátí, tak půjdou rajčata na záhon, táta do práce a po šichtě asi i do hospody....bude totiž žížeň!!! 🤔🤔🤔🤔To bych mohl překonat i osobák a dát si až dvě 🍺🍺🤣

            Ndrak+ - Profil | Po 18.5.2026 14:10:46

            marmyš >> dneska je všechno možný :--))))))))))))))))

              Nmarmyš - Profil | Po 18.5.2026 12:58:40

              MildaBigD >> Zítra jdu na karasové místo a dokud jich nechytnu 15 tak lovím, kdybych tam měl i spát. :-))

                Nmarmyš - Profil | Po 18.5.2026 12:57:38

                drak+ >> Nebo jim smrdím já :-((

                  NMildaBigD - Profil | Po 18.5.2026 11:54:35

                  marmyš >> to mi k tobě nesedí... Že tys vzal k vodě flašku slivovice??? To se pak třeba nahodí do křoví a fakt ani potah...🤣

                    Ndrak+ - Profil | Po 18.5.2026 11:20:44

                    marmyš >> možná ti smrděj háčky :--)))))))))))))))))))))))

                      Nmarmyš - Profil | Po 18.5.2026 10:54:00

                      Buffalo1969 >> Tu bylo tři a něco. Nyní je tam parádně, ale já od vody po třech hodinách prchl, nebyl ani potah. :-(((

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 18.5.2026 8:04:22

                        marmyš >> no.... Tady zase po ránu mrzlo. 🫣🤣

                          Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2026 21:53:33

                          MildaBigD >> To chce teplou noc.

                            NMildaBigD - Profil | Ne 17.5.2026 21:23:35

                            marmyš >> jen jeden Karásek a tloušť po desáté. Hadice nešly...

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 17.5.2026 20:46:34

                              marmyš >> 👍🤣🤣🤣🤣

                                Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2026 20:28:15

                                Buffalo1969 >> O nic nepříjdeš, Dada tam prcá kozu. :-))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 17.5.2026 20:08:41

                                  dada11 >> bohužel mi to nejede. Nemám Facebook 🤷

                                    Ndada11 - Profil | Ne 17.5.2026 20:07:36

                                    marmyš >> 🤣🤣🤣👍

                                      Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2026 18:56:27

                                      dada11 >> Na Bohuškách ti urvu vercajk!! :-)))

                                        Ndada11 - Profil | Ne 17.5.2026 18:48:22

                                        https://www.facebook.com/share/r/1HxwoC3jZj/ josef tebe znají všude 🤣

                                          Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2026 17:16:17

                                          MildaBigD >> a včera došlo něco?